Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Katarek-odsysacz do noska na katar

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Katarek-odsysacz do noska na katar

    dziewczyny z czystym sumieniem polecam na odsysanie kataru! znana wszystkim Frida to nic w porownaniu do tego wynalazku!Zestaw; katarek; odkrylam prawie 3 lata temu i to jest najlepsza rzecz jaka mi kiedykolwiek polecono dla dziecka.otoz jest to odsysacz ktory(o zgrozo dla niektorych podlacza sie do odkurzacza.wiekszosc slyszac o odkurzaczu juz widzi oczami wyobrazni jak wysysa dziecku prawie mozg...ale nic z tych rzeczy!podlaczasz do rury odkurzacza i to jest tak stworzone ze zapewnia delikatny le ciagly wsys czego rezultat jest doskonaly! koniec z walka przy odciaganiu kataru,dziecko wrzeszczy my wysiagamy,katar i tak nie chce sie urwac..tragedia,ale tak to normalnie wyglada.A z katarkiem wystarczy wlaczyc odkurzacz i doslownie maly wsys i wszysciutko z noska wyciagniete,bez krzykow nawet maluch sie nie zorientuje do tego wysysa ladnie wszystko-rezultat-szybszy koniec kataru ,dziecku nie splywa w gardle dzieki czemu nie ma zmian na oskrzelach.dla mnie po prostu rewelacja!!!!!!cena okolo 50 zotych ale nie trzeba dokupywac zadnych wkladow bani nic jeden wydatek na lata
    wszytkim kolezankom polecilam i dziekuja mi do dzisiaj choc na poczatku byly sceptycznie nastawione.naprawde polecam!
    Attached Files

  •    
       

    #2
    Odp: Katarek-odsysacz do noska na katar

    Słyszałam wypowiedź pediatry, który również to polecał.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Katarek-odsysacz do noska na katar

      Ja polecam plasterki aromactiv, są naprawdę skuteczne, udrożniają nosek i dziecko przez to może swobodnie oddychać.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Katarek-odsysacz do noska na katar

        Mnie też pediatra polecił ten odsysacz do nosa i niestety kupiłam. W każdym razie na maluszku nie użyłam ani raz, wypróbowała za to starsza córka i odrzuciła od razu. Nie wiem, jak Ci się Nataszo udaje z tego korzystać. Ja pozostałam przy tradycyjnej gruszce do odciągania kataru, a mój chłopak bardzo szybko nauczył się wydmuchiwać nos samodzielnie

        Skomentuj


          #5
          Odp: Katarek-odsysacz do noska na katar

          Ja polecam Sopelka. Jest w bardzo przystepnej cenie i dostepny w aptece. Mozna latwo i szybko udroznic nosek maluszka.

          Skomentuj

                 
          Working...
          X