Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Imprezy firmowe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Imprezy firmowe

    Jak myślicie czy ciekawym rozwiązaniem jest fotobudka na imprezę firmową Warszawa ?
    Fotobudka Warszawa

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Imprezy firmowe

      Dodatkowo aby Państwa impreza była udana można skorzystać z usługi agencji hostess https://www.agencjainfernal.pl/ która zorganizuje odpowiednie hostessy, które na przykład miło przywitają przybyłych gości, sprawdzą zaproszenia itp.

      Skomentuj


        #93
        Odp: Imprezy firmowe

        Moim zdaniem impreza firmowa musi być z atrakcjami Ostatnio poszlismy wlasnie na strzelnice progun we wrocławiu i wszyscy się super bawiliśmy

        Skomentuj


          #94
          Odp: Imprezy firmowe

          Lubie imprezy firmowe, bo dają możliwość poznania współpracowników od innej strony niż znam z biura. Nasz szef zorganizował imprezę charytatywną , na ktorej zbierano datki dla dzieci z fundacji Szlachetny Gest www.szlachetnygest.pl i połączył ja ze świetną imprezą. Wszyscy wyszli z niej jacyś tacy lepsi, bo pomogli

          Skomentuj


            #95
            Odp: Imprezy firmowe

            Jest są dobrze zorganizowane, dlaczego nie Moja firma ostatnio zorganizowała imprezę, na której rozdawane były prezenty biznesowe dla najlepszych pracowników.

            Skomentuj


              #96
              Odp: Imprezy firmowe

              Ja nigdy nie byłam fanką takich imprez, ale ostatnio moja firma zorganizowała wyjazd integracyjny w AquaCity w Popradzie, to park wodny na Słowacji z 3 hotelami i strefą SPA, przyznam, że dawno się tak dobrze nie bawiłam atrakcje dla pracowników po godzinach to ważny czynnik na takich wyjazdach, i tutaj nikt nie narzekał na nudę

              Skomentuj


                #97
                Odp: Imprezy firmowe

                Znajoma pracuje w ogromnej firmie i u nich każda impreza firmowa organizowana jest z przepychem. Nawet zatrudniają modelki, Warszawa z dobrze prosperującej agencji agencjainfernal.pl, które koordynują imprezę, rozdają firmowe gifty czy upominki. To świetne rozwiązanie, z którym coraz częściej można się zetknąć na imprezach.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Imprezy firmowe

                  Takie akcesoria na imprezy tematyczne sprawdzą się dla urozmaicenia imprezy? Chcę aby każdy dobrze się bawił. Co myślicie na ten temat?
                  Ach... Jak ludzie mnie bolą!

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Imprezy firmowe

                    Imprezy firmowe to doskonała opcja na integrację wszystkich pracowników i zawarcie nowych przyjaźni.

                    Skomentuj


                      Odp: Imprezy firmowe

                      Imprezy firmowe są teraz bardzo popularne, to dobry sposób na poprawę relacji w firmie. A ile kosztują takie wyjazdy zostało przedstawione na http://hotmoney.pl/ile-kosztuje-wyja...yjazd-firmowy/ . Ważne też jak rozliczyć taki firmowy wyjazd.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Imprezy firmowe

                        Imprezy firmowe są bardzo potrzebne z kilku względów. 1. Imprezy integrują pracowników, wspomagają i rozwijają więzi między pracownikami, poprawiają atmosferę w firmie. 2. Pracownicy dzięki uczestnictwie w takich imprezach czują się docenieni, ważni, co wpływa pozytywnie na ich prace. Czasem wystarczy zabranie ich na kilka piw, które będa nas niewiele kosztować. Chcecie dowiedzięc się czegoś więcej o motywacji? Odsyłam Was tutaj http://twoja-motywacja.pl/

                        Skomentuj


                          Odp: Imprezy firmowe

                          Imprezy dla firm od kilku lat organizuje biuro podróży Arko-Travel http://www.arko-travel.pl/wycieczki-...rm-wroclaw.php. Doskonała organizacja i ciekawy program wycieczek sprawia, że nie zamierzamy szukać innego podmiotu, który zajmuje się wyjazdami integracyjnymi. Jesteśmy pod wrażeniem kreatywności i wyrozumiałości przewodników, a także wiedzy na temat zwiedzanych terenów. W tym roku byliśmy z tym biurem podróży w Berlinie i Poczdamie na dwudniowej wycieczce autokarowej.

                          Skomentuj


                            Odp: Imprezy firmowe

                            Też myślę, że lepiej to komuś zlecić. To wcale nie jest takie drogie w końcu.

                            Skomentuj


                              Odp: Imprezy firmowe

                              Na imprezie firmowej nie może zabraknąć alkoholu i profesjonalnej obsługi barmańskiej. Zastanawiając się nad tym warto zajrzeć na mobilni barmani na event .
                              Fotobudka Warszawa

                              Skomentuj


                                Odp: Imprezy firmowe

                                Ostatnio byliśmy firmą w https://ckadn.pl/eventy-firmowe-warszawa/ . Polecam organizacje eventów w tej firmie.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X