Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

walentynki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: walentynki

    ja nie obchodzę tego amerykańskiego święta jestem ciekawa czy ktoś jeszcze celebruje z was noc świętojańską odpowiednik po polsku

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: walentynki

      dla mnie to jest okazja. by okazać trochę więcej czułości bliskim
      w tym roku jadę wyjątkowo z Miłym gdzieś w Polskę, bo upolował jakieś tanie bilety http://mojeloty.pl/tanie-loty-do-kraj/polska/, ale nie wiem gdzie Jedziemy gdzieś wyjątkowo, bo tak jakoś nigdy nie włączaliśmy się w komercję - sama piekę ciasto i ewentualnie robię jakiś prezent - od kupnych kubków w serduszka mnie raczej mdli...

      Skomentuj


        #63
        Odp: walentynki

        kubki to już przeżytek

        Skomentuj


          #64
          Odp: walentynki

          Napisane przez bembina Pokaż wiadomość
          dla mnie to jest okazja. by okazać trochę więcej czułości bliskim
          w tym roku jadę wyjątkowo z Miłym gdzieś w Polskę, bo upolował jakieś tanie bilety http://mojeloty.pl/tanie-loty-do-kraj/polska/, ale nie wiem gdzie Jedziemy gdzieś wyjątkowo, bo tak jakoś nigdy nie włączaliśmy się w komercję - sama piekę ciasto i ewentualnie robię jakiś prezent - od kupnych kubków w serduszka mnie raczej mdli...
          czułość mamy okazje okazywać sobie codziennie a nie tylko w święta choć z drugiej strony zawszy lepsze to niż nic ciągle gdzieś zabiegani jesteśmy

          Skomentuj


            #65
            Odp: walentynki

            Ja tam wychodzę na zupełnie zamerykanizowaną mamę bo obchodzę wszystkie święta jakie tylko mogę papugować z ameryki..ale robię to bez szczególnego zagłębiania się w ich sens..dla mnie jest to po prostu kolejny pretekst zęby się spotkać ze znajomymi i pobawić :-)))wiem, że mamy dużo swoich świat ale dlaczego nie osłodzić sobie życia i korzystać z innych?? W ten weekend np robiłam dla koleżanek baby shower :-) było super :-))) babskie ploteczki, wspolne pieczenie babeczek i malowanie brzucha..rewelacja..dziewczyny zadowolone a ja dzieki temu mogłam sie z nimi spotakć :-)))

            Skomentuj


              #66
              Odp: walentynki

              Fotki z baby shower..zapraszam też na mój wpis na blogu - www.mopp.blog.pl
              Attached Files

              Skomentuj


                #67
                Odp: walentynki

                Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
                Fotki z baby shower..zapraszam też na mój wpis na blogu - www.mopp.blog.pl
                ale super pamiątka tzn wspomnienie W sumie dobrze się tak rozluźnić na takiej imprezce niż się stresować

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: walentynki

                  Ja w tym roku niestety siedziałam chora w domu, ale za rok chciałabym sie wybrać do jakiejś ciekawej restauracji an romantyczną kolacje. Wiem że tutaj http://dworgiemzow.pl/restauracja/ mają bardzo dobre menu i specjalny pakiet na walentynki, a że do Łodzi nie mam daleko to moze sie skuszę.

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Pomysł na prezent dla NIEJ I dla NIEGO

                    Moim zdaniem dobrym pomysłem na prezent jest romantyczna kolacja w wyjątkowej restauracji.Jak dla mnie takim miejscem jest ta restauracja http://dworgiemzow.pl/restauracja/ . Mają bardzo fajne menu po za tym przy okazji można wynająć sobie nocleg w hotelu

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Pomysł na prezent dla NIEJ I dla NIEGO

                      A może coś bardziej oryginalnego? Materialne prezenty są ok ale jestem zdania,ze o wiele bardziej cieszy wspólne spędzenie czasu. Romantyczna kolacja czy wycieczka.
                      Dla nas różne rocznice czy urodziny były pretekstem do wzajemnego dopieszczania się oraz spełniania swoich marzeń. Na stronie poniżej:
                      http://www.*********************************/
                      Możecie znaleźć wiele pomysłów właśnie na takie oryginalne spędzanie czasu. Wiosną szykuje się nam z narzeczonym 8 rocznica związku . Myślicie,że lot motoparalotnią to jest dobry pomysł? Czy trochę zbyt ekstremalnie?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Pomysł na prezent dla NIEJ I dla NIEGO

