Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent dla faceta na 40 urodziny

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

    A tutaj xxx już zaglądaliście? Jeśli nie, to uważam, że warto przyjrzeć się tego typu niespodziance. Super rozwiązanie, szczególnie na taką okazję. Myślę, że taki prezent się 100% sprawdzi.
    Last edited by disne; 16-07-2020, 19:05. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

      Sądze, że odchudzanie przez rower bedzie bardzo efektowne, szczególne dla osób które maja sporo tłuszczu na nogach. Mój mąż jest zapalonym kolarzem i jako prezent pod choinkę chciałabym dla niego kupić spodnie specjalnie na rower xxx Co myślicie? Ja uważam ze to super pomysł, napewno się ucieszy. Więc może coś ze sportem związanego na prezent?
      Last edited by disne; 16-07-2020, 19:06. Powód: link

      Skomentuj


        Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

        Czy ja wiem. Ja bym postawiła na przykład na portfel.

        Skomentuj


          Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

          Zabierz go na miły weekend gdzieś.

          Skomentuj


            Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

            Ja bym stawiała na coś szalonego jak skok ze spadochronem, o ile nie jest chory czy nie ma fobii. Albo na coś klasycznego jak zegarek z dedykacją. Na przykład kupujesz mu porządny, szwajcarski zegarek jak ten xxx i zamawiasz do tego grawer "Z okazji 40 urodzin" czy cokolwiek sobie wymyślisz. Możesz jeszcze dodatkowo kosz słodyczy kupić czy alkohol.
            Last edited by disne; 16-07-2020, 19:07. Powód: link

            Skomentuj


              Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

              Super przykład, który doskonale się sprawdzi przy niewielkim budżecie - xxx Prezent konkretny, ciekawy, robiący różnicę. Ale to już kwestia taka, czy odpowiada wam ten styl. Ogólnie dopasowanie czegoś sensownego nie powinno być wielkim problemem.
              Last edited by disne; 16-07-2020, 19:07. Powód: link

              Skomentuj


                Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

                Napisane przez kon_stancja Pokaż wiadomość
                Możesz jeszcze dodatkowo kosz słodyczy kupić czy alkohol.
                Alkohol na 40 urodziny? Banalny prezent. Zresztą jak obdarowywanie kogokolwiek alkoholem z okazji urodzin lub imienin. A jak nie mamy zbyt dużo pieniędzy, to można coś własnoręcznie wykonać. Pomysłów jest bardzo dużo, a jak facet jest "normalny" to doceni to bardziej, niż jakikolwiek, nawet najdroższy podarunek.

                -----------
                xxx
                Last edited by disne; 16-07-2020, 19:07. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

                  Alkohol też może być dobrym pomysłem tylko czy taki np. xxx nie będzie lepszy? Taki właśnie zegarek dostał ode mnie mąż na 40 urodziny.
                  Last edited by disne; 16-07-2020, 19:08. Powód: link

                  Skomentuj


                    Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

                    A mi się wydaje że dobrym prezentem był by droższy alkohol, taki który też dobrze wygląda. Znajomemu niedawno składałyśmy się na prezent - wódka Starka xxx Z prezentu był bardzo zadowolony, tym bardziej że produkcja tego trunku jest mocno limitowana.
                    Last edited by disne; 16-07-2020, 19:09. Powód: link

                    Skomentuj


                      Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

                      Gdy szukałam prezent na 40 urodziny dla mężczyzny to miałam dość. Są głównie koszulki z dziwacznymi napisami i niby śmiesznymi obrazkami. Prawdziwa perełką wśród prezentów na 40stkę sa upominki z Prezentokracja.pl Jazda Subaru po torze, lot motoparalotnią, jazda gokartem, kurs piwny czy degustacja whisky. Dużo ciekawych pomysłów na voucher z okazji 40 urodzin: xxx
                      Last edited by disne; 16-07-2020, 19:09. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

                        Dobry alkohol.

                        Skomentuj


                          Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

                          a może jakiś fajny zegarek rolex xxx?? Ja taki kupiłam tacie na urodziny i był z niego bardzo zadowolony, az nie chciał go przyjąć na urodziny, ale jednak się skusil
                          Last edited by disne; 16-07-2020, 19:04. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

                            Edoxy są świetne xxx
                            Last edited by disne; 16-07-2020, 19:04. Powód: link

                            Skomentuj


                              Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

                              A może taki voucher do spa xxx ? Z takim zestawem zabiegów z pewnością coś znajdzie się dla niego. W końcu w wieku 40 lat skóra ma już swoje większe wymagania i warto te wymagania spełnić dla jego lepszego samopoczucie. Jestem pewna, że drugiego takiego prezentu nie dostanie od nikogo.
                              Last edited by disne; 16-07-2020, 19:05. Powód: link

                              Skomentuj


                                Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

                                A może jakiś zestaw z trymerem do pielęgnacji? Na przykład taki xxx Jest naprawdę rozbudowany - posiada 3 rożne grzebienie - co umożliwia dopasowanie cięcia do własnych preferencji, ma samoostrzące się ostrza, jest precyzyjny, poręczny i łatwy w obsłudze. Można go myć pod wodą a na dodatek w zestawie mamy też nożyczki i szczotkę z włosia dzika aby nasz mężczyzna mógł doprowadzić do perfekcji swój zarost
                                Last edited by disne; 16-07-2020, 19:05. Powód: link
                                Co słychać? Uśmiechnij się! Życie jest za krótkie, żeby się zamartwiać

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X