Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Problem z wyborem lodówki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Problem z wyborem lodówki

    A ja mogę polecić ariston lodówka służy nam już 10 lat i nadal spisuje się na medal Łatwa w utrzymaniu czystości a i zamrażalnik jest dość spory - to był dla mnie duży plus Bo zawsze mam jedzenia od rodziców do zamrożenia Nie wypuszczą mnie z domu bez tego

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Problem z wyborem lodówki

      Może poszukajcie chłodziarko zamrażarki w sklepie Zadowolenie.pl? Tam mają bardzo duży wybór lodówek i podają wszystkie niezbędne specyfikacje w opisie. Moim zdaniem warto byłoby się zainteresować sprzętem z Samsunga - sama mam od nich lodówkę i telewizor, z obu rzeczy jestem bardzo zadowolona.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Problem z wyborem lodówki

        Najlepiej mi się szuka takich sprzętów przez Internet. Mogę sobie przeczytać wszelkie informacje, porównać ceny. Ostatnio jak szukałam, to natrafiłam na tę stronę: http://www.homebook.pl/produkty/lodowki-do-zabudowy. Tam mają produkty wielu znanych marek. Zerknijcie!

        Skomentuj


          #34
          Odp: Problem z wyborem lodówki

          Dla mnie lodówka musi być przede wszystkim pojemna oraz bezawaryjna. Poprzednią miałam 15 lat ale teraz przyszedł czas na remont kuchni i postanowiłam kupić nową aby lepiej komponowała się z meblami. Podczas zakupu korzystałam z porad dostępnych w artykule https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/m...wage-1530.html.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Problem z wyborem lodówki

            Dla mnie najważniejsza jest wysoka klasa energetyczna i spora pojemność. Sprawdzałaś może modele dostępne na RVT Euro AGD? Tam zawsze jest duży wybór ciekawego sprzętu.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Problem z wyborem lodówki

              Poczytaj sobie opinie w Internecie o awaryjności lodówek. Ja niestety tego nie zrobiłam i moja lodówka, która tania nie była zepsuła się zaraz po gwarancji. Skorzystałam z naprawy w firmie Frigola z Lublina i nie poniosłam dużych kosztów, ale raczej następnym razem kupię lodówkę innej marki.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Problem z wyborem lodówki

                Ja po prostu poszłam do marketu elektronicznego, przejrzałam oferty lodówek jakie mieli na stanie i kupiłam tego samego dnia. Nie było długiego zastanawiania się.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Problem z wyborem lodówki

                  Biorąc pod uwagę wytyczne to poleciłabym tę lodówkę Beko https://www.al.to/p/265749-chlodziar...-365-kc0x.html ma 185 cm wysokości i 60 cm szerokości. Ale jak dla mnie, co najważniejsze to to, że ma funkcję no frost. To bardzo ułatwia życie i nie trzeba się martwić rozmrażaniem lodówki. Do tego jest cicha, energooszczędna, prezentuje się ładnie i nowocześnie. W środku bardzo pojemna, na wszystko znajdzie się odpowiednie miejsce a jak zapomnimy zamknąć drzwi to uruchamia się alarm. Na dodatek cena jest naprawdę atrakcyjna.
                  Co słychać? Uśmiechnij się! Życie jest za krótkie, żeby się zamartwiać

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Problem z wyborem lodówki

                    Kupując sprzęty do domu zawsze kieruję się oszczędnością. Sprawdzam czy jest energooszczędna, do jakiej klasy należy. Dla mnie jest to najważniejsze. Ostatnio kupowałam zmywarkę, to oprócz klasy energooszczędności zwracałam uwagę jeszcze na zużycie wody. I jeśli o zmywarki chodzi, to warto przywiązywać wagę do jej odpowiedniej konserwacji. Używam środków do czyszczenia zmywarki sunlight, są genialne!

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Problem z wyborem lodówki

                      Prawda taka, ze wszystkei sprzęty psuja sie tak samo teraz specjalnie takie produkują żeby wytrzymały 3-5 lat

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X