Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Marzenia n to dobrze że z Tobą już lepiej.

    Ja czekam na męża z obiadkiem jak wróci z pr3acy,++6+
    i werka dzielnie mi tu asystyuje będę potem kochane bo z nią nie da się nic napisać
    WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
    NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







    Skomentuj

    •    
         

      Nie neguję imprezek w domku, wręcz przeciwnie...Chrzciny miałam w domciu, a teraz chcę inaczej, dlatego zdecydowaliśmy się na lokal
      Zresztą każdy wybiera to, co mu najbardziej odpowiada.
      Po drugie jak się pracuje, to ma się jednak mniej czasu na załatwianie wszystkiego, nie da się ukryć...

      Dzisiaj w Gdańsku pogoda w kratkę, raz świeci słonko, za chwilę się chmurzy, trochę nawet popadało, ale na spacerku byłyśmy z Nadią, pobawiłyśmy się w piaskownicy, więc w sumie wyszło przeszło 2 godzinki.
      Miło spędzony dzionek. Córcia grzeczna. Jest taka kochana, co chwilę daje buzi, przesyła całuski i w ogóle taki z niej słodziak.
      Tak się cieszę, że mamy ten tydzień tylko dla siebie.

      Słoneczko Nadia jeszcze nie bardzo interesuje się bajkami...szybko jej się nudzi i nie potrafi się skupić, dy jej czytam

      marzenia dobrze, że już lepiej się czujesz

      Jestem ciekawa jakie rozmiary stópek mają Wasze dzieciaczki???


      Skomentuj


        witam
        marzeni dobrze ze czujesz sie lepiej mnie chyba własnie łapie grypa
        jaka_ja moj synek ma siedmiomilowe buty... ostatio kupiłam mu 21 poza tym z antoniem mam problem bo ma szeroka stope (wlasciwie rozszerza sie ku paluszom) po mezu i bardzo trudno nam dobrac butki. Nie rozpisuje sie bo jestem zmeczona.
        oj zasiedzialam sie w domciu...
        trzy dni pracy z czego dwa aktywnej i prosze padam.
        Buziaczki
        "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












        Skomentuj


          Hey!

          No no to Wy widze konkretne roczki palnujecie na około 30 osób!
          U nas będzie góra 12 osób
          jaka ja my też organizujemy 25 więc będziemy świętować razem
          W końcu nasz szkarby tego samego dnia urodzone

          sloneczko Karol róznie ma z bajkami zdarzy mu się dzień kiedy uważnie słucha i lubi jak mu opowiadam co widać na obrazkach ale na ogół spojrzy poprzewraca strony po swojemu i ucieka

          jaka ja Karol ma 20 ale już widze, że robią się ciasnawe więc trzeba zmienić.
          Także pamko chyba nie masz się co martwic...

          anetyslaw Karola kładziemy koło 20.00 a wstaje koło 7.00
          W dzień drzema 2 razy.

          Lecę do łóża mamusie. Dobranoc:*
          jagodzianka

          Skomentuj


            Hej
            Dzisiaj nasza rocznica ślubu. Mała poszła spać wczoraj po 19:20 i spała aż do rana. Spała 12 h. Jeśli chodzi o rozmiar stópki to my jak na razie 19 ale muszę małej kupić już 20 bo się przyciasne robią. Wczoraj byłam w Smyku i widziałam bardzo fajne buciki na jesień dla mojej żabki i nawet nie były drogie. Spodobały mi się też takie buciki ecco ale one mają kosmiczną ceneę jak dla nas bo aż 249 zł kosztują. Myslę że jak na buty dla takiego dzieciaczka to za drogie. Uciekam kochane bo mała krzyczy będę potem
            WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
            NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







            Skomentuj


              hej kochane
              Wczoraj padłam o 22. Bylśmy wybrać płytki do łazienki wiecie co nie zdawałam sobie sprawy że zejdzie nam 3h. Już mieliśmy wybrane 3 rodzaje i musielismy się tylko zdecydować....ale jak się okazało dobranie dekorów i listew do płytek podstawowych oraz ogólnie rozrysowanie tego jak to ma wyglądać zajeło nam 3h- a łazienka 1,5x2,3m. Wogóle postanowiliśmy nie patrzeć aż tak na cene i zamówić to co chcemy ale wyrzuty sumienia mam do dziś, bo daliśmy za nie dwa razy tyle co planowałam ale trudno jakoś to przeboleje. Napewno nie kupimy na razie zmywarki ale co tam
              Jak już zarobimy ten remont to umieszcze zdjęcia przed i po remoncie. Sama jestem bardzo ciekawa jak to wyjdzie.
              ewisienka Wszystkiego Najlepszego z okazji rocznicy ślubu!!!!!!!! co planujecie??




              Skomentuj


                Hej

                EwisienkaWszystkiego Najlepszego z okazji Waszej rocznicy!!!

                SloneczkoMy kładziemy małą o 20,spi do około 7.W dzień spi tylko raz dziennie.
                Książeczki moja mała bardzo lubi,zwłaszcza jak tatuś jej czyta,słucha bardzo ze skupieniem.Ma swoją taką z odgłosami różnych zwierzątek i też często ją sobie "czyta"

                Jaka_jaMoja niunia nosi rozmiar 19Kozaczki planuje kupić 20-21 to zależy od rozmiarówki.

