Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Test produktów Gerber - wątek specjalny - WYNIKI

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

    Napisane przez monika280813 Pokaż wiadomość
    Witajcie. My wczoraj odebraliśmy paczuszkę. 4 kartoniki i 4 słoiczki. Nie były uszkodzone.
    Oczywiście paczka od razu została otworzona i częściowo zjedzona przez Maję.

    Mam pytanie do innych rodziców, którzy, także zostali wybrani do testów. Czy otrzymaliścię wcześniej maila od firmy, że zostaliścię wybrani do testów, bo w regulaminie widnieje zapis, że powiadamiali do 8.03.2013 r., a ja maila nie otrzymałam i zastanawiam się, czy ktoś miał podobnie.
    Ja tak jak dziewczyny otrzymałam maila w czwartek albo piątek. Ale przy 2000 wybranych osób mogli kogoś pominąć Ale za to jaka niespodzianka

    Ja czekałam z niecierpliwością, zawsze cieszę się jak małe dziecko jak ma coś do mnie przyjść

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

      A zapomniałam dodać, że wczoraj był pity deserek z ananasem, Igor nie miał oporów z piciem, bardzo mu smakował, te owoce są wg mnie tak ładnie połączone, że nawet ja mimo, że nie przepadam za mango, nie czułam go w tym deserku. Tym bardziej moje dziecko wypiło z ochotą, bo jak widzi kartonik z sokiem/ deserkiem to nie przepuści okazji

      O opakowaniu również się wypowiedziałam, kartonik tak, ale dla dzieci po 2gim roku życia. Dla młodszych trzeba pomyśleć o innym rozwiązaniu.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

        Produkt testowany : DoReMi Deserek do picia jabłuszko, banan ,mango i ananas
        Testerka: Maja (wiek 16 miesięcy)
        Osoba przeprowadzająca test: Mama

        REAKCJA PODCZAS DEGUSTACJI I PO JEJ ZAKOŃCZENIU :

        - kartonik + słomka to nowość dla testerki i o dziwo! ... poradziła sobie bezproblemowo z opróżnieniem zawartości
        - po pierwszym łyku nie było mowy o oderwaniu Jej od smakołyku
        - nie chciała podzielić się z osobami "trzecimi"
        - przejawiała ogromne niezadowolenie przy próbie oderwania owocowego przysmaku
        - po opróżnieniu zawartości nie potrafiła rozstać się z kartonikiem
        - na zadane pytanie "Smakowało ? " , udzieliła odpowiedzi "Mniam Mniam" ...

        PODSUMOWUJĄC : Testerka zadowolona, osoba przeprowadzająca test zadowolona. Czego chcieć więcej? Nic, tylko śmigać do sklepu po zapas owocowego przysmaku DoReMi

        CDN ...
        Attached Files
        Last edited by agibee; 13-03-2013, 09:54.



        Skomentuj


          #34
          Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

          Witam. Jestem mamą 16 miesięcznej Alicji, mieszkamy w województwie pomorskim, wczoraj dotarła do nas paczka z wyczekiwaną przesyłką i jakaż to była radosć na twarzy mojej córeczki kiedy zobaczyła te wspaniałe kolorowe soczki, od razu podała mi żebym jej otworzyła i wypiła cały a mi oddała puste opakowanie, co oznacza ze soczki mają jeden minus są w za małych opakowaniachDzisiaj na obiad miąły być naleśniki, ale będzie spagetti...zgadnijcie dla czego

          Skomentuj


            #35
            Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

            Napisane przez monika280813 Pokaż wiadomość
            Witajcie. My wczoraj odebraliśmy paczuszkę. 4 kartoniki i 4 słoiczki. Nie były uszkodzone.
            Oczywiście paczka od razu została otworzona i częściowo zjedzona przez Maję.

            Mam pytanie do innych rodziców, którzy, także zostali wybrani do testów. Czy otrzymaliścię wcześniej maila od firmy, że zostaliścię wybrani do testów, bo w regulaminie widnieje zapis, że powiadamiali do 8.03.2013 r., a ja maila nie otrzymałam i zastanawiam się, czy ktoś miał podobnie.
            My tez nie otrzymalismy maila z wiadomosćią o zakwalfikowaniu sie do testowania, ale tym bardzije to nas bardzo miło zaskoczyło..mamę i Piotrusia....jeszcze troszkę i czekają na nas brokułki DoReMi....

