Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    powiem Ci ze ja tez niekiedy mysle sobie ze dobrze aby ten "ktos" pojawil sie z nienacka, bo tak sie ciezko zdecydowac ze juz teraz, bo to fakt iz co po chwile pojawiaja sie problemy a to z tym a to z tamtym i człek tak ta decyzje o powiekszeniu rodziny przeklada i przeklada

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      W sobotę jak tak sobie jeżynki zbierałam Za tym drewnem Więc ich nie widziałam Tylko jak Kuba biega od domu w to miejsce Słyszałam ich głosy i śmiechy Nie chciałam wychodzić z tych krzaków bo ciężko jak sobie weszłam w te kolczaste jeżyny ale ciekawość wygrała bo zaczęły śpiewać sto lat i śmiać się
      Patrzę a oni sobie zrobili "gościnę " paluszki soczki i tam jeszcze drożdżówki mieli
      Dobrze że w kieszeni telefon miałam to uwieczniłam to na zdjęciu bo później się rozproszyły bo im przeszkodziłam
      Attached Files

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Witajcie!

        U nas słońce daje czadu! Byłam w sobotę na panieńskim, ale nie dla mnie nocne życie, bo drugi dzień odsypiam

        Macie rację, że jak człowiek planuje, to zawsze odkłada się na później, bo a to remont, a to coś w pracy....

        I idę spać:P chyba z Olką prześmimy ten upał. Dobranoc

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Lara super dzieciaczki, super zdjęcie i super stoliczek z krzesełkami
          jak czytam jak twoje dzieciaczki fajnie się razem bawię to aż jeszcze bardziej chce mi sie tego drugiego dzidziusia

          Patrycja nie spać tylko na dwór i korzystaj ze słoneczka, bo zobaczysz nim się obejrzysz a już jesień będzie, ja tam lubię takie upały

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
            Witam Was my po kawie z mężem ja - ja juz nie wybieram sie spac , pradip nio wlasnie nie bardzo zeby mnie uczulił - zawsze uzywam tych tuszy i tutaj takie cos, sprobuje sie nim znow pomalowac i zobacze co i jak bedzie, a co do sloikow to szkoda bardzo, pradip powiedź mi czy doczytalas wczesniejszy post moj o tej ksiazeczce czy gdzies Ci umknął
            yyy a wiesz ze gdzieś mi musiał umknąć bo nie wiem o czym piszesz?
            Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
            Witam
            Pradip Najlepiej zamrozić bo marynowana to będzie zawsze smakowa a tak to użyjesz do wszystkiego Ja też będę mrozić
            Dziewczyny piszecie o dzidziusiu a ja za was będę kciuki trzymała aby wam się udało Szukam kabla bo chciałam dodać wam zdjęcie z sobotniej zabawy dzieci Dziś ma być upalnie Zobaczymy jak będzie
            dzięki za rady
            Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
            powiem Ci ze ja tez niekiedy mysle sobie ze dobrze aby ten "ktos" pojawil sie z nienacka, bo tak sie ciezko zdecydowac ze juz teraz, bo to fakt iz co po chwile pojawiaja sie problemy a to z tym a to z tamtym i człek tak ta decyzje o powiekszeniu rodziny przeklada i przeklada
            często lepiej jak takie decyzje podejmuje za nas los

            Jej jak gorąco młody wychlapał już większą część wody z basenu
            Justyna przesyłam Ci kolejny kawałek słonka bo u nas nad stan

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              U nas też upał ale coś się chmurzy i wiatr zrywa
              Jjmka - dzięki za miłe słowa Dlatego tak was zachęcam Widzę jak moje się dogadują ładnie moje szkraby A dziewczyny jak oni do dzidziusia ładnie tak by chciały się nim opiekować Dzieci jednak potrzebują mieć rodzeństwo
              Laura wstała już to idziemy wszyscy fikołki robić taki był plan
              Patrycja - to u siostry był panieński ???

