Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nie chce raczkować :(

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    moja ma 12,5m juz dawno chodzi...a dopiero od 2 dni uczy sie raczkowac...i nawet jej to wychodzi.dodam ze nie raczkowala wogole

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Nie chce raczkować

      Moja córka również nie chciała raczkować, nauczyła się tego praktycznie w tym samym czasie co chodzenia na dwóch nóżkach mimo, że próbowałam z nią różnych ćwiczeń. Niektóre dzieci pomijają etap raczkowania i od razu zaczynają chodzić.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Nie chce raczkować

        Nie wszytskie dzieci raczkują. Niektóre siedzą , a póżniej od razu wstają i próbują chodzić. Może i Twoja córka tak będzie właśnie miała. Co do ćwiczeń to słyszałam o takich piłeczkach, które się ruszają, grają i swiecą i tym zachęcają dziecko do poruszania się za nimi.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Nie chce raczkować

          mój synek nie chciał raczkowac zaczął chodzić. Raczkowania nie było prawie wcale

          Skomentuj


            #20
            Odp: Nie chce raczkować

            Napisane przez czekladka24 Pokaż wiadomość
            mój synek nie chciał raczkowac zaczął chodzić. Raczkowania nie było prawie wcale
            Czekladka24, mój synek z kolei ma 15 miesięcy i nadal raczkuje. Zdarza Mu się zrobić kilka kroczków, ale nie ma na tyle odwagi by chodzić. Mam nadzieję, że niedługo to się zmieni


            Skomentuj


              #21
              Odp: Nie chce raczkować

              Nie każde dziecko musi raczkować. Są dzieci, które pomijają ten etap. Mój syn, przykładowo, nie raczkował ale zamiast tego czołgał się na brzuszku. A dziecko mając 8 miesięcy - ma jeszcze czas, nie przesądzonego.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Nie chce raczkować

                Napisane przez blawatkowa15 Pokaż wiadomość
                Czekladka24, mój synek z kolei ma 15 miesięcy i nadal raczkuje. Zdarza Mu się zrobić kilka kroczków, ale nie ma na tyle odwagi by chodzić. Mam nadzieję, że niedługo to się zmieni
                Blawatkowa15, nie martw się, z tego co moja pani doktor mówi dziecko ma czas, by zacząć chodzić. Po 18 miesiącu można zacząć się martwić, ale nie ma co wcześniej. Mój syn zaczął chodzić mając 14 miesięcy, a wcześniej nie raczkował.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Nie chce raczkować

                  Napisane przez bobusie2 Pokaż wiadomość
                  Blawatkowa15, nie martw się, z tego co moja pani doktor mówi dziecko ma czas, by zacząć chodzić. Po 18 miesiącu można zacząć się martwić, ale nie ma co wcześniej. Mój syn zaczął chodzić mając 14 miesięcy, a wcześniej nie raczkował.
                  Bobusie2, starszy synek też zaczął chodzić w wieku 14 miesięcy Młodszy się nie spieszy ale na razie się tym nie martwię


                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X