            Skomentuj


              #36
              Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

              Witam. Marta - mama 4 urwisów.
              Radość z pojawienia się przesyłki z pysznościami DoReMi jaką okazali moi synowie (Olo 9 lat, Juli 6 i Pawełek 2 lata) była nie do opisania. Deserki zostały wessane w oka mgnieniu :-) . Jeden został na dzisiejszy podwieczorek.
              Sosiki dziś będziemy próbować - jak dla mnie, na bardzo dobry pomysł wpadł dział marketingu Gerber z sosem brokułowo - serowym - idealnie można "przemycić" nielubiane warzywo ;-).
              Więcej relacji wieczorem.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                Mojemu synkowi bardzo, ale to bardzo zasmakowały deserki
                Co widać na zdjęciu.
                Jeżeli chodzi o sosiki to chyba mu nie zasmakowały ;/ zdecydowanie woli domowe, babcine obiadki.
                Wziął tylko jedną łyżeczkę sosiku i reszty już nie chciał.
                Mój synek ma już prawie 20 miesięcy i wie co jest dobre a co nie
                Jeżeli mu smakuje to wcina jeżeli nie to krzyczy ,,Nie" i ucieka
                Myślę, że deserki jeszcze nie raz będą gościem w naszym domu, a jeśli chodzi o sosiki to po co mam je kupować skoro mojemu maluchowi one nie smakują
                Attached Files

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                  witam dziś dotarła do nas paczuszka byłam zaskoczona bo na skrzynce nie było wiadomości że się nam udało zakwalifikować więc niespodzianka super otworzyłam paczkę i jej ale super synek jak tylko zobaczył kartoniki z deserkami to uśmiech od ucha do ucha i zaraz musiał spróbować bardzo mu się podobało że jest rurka do picia bo bardzo lubi tak pić a smak też świetny bo mamusia skosztowała a synek stwierdził że mmmmm pycha nawet starsza córcia była zachwycona takim deserkiem a na obiadek będziemy testować sosik boloński do makaronu zobaczymy jak zasmakuje mojemu małemu smakoszowi

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                    Witamy! Z tej strony Zuzia 16 miesięcy razem z Mamusią!
                    Dziś rano obudził na telefon od Pana Kuriera z wiadomością że ma dla nas paczkę!
                    Gdy w końcu zapukał do naszych drzwi Zuzia zaczęła jak zwykle piszczeć z radości! Paczka odebrana to czas rozpakować skarby jakie dostałyśmy do testowania! Zuzia jak zwykle była bardzo pomocna, gdy tylko Mama otworzyła paczkę Zuzia zaczęła wszystko wyciągać i z zaciekawienie oglądać! Na pierwsze `oglądanie` poszły deserki do picia, Zuzia od razu chciała spróbować, ale niestety mamusia nie pozwoliła bo czekało nas śniadanko!Gdy Mama zajęła się przyglądaniem się zawartości słoiczków Zuzia skorzystała z okazji i HOP do pustego pudełka! kolejne 30 min spędziłyśmy na jeżdżeniu po mieszkaniu w pudełku Teraz czekamy na porę obiadową żeby spróbować nowości a po obiadku przyjdzie czas na deserki! które Zuzia uwielbia! Tak więc bardzo dziękujemy za możliwość testowania bo jak do tej pory nie miałyśmy jakoś po drodze do spróbowania sosików i deserków do picia

                    Dołączamy zdjęcia z porannego otwierania paczuszki!
                    Attached Files

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                      Zapraszam do zapoznania się z recenzjami produktów Gerber z serii DoReMi ;
                      http://kkaarrcciiaa18.bloog.pl/id,33...eMi,index.html
                      http://kkaarrcciiaa18.bloog.pl/id,33...eMi,index.html