                        Napisane przez kundzia20 Pokaż wiadomość
                        A może coś bardziej oryginalnego? Materialne prezenty są ok ale jestem zdania,ze o wiele bardziej cieszy wspólne spędzenie czasu. Romantyczna kolacja czy wycieczka.
                        Dla nas różne rocznice czy urodziny były pretekstem do wzajemnego dopieszczania się oraz spełniania swoich marzeń. Na stronie poniżej:
                        http://www.*****************************************************************/
                        Możecie znaleźć wiele pomysłów właśnie na takie oryginalne spędzanie czasu. Wiosną szykuje się nam z narzeczonym 8 rocznica związku . Myślicie,że lot motoparalotnią to jest dobry pomysł? Czy trochę zbyt ekstremalnie?
                        pomysł szalony Ja strachliwa więc to nie dla mnie chociaż czasem myśli są aby właśnie coś szalonego zrobić Ale taki lot czemu nie
                        Trzeba korzystać z życia

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Pomysł na prezent dla NIEJ I dla NIEGO

                          A ja na przykład jestem zdania,ze takie szalone prezenty są fajne.Sama zastanawiałam się ostatnio nad kupnem lotu na paralotni dla męża. Zrezygnowałam bo doszłam do wniosku,że dla takiego fana motoryzacji o wiele lepszym pomysłem będzie wykupienie kilku okrążeń w sportowym aucie na profesjonalnym torze.
                          Również jakiś czas temu świętowaliśmy rocznice i zdecydowałam się na taki prezent:
                          http://motoprezent.pl/produkt-10-nis...6_okrazen.html
                          Jazdę Nissanem GTR, który osiaga prędkość 550 km /h. Mąż był wniebowzięty.

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Pomysł na prezent dla NIEJ I dla NIEGO

                            Napisane przez kajametrowsk Pokaż wiadomość
                            A ja na przykład jestem zdania,ze takie szalone prezenty są fajne.Sama zastanawiałam się ostatnio nad kupnem lotu na paralotni dla męża. Zrezygnowałam bo doszłam do wniosku,że dla takiego fana motoryzacji o wiele lepszym pomysłem będzie wykupienie kilku okrążeń w sportowym aucie na profesjonalnym torze.
                            Również jakiś czas temu świętowaliśmy rocznice i zdecydowałam się na taki prezent:
                            http://motoprezent.pl/produkt-10-nis...6_okrazen.html
                            Jazdę Nissanem GTR, który osiaga prędkość 550 km /h. Mąż był wniebowzięty.
                            Mój małżonek byłby zachwycony Pomysł świetny na prezent. I wrażenie , wspomnienia nie zapomniane. W porównaniu z przysłowiowymi skarpetami na prezent, ten jest naprawdę bardzo oryginalny i wow!

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Pomysł na prezent dla NIEJ I dla NIEGO

                              Fajny pomysł z tymi gotowymi prezentami :-) teraz wyrastają takie firmy jak grzyby po deszczu ;-) szkoda, że ja na to nie wpadłam he he ;-) ale to rewelacyjna sprawa, jeśli wiemy co nasz mąż czy żona lubi..ja co prawda jeszcze z tego nie korzystałam, bo zazwyczaj sama organizuję różne atrakcje dla mojego męża, to pewnie w niedalekiej przyszłości z niego skorzystam :-)))
                              Narazie wystarcza mi dobra znajomość mojego męża i samodzielność w działaniu i narazie się udaje..ale powiem Wam, ze łatwiej kupić prezent dla faceta, jeśli ma jakąś pasję..
                              Mój mąż uwielbia rowery i książki i to tak na maxa więc dla niego jednym z prezentów był np. trenażer do roweru, żeby na własnym rowerze mógł jeździć w domu. Nie był najtańszy ale zaangażowałam w to rodzinkę i uzbieraliśmy, a mąż był przeszczęśliwy. Do tego impreza niespodzianka i najlepsi przyjaciele i mąż był mega zadowolony..
                              Imieniny - najnowsza książka ulubionego pisarza, z autografem specjalnie dla niego..( było trudno, przez ponad miesiąc musiałam to załatwiać, ale mina męża bezcenna ).
                              Warto się trochę wysilić, żeby uszczęśliwić tą drugą stronę !
                              Mąż oczywiście też o mnie dba..i jego prezenty są zawsze trafione :-) ZNA MNIE, WIE CO LUBIĘ I PRZEDE WSZYSTKIM MNIE SŁUCHA..

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Pomysł na prezent dla NIEJ I dla NIEGO

                                Prezent musi być dostosowany indywidualnie.Ja żonie zawsze kwiaty kupuję a oprócz tego, wizyta w hotelu. Zawsze kiedy odwiedzamy hotel białobrzegi, żona jest zachwycona.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X