Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ząbki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ząbki

    Witam mam takie pytanie mój synek ma prawie 7 miesiecy i jeszcze nie ma ząbków.Wiekszość osób mówi że maluszkowi wychodza ząbki gdy się slini i wkłada łapki do buzi a mój synek slini się gdy miał ok 2 miesiace a do tej pory ma dziacełka i nawet nie widac by mu ząbkimiały wychodzic .
  •    
       

    #2
    Odp: ząbki

    Pojawianie się pierwszych zębów jest osobniczo zmienne. Nie ma się czym denerwować. Są dzieci , u których pierwsze ząbki pojawiają się dopiero ok. 10-12 miesiąca życia i nie jest to nieprawidłowe. Proponuję zebrać wywiad rodzinny- kiedy mama i tata ząbkowali.Może okaże się , że później niż inne dzieci.
    dr n. med. Izabela Rogozińska, specjalista pediatrii. Współpracuje z marką JELP

    Skomentuj


      #3
      Odp: ząbki

      Przyjemnego ząbkowania.

      Skomentuj


        #4
        Odp: ząbki

        Mojej córce zaczęły wychodzić jak skończyła 11 miesięcy teraz ma 16 i ma już wszystkie poza 5

        Skomentuj


          #5
          Odp: ząbki

          A mojej, jak miała 6 mies.

          Skomentuj


            #6
            Odp: ząbki

            O to bardzo wcześnie.

            Skomentuj


              #7
              Odp: ząbki

              moja córcia miała pierwszego zęba na pół roczku, następny zaraz po nim a potem bardzo długa przerwa i wychodziły po 4 na raz :/ na szczęście Viburcol pomagał bo nie wiem jak bym przetrwała ten okres.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: ząbki

                A u nas zaczęły wychodzić, jak Mała skończyła 9 miesięcy.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: ząbki

                  u nas ząbki zaczeły pojawiac sie bardzo późno pierwsza dolna jedynka wyszła w okolicach roczku dopiero (już sie o te perełki martwiłam czyz jest okiej wszystko) - ale jak juz sie pojawiła pierwszy to potem ruszyło i na dziec dzisiejszy mamy 8 ząbków i kolejne w natarciu - a Zosia skoczyła 15 miesiecy

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: ząbki

                    U każdego dziecka proces ząbkowania przebiega inaczej. Nie masz jeszcze co się martwić. Dziecko ma jeszcze sporo czasu. Znajomej dziecko ma już 15 miesięcy i ma dopiero dwa ząbki.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: ząbki

                      Mojej córce pierwszy ząbek wyszedł dopiero około 8 miesiąca mimo, że ślinić zaczęła się około 3 miesiąca. Za to potem gdy pojawił się pierwszy w odstępnie dni/tygodni pojawiły się 4 następne.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: ząbki

                        syn przechodził dobrze, natomiast córeczka bardzo gorączkuje i jest drażliwa

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: ząbki

                          mojej córeczce w 6 miesiącu wyszły 2 jedynki dolne i na razie cisza a już 8 miesiąc ma a silina cieknie niesamowicie i ciągle do buzi wkłada wszystko

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: ząbki

                            Dziewczyny a kiedy Waszym Pociechom wychodziły piątki ? Mój synek ma skończone 2 latka i na razie nic jeszcze nie widać.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: ząbki

                              Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                              Dziewczyny a kiedy Waszym Pociechom wychodziły piątki ? Mój synek ma skończone 2 latka i na razie nic jeszcze nie widać.
                              Mojemu synusiowi wyszły jakieś 3 miesiące temu, a ma teraz 2 lata i 7 miesięcy. Twojemu synkowi też pewnie niedługo wyjdą


                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X