Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

naturalne sposoby na powiekszenie piersi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: naturalne sposoby na powiekszenie piersi

    Napisane przez donat_ka Pokaż wiadomość
    Ja po karmieniu miałam tak nieładne piersi,że zastanawiałam się nad operacją.... Dobrze,ze się w końcu nie zdecydowałam bo jednak jest to drogie i jak się poczyta o tych wszystkich powikłaniach...
    Brałam tabletki. Kuracja 3- miesięczna. Perfect Bust. Na początku byłam do tego sceptycznie nastawiona ale namówiła mnie koleżanka. Po pierwszym miesiącu efektu za bardzo nie było ale już po 3 efekt był bardzo dobry ! Piersi większe, uniesione oraz jędrniejsze.
    Ale jest ten efekt powiększenia? Czy tylko ujędrnienie?
    I gdzie kupowałaś?

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: naturalne sposoby na powiekszenie piersi

      Napisane przez tamisia Pokaż wiadomość
      Ale jest ten efekt powiększenia? Czy tylko ujędrnienie?
      I gdzie kupowałaś?
      Wierzysz że tabletki mogą powiększyć piersi ? Jestem niezmiernie ciekawa ich składu
      Odpowiadając na pytanie zawarte w temacie wątku to jedyny naturalny sposób jaki przychodzi mi do głowy to ciąża a bardziej karmienie piersią. Efekt krótkotrwały ale piersi pełne

      Skomentuj


        #18
        Odp: naturalne sposoby na powiekszenie piersi

        Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
        Wierzysz że tabletki mogą powiększyć piersi ? Jestem niezmiernie ciekawa ich składu
        Odpowiadając na pytanie zawarte w temacie wątku to jedyny naturalny sposób jaki przychodzi mi do głowy to ciąża a bardziej karmienie piersią. Efekt krótkotrwały ale piersi pełne
        No tak ciąża i karmienie pomagają. Ale ćwiczenia również, a w tabletki nie wieżę pomogą na biust a zaszkodzą na wątrobę. To już chyba lepiej mieć mniejsze piersi a zdrową wątrobę.
        No i oczywiście dodatkowe kilogramy też powiększają piersi

        Skomentuj


          #19
          Odp: naturalne sposoby na powiekszenie piersi

          Długi i namiętny masaż wykonany przez męża/partnera ;-) do tego jais fajny kremik i są efekty..warunek - masaż musi być wykonywany codziennie !!!

          Skomentuj


            #20
            Odp: naturalne sposoby na powiekszenie piersi

            Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
            No tak ciąża i karmienie pomagają. Ale ćwiczenia również, a w tabletki nie wieżę pomogą na biust a zaszkodzą na wątrobę. To już chyba lepiej mieć mniejsze piersi a zdrową wątrobę.
            No i oczywiście dodatkowe kilogramy też powiększają piersi
            Coś czuję że nasze patenty na duży naturalny biust nie całkiem przypadną do gustu innym kobietom
            Dobrze zauważyłaś, że teraz na wszelkie dolegliwości bierzemy tabletkę, niedługo do nich będą dodawać zdrową wątrobę gratis
            Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
            Długi i namiętny masaż wykonany przez męża/partnera ;-) do tego jais fajny kremik i są efekty..warunek - masaż musi być wykonywany codziennie !!!
            praktykowałaś?

            Skomentuj


              #21
              Odp: naturalne sposoby na powiekszenie piersi

              Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
              Coś czuję że nasze patenty na duży naturalny biust nie całkiem przypadną do gustu innym kobietom
              Dobrze zauważyłaś, że teraz na wszelkie dolegliwości bierzemy tabletkę, niedługo do nich będą dodawać zdrową wątrobę gratis

              praktykowałaś?
              Oczywiście ze tak�� dlatego mimo ciąży żadnego rozstepu nie widać a piersi są jędrne jak nigdy ha ha ha polecam

              Skomentuj


                #22
                Odp: naturalne sposoby na powiekszenie piersi

                Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
                Oczywiście ze tak�� dlatego mimo ciąży żadnego rozstepu nie widać a piersi są jędrne jak nigdy ha ha ha polecam
                No to znalazłaś przepis idealny łączący przyjemne z pożytecznym dla Ciebie i męża
                A mi ochota na pieszczoty piersi przez karmienie praktycznie całkiem odeszła

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: naturalne sposoby na powiekszenie piersi

