Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Taka jestem"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Konkurs "Taka jestem"

    pieskiem takim jak mój jamnik Timi
    kiedyś napisałam o nim
    Na dwór gdy chce iść nosem puka mnie.
    Jakby chciał powiedzieć "Ze mną chodź. Proszę!"
    gdy na niego patrzę zawsze mnie pociesza,
    wszystkiego wysłucha, łebek położy na kolanach-
    daje odczuć - już „oki”, nie martw się kochana!
    Chociaż jest uparty i czasem robi co chce
    tak naprawdę wie jakie miejsce w domu jego jest.
    Z Timim jest wesoło - fajniutki to pies
    i po prostu dobrze, że wciąż z nami jest!

    a od stycznia 2008 Timiego z nami nie ma i jest smutno

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Konkurs "Taka jestem"

      Ja na pewno powinnam być KOTKĄ ! Lubię na przykład wylegiwać się w ciepłej pościeli i leniuchować a kiedy muszę zrywać się rano i spieszyć do swoich obowiązków, jestem bardzo niezadowolona i domownicy muszą uważać, by wtedy nie wejść mi w drogę, bo mogę być wobec nich nieprzyjemna. Jestem osobą z reguły ostrożną, bacznie przyglądającą się ludziom
      i potrzebującą dość dużo czasu i wspólnych doświadczeń, żeby się z kimś zaprzyjaźnić. Pewna dwoistość mojej natury ujawnia się w bliskich relacjach. Raz jestem czułą, przymilną
      partnerką, innym razem burczę, fukam i obrażam się z byle powodu. Jeśli bliska mi osoba potrafi nie reagować napięciem na przejawy mojego złego humoru, mija mi to szybko i już po chwili domagam się uwagi i czułości. Można powiedzieć, że nie mam łatwego charakteru, ale za to jakie ciekawe może być ze mną życie, choć zdaję sobie sprawę z tego, że nie każdemu starcza cierpliwości na moje zmienne nastroje. Z taką jednak ilością wdzięku i tyloma walorami jestem chyba odbierana przez otoczenie jako osoba atrakcyjna i pociągająca. A dodatkowo, wbrew powszechnej opinii o kotach, potrafię być szczerą, oddaną i wierną
      partnerką.

      Skomentuj


        #48
        Odp: Konkurs "Taka jestem"

        Chciałąbym być Złotą Rybką i spełniać marzenia małe i duże.
        Od zawsze wolałam obdarowywać niż być obdarowywana.
        Sprawiało mi to niezwykle wielką przyjemnośc, widząc ten błysk w oku
        podczas oglądania wymarzonego prezentu. Widząć kręcącą się w oku łzę,
        na widok rzeczy tak upragnionej i tak trugdnej do zdobycia.
        Bądź zwyczajne, prosto słowo "dziękuję"za rzecz daną prosto z serca.
        Będąc złotą rybką spełniałabym marzenia tych małych i tych dużych wierzących.
        Ale jedna najważniejsza rzecz: musiałby by być to marzenia nie materialne.
        Marz4enia prosto z serca, marzenia dla kogoś.

        Skomentuj


          #49
          Odp: Konkurs "Taka jestem"

          Zawsze chciałam być kotem
          co łapie myszki pod płotem.

          Wędruje własnymi drogami:
          lasami, drogami, pląta się pod nogami.

          Wszyscy go drapią po brzuszku
          i mówią : masz kiełbaskę łakomczuszku.

          Skomentuj


            #50
            Odp: Konkurs "Taka jestem"

            Chciałabym być zalotną kotką. Mieszkać w dużym domu z troskliwym opiekunem. W dzień buszować po okolicy, nawiązywać nowe znajomości, smakować jedzonko na tyłach najlepszych restauracji. A wieczorem, po ciekawych przygodach wrócić do swojego pana. Wypić pyszniutkie mleczko i być długo głaskana.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Konkurs "Taka jestem"

              Jestem pewien, że wszyscy zadawali sobie to pytanie w pewnym momencie w ich życiu: Jeśli mógłbyś być jakimś zwierzęciem, co by to było? Gdybym mogła wybrać byłabym orłem, ponieważ jest to nie tylko symbol siły i władzy, ale zawsze marzyło mi się zobaczyć świat z innej perspektywy. Kto nie chciałby latać i patrzeć na piękną ziemię? Wreszcie zasmakowałabym prawdziwej wolności...

              Skomentuj


                #52
                Odp: Konkurs "Taka jestem"

                Chciała bym być słoniem, ponieważ podobno ich podniesiona trąba przynosi ludziom szczęście, a ja bardzo lubię uszczęśliwiać innych

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Konkurs "Taka jestem"

                  Chciałabym być kotem, ale pod warunkiem,że miałabym kochających właścicieli, którzy rozpieszczaliby mnie i dbali o mnie.
                  A ja całymi dniami wylegiwałabym się na kanapie lub fotelu, jadłabym tylko smakołyki i jak to kot chodziła własnymi ścieżkami. A gdybym miała ochotę bawili się ze mną i głaskali. To byłoby wspaniałe beztroskie życie!!!

