Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mniej bolesna miesiączka po porodzie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Ja przed porodem podczas okresu czasem wymiotowałam z bólu a teraz nie czuje bólu prawie wcale-minimalnie w pierwszy dzień ale nie potrzebuje tabletek przeciwbólowych.
    Alanek 14.09.2006

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Tak to naprawde prawdaMi wszystkie bole miesiaczkowe odeszly po porodzie

      Skomentuj


        #18
        a ja po porodzie mam dużo bardziej obfite miesiączki i wydłużyły mi się z 4 do 6-7 dni, nad czym bardzo bardzo ubolewam..

        Skomentuj


          #19
          mi też się wydłużyły. na początku mniej bolały ale teraz jest jeszcze gorzej niż przed porodem




          Skomentuj


            #20
            u mnie też jest gorzej... boli i to bardzo mocno przez pierwsze 2 dni a potem można wytrzymać

            Skomentuj


              #21
              u mnie pierwsze miesiaczki byly bardzo bolesne(wymioty nawet mialam)a od jakis 3 miesiecy wogle nie czuje ze dostalam za to ZNP to poprostu ze zdwojana sila.
              shannon

              Skomentuj


                #22
                Napisane przez shannon Pokaż wiadomość
                u mnie pierwsze miesiaczki byly bardzo bolesne(wymioty nawet mialam)a od jakis 3 miesiecy wogle nie czuje ze dostalam za to ZNP to poprostu ze zdwojana sila.
                w dziesiejszych czasach moja Droga nie ma nic za darmo
                coś za coś

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Napisane przez nagaprawda Pokaż wiadomość
                  Czy to prawda, że po porodzie, kobiety które miały bolesne miesiączki wreszcie mogą poczuć ulgę? Podobno okres po nie jest już tak bolesny?
                  Może i ktoś tak ma ale ja niestety nie widzę zmian boli tak jak bolało
                  pozdrawiam

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Mniej bolesna miesiączka po porodzie?

                    Odsyłam tutaj - http://**********************/kobieta/...apobiegac.html Ja radzę po prostu stosować środki przeciwbólowe. Nie czekać, nie męczyć się - mnie to pomaga.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Mniej bolesna miesiączka po porodzie?

                      Po porodzie tak mam że miesiączki są mniej bolesne ale raz na kilka miesięcy dopada mnie okropny ból w czasie okresu

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Mniej bolesna miesiączka po porodzie?

                        Ja swoimi doświadczeniami mogę potwierdzić tą teorię, że po porodzie miesiączka jest mniej bolesna. Przed porodem pierwsze dni miesiączki sprawiały, że prawie zwijałam się z bólu natomiast teraz nawet zbytnio nie zauważam tego bólu.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Mniej bolesna miesiączka po porodzie?

                          Napisane przez necia_2812 Pokaż wiadomość
                          Ja swoimi doświadczeniami mogę potwierdzić tą teorię, że po porodzie miesiączka jest mniej bolesna. Przed porodem pierwsze dni miesiączki sprawiały, że prawie zwijałam się z bólu natomiast teraz nawet zbytnio nie zauważam tego bólu.
                          Necia_2812, ja też przed porodem miałam bardzo bolesne miesiączki. Po porodzie jakby ręką odjął Normalnie prosperuję, nie odczuwam praktycznie żadnego bólu. Po prostu żyć, nie umierać!


                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Mniej bolesna miesiączka po porodzie?

                            Powiem Wam dziewczyny, że kilka moich sióstr ciotecznych z rodziny i mama zauważyły różnice i powiedziały że wcześniej jak ból był bardzo silny to jednak po porodzie zmniejszył się znacząco

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Mniej bolesna miesiączka po porodzie?

                              Ja mam wrażenie, że mój też jest mniejszy, choć mam bardziej obfite miesiączki niż przed ciążą. Także nie wiem co lepsze

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Mniej bolesna miesiączka po porodzie?

                                Ja nie widzę chyba różnicy za dużej. Miałam zawsze bolesne miesiączki i teraz też 2 pierwsze dni są cieżkie i najchętniej zostawałabym wtedy w łóżku

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X