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Lara zapomniałam Ci napisać że dzieciaki mas boskie a korale małej damy urzekły mnie totalnie...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  foto dzieciaczkow Twoich Lara cudne, Patrycja odpoczywaj i wypocznij , pradip moja kolezanka codo niej pisalam w kwestii tej piosenki nie kojarzy jej za nadto, ale przesłala mi ksiazeczke w pdf z zabawami paluszkowymi - jej dzieciaki złobkowe ponoc je bardzo lubiom - jesli masz ochote ją zabaczyc to chetnie Ci ją przesle (jesli ktoras z Was Dziewczyny tez chce taka sciage na zabawy paluszkowe to napiszcie meila) ja jej jeszcze nie widziałam bo na tym laptopie nie moge tego odczytac musze dorwac sprzet meza ale kolezanka ja poleca

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                    foto dzieciaczkow Twoich Lara cudne, Patrycja odpoczywaj i wypocznij , pradip moja kolezanka codo niej pisalam w kwestii tej piosenki nie kojarzy jej za nadto, ale przesłala mi ksiazeczke w pdf z zabawami paluszkowymi - jej dzieciaki złobkowe ponoc je bardzo lubiom - jesli masz ochote ją zabaczyc to chetnie Ci ją przesle (jesli ktoras z Was Dziewczyny tez chce taka sciage na zabawy paluszkowe to napiszcie meila) ja jej jeszcze nie widziałam bo na tym laptopie nie moge tego odczytac musze dorwac sprzet meza ale kolezanka ja poleca
                    Pewnie że chcę masz jeszcze mój mail czy wysyłać?

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      prosze Cie wyslij mi jeszcze raz bo sie nie moge doszukac tutaj w wiadomosciach - tylko wysle wieczorkiem Ci ksiazke bo mojej dziecie sie budzi wlasnie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                        prosze Cie wyslij mi jeszcze raz bo sie nie moge doszukac tutaj w wiadomosciach - tylko wysle wieczorkiem Ci ksiazke bo mojej dziecie sie budzi wlasnie
                        Już wysłałam

                        Wróciliśmy z drugiego posiedzenia w basenie a młody nadal mi nie chce jeść niby wcale się nie diwię bo sama zapijałam ziemniaki jogurtem ale na kolację powinnam mu coś pożywnego wymyślić

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                          Lara zapomniałam Ci napisać że dzieciaki mas boskie a korale małej damy urzekły mnie totalnie...
                          Każdy zwraca uwagę na te korale A ja któregoś dnia robiąc przetwory w paczce co się słoiki trzymało znalazłam woreczek z takimi różnymi łańcuszkami i tam były te korale i tak je mała polubiła że co dzień je nosi Co pójdziemy do sklepu to też kobiety komentują bo takie teraz niespotykane A to chyba moja młodsza siostra musiała sobie je tam ukryć kiedyś to ja odnalazłam

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Pradip meil poszedł do Ciebie daj znac czy dotarł , Lara Laura cudna jest i już taka duża a historia z koralami fajna będzie co wspominac za kilka lat

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                              Każdy zwraca uwagę na te korale A ja któregoś dnia robiąc przetwory w paczce co się słoiki trzymało znalazłam woreczek z takimi różnymi łańcuszkami i tam były te korale i tak je mała polubiła że co dzień je nosi Co pójdziemy do sklepu to też kobiety komentują bo takie teraz niespotykane A to chyba moja młodsza siostra musiała sobie je tam ukryć kiedyś to ja odnalazłam
                              Ja uwielbiam takie wiekowe skarby ma córa gust
                              Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                              Pradip meil poszedł do Ciebie daj znac czy dotarł , Lara Laura cudna jest i już taka duża a historia z koralami fajna będzie co wspominac za kilka lat
                              Dotarła dziękuję :* postaram się zajrzeć jak ogarnę chałupkę

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Lara-zdjęcie boskie, ale masz Aniołki słodkie;p A Laura naprawdę uroczo wygląda-w koralach jak mała dama.

                                Tak u siostry panieńki, za 3 tyg weselisko i przeprowadza mi się do innego miasta

                                pradip- może owsianka pożywna z owocami? U nas zawsze sie sprawdza

                                dobranoc

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X