Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

    gdzieś po środku. Wychodze na pół elegancko, czyli biorę rzeczy wygodne i dodaje modne dodatki. :P

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

      Ja uwielbiam ubrania, które są wygodne, a zarazem oryginalne. Bardzo często korzystam z usług krawcowej. Korzystam również z usług przeszycia odzieży w szwalni xxx
      Last edited by gagatka; 01-07-2020, 15:23. Powód: link

      Skomentuj


        Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

        Zdecydowanie wygoda chociaż zgadzam się z @dzieckolasu, że można jak najbardziej połączyć ze sobą te dwa zestawienia i wyglądać modnie, czując jednocześnie pełen komfort ja z reguły wolę luźniejsze stroje i delikatne dodatki nawet biżuterię kupuję taką luźniejszą - preferuję luźne zawieszki do bransoletek, albo takie rzemienie skórzane xxx W lecie szorty i szersze koszulki, zimą nie płaszcze a sportowe kurtki
        Last edited by disne; 06-07-2020, 10:00. Powód: link

        Skomentuj


          Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

          U mnie zdecydowanie moda wygrywa z wygodą. Wiem, że to może nie jest do końca dobre dla mnie, ale tak już mam. Otstanio jednak próbuje połączyć mode i wygodę w jedno. Kupiłam sobie ostatnio sukienkę, a konkretnie jest to xxx]. Co sądzicie? Mam nadzieje, że bedzie wygodna, bo ładna to już jest
          Last edited by disne; 06-07-2020, 10:00. Powód: link

          Skomentuj


            Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

            U mnie moda i wygoda. Próbuję, kombinuję, nie zawsze wychodzi tak jakbym tego oczekiwała ale uczę się na przyszłość. Chociaż czasem są takie dni, gdy wygrywa wygoda!

            Skomentuj


              Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

              U mnie ZAWSZE wygoda, ale połączona z elegancją, czyli wygodne i eleganckie ciuchy w jednym. Nigdy nie ubieram spranego dresu, czy wytartych jeansów.

              Skomentuj


                Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                zdecydowanie lubie bardziej sportowy styl ewentualnie przełamany dość rockową nutą

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                  ja noszę głównie eleganckie koszule xx
                  Last edited by gagatka; 01-07-2020, 15:12. Powód: link

                  Skomentuj


                    Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                    U mnie jednak zdecydowanie moda. Choć staram się łączyć ją z wygodą. Ostatnio zakupiłam coś takiego odilla czarna sukienka z cekinami. I to jest właśnie cudowne połączenie wygody z modą
                    Last edited by gagatka; 01-07-2020, 15:14. Powód: link

                    Skomentuj


                      Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                      A jedno z drugim musi się wykluczać? U mnie jest wręcz zupełnie inaczej i noszę ubrania zarówno modne jak i wygodne. Uwielbiam Japonię, ich kulturę i ubrania nawiązujące do tego kraju. Często kupuje ubrania w sklepie , który ma w ofercie bluzy i koszulki z napisami japońskimi. Polecam, bo mają dobry stosunek ceny do jakości.
                      Last edited by gagatka; 01-07-2020, 15:15. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                        Szukacie fajnego sklepu internetowego z buty na obcasie, mokasyny damskie stylizacje, botki płaskie damskie? Tutaj znajdziecie mnóstwo butów. To jeden z lepszych sklepów z obuwiem. Buty szpilki, damskie buty sklep bądx koturny trampki - tutaj kupuję zawsze!

                        Skomentuj


                          Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                          Mi się mega podobają garnitury krojone na miarę. W Hegg robią świetne Garniaki Są idealnie dopasowane, podkreślają atuty męskiej sylwetki, a tuszują mankamenty. Do tego świetna jakość materiałów. Jak dla mnie poezja

                          Skomentuj


                            Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                            Ja nigdy nie kupowałam nic szytego na miarę. Cena takich ubrań jest po prostu dla mnie zbyt wysoka.

                            Skomentuj


                              Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                              A stawiacie na ilość czy na jakość? Ja od jakiegoś czasu mam większą świadomość i ważniejsza jest dla mnie jakość.

                              Skomentuj


                                Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                                Też lubię buty na obcasie. A najbardziej na szpilce, najlepiej się w nich czuję.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X