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Konkurs "Taka jestem"

                    Myślę, ze chciała bym być kotem, bo zawsze chodzę własnymi drogami, i na zmianę bywam słodka i lubię jak się mnie głaszcze, ale często też pokazuję pazurki

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Konkurs "Taka jestem"

                      Chciałabym być Pumą, ponieważ jest zwinna, szybka i w nawet bardzo niebezpiecznych sytuacjach zachowuje zimną krew. Jest zwierzęciem wydawać by się mogło, że jest spokojna i poważna, choć wewnątrz niej tlą się liczne emocje. Jest pięknym zwierzęciem o czarnej sierści i może dlatego wygląda na wyjątkowo groźną. Chciałabym tak jak ona chodzić dumni i z podniesioną głową i podejmować się rzeczy praktycznie nieosiągalnych. Myślę, że wielu ludzi powinno brać przykład z tego zwierzęcia, ponieważ brakuje nam takiej odwagi na co dzień. /swoja drogą myślę, że dzięki swojej dumie puma staje się niedościgniona, ale również niezwykle pociągająca

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Konkurs "Taka jestem"

                        Jeśli miałabym być zwierzęciem to chciałabym być rybą - najchętniej piękną papugorybą. Żyłabym sobie w podwodnym, przesyconym barwami świecie. Pływałabym u wybrzeży Australii czy w niezaludnionych częściach przy Morzu Czerwonym. Mogłabym sycić swe oczy odcieniami turkusu i granatu, w zależności od głębokości i ilości padającego na wodę ciepłego słońca. Urozmaiceniem byłyby inne, niemalże fluoroscencyjne barwy moich kolegów i koleżanek, z którymi spotykałabym się przy skałkach na popołudniowe uczty. I tak płynęłoby (w przenośni i dosłownie) moje życie spokojnie i radośnie...

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Konkurs "Taka jestem"

                          Jak byłam mała chciałam być konikiem, bo wtedy była moda na zabawki pony.
                          Jak dorastałam chciałam być ptakiem, bo jak nigdy pragnęłam wolności.
                          A teraz już dorosła pracuję w schronisku dla bezdomnych zwierząt i chciałabym być psem, który mimo iż porzucony wciąż kocha człowieka i z nadzieją czeka na swoją szczęśliwą kolej. Psem, który nie wie co to jest nienawiść, a doskonale zna tęsknotę. Psem, który merda ogonem, nie pamiętając, że źle było wczoraj, psem, który z wdzięczności wpatruje się w ludzkie oczy.

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Konkurs "Taka jestem"

                            Jakim bym chciała być zwierzęciem? Otóż, nie muszę nad tym długo się zastanawiać-moja córeczka zadecydowała! Jestem od kilku miesięcy dojną KROWĄ Sama bardzo lubię te zwierzaki-całymi dniami pasą się na łące, nie spieszą się nigdzie i mają piękne dłuuuugie rzęsy no i oczywiście- co najważniejsze, dają pyszne mleczko. Nie zapominajmy też o krowach w Indiach-mieszkając tam, byłabym świętą za życia Są też krówki-ciągutki, które bardzo lubię
                            Tak więc KROWY górą!
                            Last edited by megg1234; 21-03-2011, 20:49.

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Konkurs "Taka jestem"

                              Chciałabym być żółwiem. Żyłabym wolno, spokojnie i baaaardzo długo. Twardy pancerz chroniłby mnie przed złem tego świata i gdziekolwiek bym poszła, mój dom byłby przy mnie. Sałata byłaby szczytem moich marzeń, bo przecież żółwie nie potrzebują więcej do szczęścia. Codziennie wędrowałabym przed siebie, nie martwiąc się o kierunek. Nikt nie pospieszałby mnie, nie ponaglał, bo od żółwia ciężko jest tego wymagać.

                              Skomentuj


                                #60
                                Konkurs "Taka jestem"

                                Urodziłam się na Wielkanoc... jestem baranem (zodiakalnym ) w chińskim horoskopie jestem przedstawiona jako małpa
                                a chciałabym być... no właśnie kim? jakim zwierzęciem?
                                Zatem jeśli gdzieś tam w gwiazdach, pisane było by mi być zwierzęciem to chciałabym być kurczaczkiem, nie nie zwykłym kurczakiem... kurczaczkiem wielkanocnym, który jest symbolem odnowy, odrodzenia, nowego życia.
                                Dumnie deptałabym po młodej zielonej trawce i myślała, że słonko jest moją mamą... bo mój żółty kolor kojarzył by się właśnie ze słońcem

                                I jeszcze jedno na koniec...
                                nie!!!
                                nie!!!
                                i jeszcze raz nie!
                                nie myślcie sobie, że z tego kurczaczka kiedyś wyrośnie kura domowa

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X