                Pamka Kuruj się kochana.Ja już lepiej pozostał jeszcze założony nos.Z kolei mąż wczoraj z pracy wrócił strasznie podziębiony.Teraz przeszło na niego.Oby tylko Martynka się od nas nie zaraziła.
                Martynka ur.11 listopada 2008
                Iga ur.3 sierpień 2012



                Skomentuj

                •    
                     

                  marzeni i jak tam dzisiaj zdrowko ???
                  jaka ja my nosimy 19 ale zimowe buty ma numer wieksze
                  ewisienka wszystkiego naj naj z okzaji rocznicy i jakie masz plany na wieczor i co z prezentem?? ja tez uwazam ze te niektore ceny butow powalaja
                  BGKM to czekamy na fotorelacje

                  a my kladziemy mala o 7 znaczy sie jak tata pracuje na popoludniu bo jak na rano to kolo 9 co tez przeklada sie na wstawanie bo jak maz idzie na popoludni to przed7 mamy pobudke a jak rano to spimy sobie do 8

                  pamka zycze zdrowka !!!
                  Verona a co tam u ciebie??


                  U nas dzisiaj slonko swieci a podobno mialo padac no chyba ze zacznie pozniej popoludniu planuje spacer w poszukiwaniu chustki na szyje dla malej bo w koncu jesien idzie a i mam pytanko jakie macie kombinezony na zime?? a raczej czy macie kombinezon czy kurtke ze spodenkami??




                  Changes in my life you will see in time
                  changes in my life you always in my mind
                  changes in my life you always by my side....

                  Skomentuj


                    Kurczę dziewczyny co się dzieje z AMIE i GENEVĄCzy one zrezygnowały już z naszego forum??
                    Widzę,że geneva zagląda na NK,ale do nas niestety nie...

                    Sloneczko Ja jeszcze nie kupiłam małej nic na zimę.Planuję kupić jej kurteczkę ze spodenkami.
                    Martynka ur.11 listopada 2008
                    Iga ur.3 sierpień 2012



                    Skomentuj


                      Ja już po spacerku i po kawusi u szwagierki . Ja wracałam do domku to mała mi zasnęła i przełożyłam ją tylko do łóżeczka żeby dłużej pospała i mi nie spadła z łóżka. Kochane tak jak już pisałam mała nosi rozmiar 19, ale na zimę planuję jej kupić rozmiar 21 bo już lada dzień trzewiczki po domku muszę zamienić na rozmiar 20. W kozakach musi oprócz rajstopek zmieścić się też i skarpetka żeby jej nuny nie marzły jak będziemy śmigać na sankach
                      Do ubrania dla Weroniki na zimę mam kombinezon, ale on nie posłuży na długo bo nie ma odpinanych stópek i jak mała zacznie już chodzić to nie będzie się nadawał. Wykorzystamy go tylko na sanki. Mamy też płaszczyk ale chciałam małej kupić spodnie ocieplane na szelkach i kurteczkę, żeby było na zmianę w razie co.

                      Sloneczko Co do książeczek to mała lubi jak jej czytam, ale bardzo szybko się nudzi. Jeśli chodzi o spanko to mała wcześnie mi chodzi teraz spać tzn. około 19-20 wcześniej o 20 ją kąpałam, ale widać przestawia się pomalutku na czas zimowy .

                      Marzenia n ja też nie wiem co się z nimi dzieje. Wczoraj widziałam na nk geneve z opisem szukam niani!!!! także może nie ma czasu jak na razie. A amie7 myślę że też ma teraz urwanie głowy w szkole no i chce mieć pewnie jak najwięcej czasu dla swojego Jasia.

                      BGKM na pewno ślicznie sobie urządzicie mieszkanko. Ja z chęcią zaczęłabym urządzać od nowa bo już mnie wkurza tyle rzeczy że szok. Na pewno zrobiłabym salon tam gdzie mamy teraz sypialnię bo większy pokój, a tak to muszę czekać aż kiedyś będziemy mieli pieniążki na podciągnięcie dachu. Wtedy na pewno będę miała kupę roboty i pozmieniam wszystko co się da. Co do płytek kochana to nie żałuj jak Wam się podobają to super, a zmywarkę kupisz sobie potem. Zostaw sobie tylko na nią miejsce i po kłopocie . Dam Ci znać jeszcze odnośnie naszej kawuni bo też się stęskniłyśmy za Wami.

                      Kochane u nas dzisiaj jest chłodno, powiedziałabym, że zimno, ale słoneczko ładnie przyświeca. Jak nam pogoda pozwoli to potem też pójdziemy na spacerek. Co do rocznicy to poucztujemy sobie w sobotę bo na tygodniu nie ma jak. Pójdziemy na kolację a na prezent kupię mężowi może jakieś zajefajne buty na zimę albo kurtkę bo w sumie nie będzie miał się w co ubrać jak nastaną chłodniejsze dni. Jutro mam jechać z teściową do takiego sklepu gdzie jest wszystko do domku i nie tylko to może jeszcze mu coś wybiore zobaczymy.
                      WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                      NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ewisienka jak zrobilas te suwaczki??




                        Changes in my life you will see in time
                        changes in my life you always in my mind
                        changes in my life you always by my side....

                        Skomentuj


                          Kochana nic nie robiłam same mi się tak zrobiły
                          WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                          NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                          Skomentuj


                            Gotowalysmy razem z niunia zupke pomidorowa i mi usnela w krzesełku
                            Ewisienkajak zmienilas ze sa widoczne zabki i suwaczki?
                            Martynka ur.11 listopada 2008
                            Iga ur.3 sierpień 2012



                            Skomentuj


                              a tak w ogole to z jakich str je robilyscie??




                              Changes in my life you will see in time
                              changes in my life you always in my mind
                              changes in my life you always by my side....

                              Skomentuj


                                Hihi nic nie robiłam sami mi to zmienili
                                Marzenia n ale wymęczyłaś biedną Martynkę
                                WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                                NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X