Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Katar a spacery

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Katar a spacery

    Jak dzieci mają katar to wychodze z nimi na dwór. Lekarz mówi że dwór tak samo pomaga w leczeniu kataru jak sól morska

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Katar a spacery

      Świeże powietrze świetnie oczyszcza i udrażnia drogi oddechowe. Warto też pamiętać o częstym wietrzeniu pokoiku dziecka.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Katar a spacery

        Wietzenie a zima nawilzanie bo suche powietrze moze przyczyniac sie o czestego wystepowania kataru u dziecka

        Skomentuj


          #19
          Odp: Katar a spacery

          Zimą zwłaszcza, gdzie grzeją kaloryfery warto zaopatrzyć się w nawilżacze na kaloryfery albo są teraz takie fajne urządzenia nawilżające powietrze

          Skomentuj


            #20
            Odp: Katar a spacery

            Ja mam nawilzacz ktory nawilza powietrze i dodatkowo je oczyszcz. U nas sprawza sie zima i latem. Corka wykorzystuje go atem do schlafzania ciala.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Katar a spacery

              Ja rezygnuję ze spacerków tylko wtedy jak dziecko ma gorączkę, jakoś przy katarku sama bedąc na świeżym powietrzu lepiej mi się oddycha więc myslę, że dziecku również. Gdy ma się jednak jakieś wątpliwości najlepiej zasięgnąć rady lekarza.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Katar a spacery

                My nie rezygnujemy ze spaceru, jeśli obok kataru nie ma innych objaw choroby, a pogoda sprzyja temu, aby wyjść z domu.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Katar a spacery

                  Już jakiś czas temu czytałam, że do spacerów nie ma przeciwwskazań nawet przy lekkim mrozie do -5 stC. Nawet z zapaleniem płuc warto wyjść na krótki spacer. Oczywiście są pewne warunki. Pierwszy jest taki, że przeciwwskazaniem jest gorączka ok 38stC. Drugi jest taki, że trzeba uważać by się nie spocić, oddychać spokojnie itp itd. Katar w żadnym wypadku nie jest przeciwwskazaniem do spacerowania. My w takiej sytuacji rezygnujemy ze spaceru tylko w deszczowe i naprawdę chłodne dni kiedy zwyczajnie nie chce się wyjść z domu, ale to akurat zdarza się nie tylko przy katarze. Nie lubimy mokrych spacerów.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Katar a spacery

                    My jak bywaliśmy u Pani doktor z kaszlem i katarkiem to nam kazała wychodzić, ale gdy było ciepło, nie wiało czy nie padało, bo tak jak chłodniej to mówiła by nie brac maluchów bo się bardziej rozłożą.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Katar a spacery

                      Moi synowie właśnie wrócili z pamiątką nad morza, z katarem. Spacery przy katarku są jak najbardziej wskazane bo świeże powietrze obkurcza śluzówkę i ułatwia oddychanie


                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X