Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciekawe hobby i zainteresowania

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Hobby Mam

    szkoda tylk oze nasze dzieci nie zawsze pozwalaja nam na oddanie sie naszemu hobby

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Hobby Mam

      Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
      szkoda tylk oze nasze dzieci nie zawsze pozwalaja nam na oddanie sie naszemu hobby
      Jak podrosną to się zmieni. Moje hobby akurat mnie aż tak nie ogranicza.



      Skomentuj


        #33
        Odp: Hobby Mam

        mnie troszke tak
        Ale wlasnei jak podrosną to bedzie inaczej

        Skomentuj


          #34
          Odp: Hobby Mam

          Zapewniam, że będzie inaczej
          Moje biegają po osiedlu, ja maluję meble przed garażem i czasem na nie zerkam. Same się bawią, same wychodzą przed dom. Na prawdę duze dzieci są SUUUUPER!

          Skomentuj


            #35
            Odp: Hobby Mam

            no wlasnie ) im dzieck ostarsze tym lepiej sie soba zajmie )

            Skomentuj


              #36
              Odp: Hobby Mam

              O odnosnie hobby- lubie czytac ksiazki


              Skomentuj


                #37
                Odp: Hobby Mam

                koliberek czytalas 50 twarzy greya?

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Hobby Mam

                  Moje dzieci są już na tyle duże że mogę wrócić do swoich zainteresowań Wróciłam na siłownię, chcę zapisać się na szkolenie z akupunktury i zacząć chodzić do kosmetyczki Zapuściłam się przez te 3 lata

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Hobby Mam

                    Ja uwielbiam czytać książki, a ostatnio zajęłam się nawet scrapbookingiem

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Ciekawe hobby i zainteresowania

                      Ja najbardziej relaksuję się przy malowaniu obrazów. Jakiś czas temu kupiłam najróżniejsze farby dla plastyków i teraz tworzę. Namalowałam już kilkanaście obrazów z czego 8 poszło już w świat Znajomi namawiają mnie bym zaczęła je sprzedawać ale na razie nie chcę. To moja pasja i maluję by się wyciszyć i odpocząć a nie by zarobić. Wiem, że jak zacznę przyjmować zlecenia to pojawi się stres i nie będzie już tak fajnie.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Ciekawe hobby i zainteresowania

                        Slag line! Co prawda trzeba wygospodarować wiecej czasu i mieć ładną pogodę, ale to zabawa nie tylko dla mnie, ale też dla dzieciaków.
                        Podaruj mi trochę słońca!

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Ciekawe hobby i zainteresowania

                          Przy 2 dzieci ciężko mówić o wolnej chwili Pisałam już o tym niejednokrotnie ale i tutaj z chęcią napiszę. Ja mam "świra" na punkcie robienia zdjęć. Uwielbiam fotografować wszystko a potem przerabiać w programach. Dom mam zasypany albumami i ramkami do zdjęć



                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Ciekawe hobby i zainteresowania

                            a ja z racji tego iż Mąż jest stolarzem meblowym lubię odnawiać stare meble - coś dokleje, coś zetre papierem, coś przemaluje - i to mnie bardzo relaksuje = przy córce tego czasu jest mniej, ale jak mam tylko chwilkę to lubię coś odnowić lub przerobić

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Ciekawe hobby i zainteresowania

                              Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                              a ja z racji tego iż Mąż jest stolarzem meblowym lubię odnawiać stare meble - coś dokleje, coś zetre papierem, coś przemaluje - i to mnie bardzo relaksuje = przy córce tego czasu jest mniej, ale jak mam tylko chwilkę to lubię coś odnowić lub przerobić
                              O kurcze ! Ale fajna sprawa! Mi akurat takie odnowione starocie by się przydały,bo myślę nad swoim biznesem fotograficznym A wiesz może gdzie takie stare mebelki pasujące pod sesje dziecięce można w miarę tanio kupić?



                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Ciekawe hobby i zainteresowania

                                Napisane przez agibee Pokaż wiadomość
                                O kurcze ! Ale fajna sprawa! Mi akurat takie odnowione starocie by się przydały,bo myślę nad swoim biznesem fotograficznym A wiesz może gdzie takie stare mebelki pasujące pod sesje dziecięce można w miarę tanio kupić?
                                a jaki biznes planujesz teraz ja jestem ciekawa ? ja swojego czasu jeździłam ta targi staroci do Krakowa - cudeńka można było tak wyhaczyć a tak naprawde kopalnią takich pięknych rzeczy są stare strychy i piwnice wiesz ja mieszkam na wsi i tutaj ludzie sa zbieraczami jak ktoś coś chce sprzedać na necie to troszku drogi to jest interes

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X