                      Życzę miłej lektury
                      Dziękuję firmie Gerber za możliwość przetestowania produktów.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                        Dzisiaj drugi dzień testu rozpoczęty.Po wczorajszej trudności picia z kartonika,dzisiaj mama wpadła na inny pomysł.Deserek jabłuszko,banan,mango i ananas przelałam do miseczki,dodałam pokruszony biszkopt i dwie łyżeczki jogurtu naturalnego,wymieszałam. Ten deserek jest fajną alternatywą dla świeżych owoców ,których wcześniej używałam do przyrządzenia takiego dania. Gdy nie ma się czasu na blenderowanie owoców,wystarczy otworzyć kartonik ,przelać i gotowe To taki inny sposób zjedzenia tego deserku,dla małych dzieci,które jeszcze nie radzą sobie z rureczka i opakowaniem. Emilce zasmakowało bardzo. wsadzała do miseczki rączki,i oblizywała,a na końcu wsadziła cała buzie i nie chciała miseczki oddać i zdecydowanie bardziej spasował jej ten smak niż jabłko,banan i brzoskwinia. Tamtego nie chciała. Mam jeszcze kilka pomysłów na wykorzystanie tego deserku np.jako polewa do budyniu,dodatek do ryżu...jest wiele możliwości i na pewno je spróbuje Jutro czekają na nas do testowania obiadki,bo dzisiaj ma jeszcze zupę zrobioną przeze mnie .

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                          Meldujemy się po lunchu brokuło-serowym.
                          Dlaczego nie obiad? Miałam złe przeczucia...
                          Zacznę od tego, że Łucja jest warzywnym dzieckiem. Je warzywa gotowane - marchewka, brokuły, kalafior I surowe - pomidory, ogórki, rzodkiewkę, wspomnianą w poprzednim poście kukurydzę (taką z puszki). Je też szpinak, który uwielbia (wiem, ta cecha to dar z niebios!).
                          Z rzędu słoiczków wybrała ten brokułowo-serowy.
                          - Czy to jest szpinakowe?
                          No nie jest. A moim zdaniem przydałoby się chociaż dla koloru. Kolor sosu w słoiczku nijak ma się do tego na obrazku. Bury. Ale co, nie będę dyskryminować z powodu koloru.
                          Ugotowałyśmy trochę makaronu. Otwieramy słoiczek. Zapach przypomniał mi (nie dla wrażliwych!) pierwsze beki Łuśki jak zaczęłyśmy wprowadzać warzywa do jej diety. Specyficzny.
                          Przelewamy do takiego mini-garnuszka, specjalnego do takich dań. Najpierw poleciało trochę wody, ale może takie minimalne rozwarstwienie jest normalne.
                          Gotujemy. Próbuję. Niesłone. W smaku nie czuję ani brokuła, ani sera, ani indyka (w konsystencji też ich nie widzę jako takich). Po prostu paćka. No, ale nie ja jestem grupą docelową.

                          I teraz zaskoczenie - Łucji smakowało! Poprosiła o dokładkę sosu! Jej odczucia widać kompletnie różniły się od moich!

                          Ponieważ to był tylko lunch, którego na podstawie koloru i konsystencji jaką mogłam zbadać jeszcze w zamkniętym słoiczku zakładałam, że i tak nie zje, zaskoczyła mnie, że zjadła pół słoika. Drugie pół, dosoliwszy, zjadałam ja i wciąż go czuję, bardzo to jest syte.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                            Napisane przez kkaarrcciiaa Pokaż wiadomość
                            Zapraszam do zapoznania się z recenzjami produktów Gerber z serii DoReMi ;
                            http://kkaarrcciiaa18.bloog.pl/id,33...eMi,index.html
                            http://kkaarrcciiaa18.bloog.pl/id,33...eMi,index.html


                            Życzę miłej lektury
                            Dziękuję firmie Gerber za możliwość przetestowania produktów.
                            To my tutaj mamy też zamieszczać nasze recenzje?? Teraz to się już w ogóle zakręciłam??



                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                              Ja jeszcze paczki nie otrzymałam, więc czekam cierpliwie na możliwość testowania.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                                Dzis testowalismy sosik pomidorowy ze slodka papryczka i kurczaczkiem
                                Jak dla mnie bomba, nie musze stac godziny przy garach wystarczy ugotowac makaron i podgrzac sosik i obiad dla dzieci gotowy
                                Dzieci zjadly pol miski przygotowanego posilku, stwierdzily ze wiecej nie moga, zapytane czy smakowal im obiadek uznaly ze tak
                                Super pomysl z tymi sosikami na wakacje na pewno kupie i jada z nami Jedziemy w tym roku na domki i obiadki bedziemy gotowac sami a ja na wakacjach nie bede musiala stac przy garach Ja jako mama naprawde polecam DOREMI

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X