Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

WygraŁam..przetestowaŁam :-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

    Justyna co teraz jak w Pampersie mam powyżej 5 głosów?

    Wpadła koszulka z zacydrowani.pl

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

      pradip to weszłaś do grona osób spośród których jury wybiera zwycięskie fota pampersów i gratuluje CI koszulki

      Skomentuj


        Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

        Jjmka, Justyna, pradip-zagłosowane

        Skomentuj


          Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

          Dziękuję Ci Patrycja :*
          kurcze wkurza mnie ten konkurs, bo ciężko dotrzeć do osób co mają konto na Rossmanie

          Skomentuj


            Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

            Justyna dzięki za informację czyli już nie muszę tych głosów zbierać czy i tak wygrywają Ci co mają ich najwięcej?

            Jjmka a o co walczysz?

            Skomentuj


              Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

              pradip są do wygrania 2 wyjazdy na weekend do Krakowa, jury będzie wybierało spośród 15 którzy uzbierają najwięcej głosów. Ale powiem Ci że ludzie nie czytają zasad, trzeba umieścić zdjęcie z wakacji ale musi być na nim aktualna gazetka Skarb, połowa dodanych zdjęć tego nie ma.

              Skomentuj


                Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                pradip są do wygrania 2 wyjazdy na weekend do Krakowa, jury będzie wybierało spośród 15 którzy uzbierają najwięcej głosów. Ale powiem Ci że ludzie nie czytają zasad, trzeba umieścić zdjęcie z wakacji ale musi być na nim aktualna gazetka Skarb, połowa dodanych zdjęć tego nie ma.
                Tym większe szanse mają ci co regulamin czytają !

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                  Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                  Justyna dzięki za informację czyli już nie muszę tych głosów zbierać czy i tak wygrywają Ci co mają ich najwięcej?

                  Jjmka a o co walczysz?
                  z tego co kojarze z regulaminu nie jest wymagane by zbierac nadal głosy - jak zbierzesz 5 to przechodzi zgłoszenie do etapu sposrod ktorych dokonuje wyboru jury

                  Skomentuj


                    Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                    Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                    Tym większe szanse mają ci co regulamin czytają !
                    chyba Rossmann ma podgląd na to forum, bo po tym jak napisałam że umieszczane są zdjęcia bez tej gazetki zostały z galerii usunięte

                    a regulamin tego konkursu z Pampers też tak rozumiem że trzeba zebrać min 5 głosów a potem decyduje jury, miałam nie brac udziału bo Majka juz prawie nie korzysta z pieluch, ale sobie myslę że jakby się udało to będzie dla drugiego dzidziusia

                    Skomentuj


                      Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                      Asiu my tez nie korzystamy dzien z pampersow tylko drzemka i nocka - mialam je nawet kupowac kiedys ale zawsze albo nie bylo w moim rossmanie albo cos nie po drodze - a chetnie bym je przetestowala, choc nie licze na wygrana bo tam tyle cudnych zdjec a Ty jak tylko wkleisz foto to daj link bedziemy głosowac

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                        Muszę jakieś zdjęcie odpowiednie poszukać i na pewno odezwę się po gosiki

                        Justyna a Ty kiedyś pisałaś że Zosia protestuje jak zakładasz jej pieluchę na drzemkę, a sika wtedy?? Bo ja Majce od początku lipca na drzemkę nie zakładam i jeszcze ani razu mi się nie zsikała, podkładam jej tylko taki podkład. Może też tak spróbuj, zawsze to już jakiś krok do przodu jak się przyzwyczai że w dzień śpi bez.

                        Skomentuj


                          Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                          też o tym myślałam ale sika mi w tym czasie bo pampers czuć po pampersie - ona ostatnio spi mi po 2 - 2,5 h w dzień (dzis pewnie bedzie pół godzinny bo sobie pochwaliłam :P) wiec to długo i ona tez pije starsznie duzo wody w dzien wiec jeszcze sika w czasie drzemki, a dzis w nocy 2 godzina a moja panna obudziła sie i woła siku :P - poszła na nocniczek, zrobiła siku, poprosiła o piciu, dała nam po buziaku dostało sie nawet meżowi :P i poszła spac

                          Skomentuj


                            Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                            pradip i Justyna co się nie chwalicie że wygrałyście w tym konkursie z Pampers, jest galeria zwycięzców z 1 tygodnia i Wy tam jesteście, to dobrze rozumiem wygrałyście tak? Ja właśnie wysłałam zgłoszenie więc jak mi zaakceptują to odezwę się po głosy

                            Skomentuj


                              Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                              Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                              pradip i Justyna co się nie chwalicie że wygrałyście w tym konkursie z Pampers, jest galeria zwycięzców z 1 tygodnia i Wy tam jesteście, to dobrze rozumiem wygrałyście tak? Ja właśnie wysłałam zgłoszenie więc jak mi zaakceptują to odezwę się po głosy
                              Gratuluję dziewczyny

                              Skomentuj


                                Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                                wow Patrycja alez mi popawiłaś humorek nie wiedziałam ze juz byly wyniki pradip gratuluje

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X