                  Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                  Coś czuję że nasze patenty na duży naturalny biust nie całkiem przypadną do gustu innym kobietom
                  Dobrze zauważyłaś, że teraz na wszelkie dolegliwości bierzemy tabletkę, niedługo do nich będą dodawać zdrową wątrobę gratis

                  praktykowałaś?
                  O to za tą wątrobą będzie kolejka. Nie tylko osoby nadmiernie zażywające leki będą za nią stać ale również alkoholicy. A może my wymyślimy sztuczną wątrobę i w końcu będziemy bogate

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: naturalne sposoby na powiekszenie piersi

                    Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
                    O to za tą wątrobą będzie kolejka. Nie tylko osoby nadmiernie zażywające leki będą za nią stać ale również alkoholicy. A może my wymyślimy sztuczną wątrobę i w końcu będziemy bogate
                    Koniecznie musimy to opatentować zanim ktoś z przemysłu farmaceutycznego sprzątnie nam nasz pomysł sprzed nosa i będzie zgarniał kase

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: naturalne sposoby na powiekszenie piersi

                      Napisane przez tamisia Pokaż wiadomość
                      Ale jest ten efekt powiększenia? Czy tylko ujędrnienie?
                      I gdzie kupowałaś?
                      Kupowałam tutaj http://perfectbust.pl/ . Powiększeni jest ale tak jeden rozmiar. Wiadomo, że tabletkami się nie zaszaleje ale biust jest znacznie jędrniejszy i prezentuje się moim zdaniem korzystniej.
                      Co do szkodliwości .Zawierają ziołowe składniki tak wiec nie działają źle na wątrobę.
                      Szkodliwa to jest operacja. A nie ziołowe tabletki.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: naturalne sposoby na powiekszenie piersi

                        Napisane przez donat_ka Pokaż wiadomość
                        Kupowałam tutaj http://perfectbust.pl/ . Powiększeni jest ale tak jeden rozmiar. Wiadomo, że tabletkami się nie zaszaleje ale biust jest znacznie jędrniejszy i prezentuje się moim zdaniem korzystniej.
                        Co do szkodliwości .Zawierają ziołowe składniki tak wiec nie działają źle na wątrobę.
                        Szkodliwa to jest operacja. A nie ziołowe tabletki.
                        Każda tabletka ma w sobie coś chemicznego ale zawsze znajdą się tez jej zwolennicy. Zastanawia mnie fakt czemu homeopatia jest raczej wyśmiewana a jak cos to każdy zapewnia że dany lek jest na bazie ziół i działa.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: naturalne sposoby na powiekszenie piersi

                          Homeopatia jest wyśmiewana bo ci, którzy zarabiają na "super specyfikach" o jakichś tam nazwach bazują na ziołach i gdyby wszyscy to wiedzieli nie kupowali by ich super produktów.. tak więc niektórym zależy na tym wyśmiewaniu i rozpowszechnianiu wyśmiewania homeopatii. Chodzi o pieniądze, jak zwykle

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: naturalne sposoby na powiekszenie piersi

                            Napisane przez Beatrice001 Pokaż wiadomość
                            Homeopatia jest wyśmiewana bo ci, którzy zarabiają na "super specyfikach" o jakichś tam nazwach bazują na ziołach i gdyby wszyscy to wiedzieli nie kupowali by ich super produktów.. tak więc niektórym zależy na tym wyśmiewaniu i rozpowszechnianiu wyśmiewania homeopatii. Chodzi o pieniądze, jak zwykle
                            Raczej nie wszystkie leki i specyfiki są na bazie ziół ale to prawda, że w dzisiejszych czasach wszystko kręci się wokoło pieniądza.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: naturalne sposoby na powiekszenie piersi

                              Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                              Każda tabletka ma w sobie coś chemicznego ale zawsze znajdą się tez jej zwolennicy. Zastanawia mnie fakt czemu homeopatia jest raczej wyśmiewana a jak cos to każdy zapewnia że dany lek jest na bazie ziół i działa.
                              ja do leków homeopatycznych podchodze jakos z rezerwą nie wiem dla czego - jakos mam do tych lekow mniejsze zaufanie, choc osobicie staram sie unikac lekow jak moge

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: naturalne sposoby na powiekszenie piersi

                                Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                                ja do leków homeopatycznych podchodze jakos z rezerwą nie wiem dla czego - jakos mam do tych lekow mniejsze zaufanie, choc osobicie staram sie unikac lekow jak moge
                                No właśnie wiele osób ma takie podejście jak Ty Ale masz mniejsze zaufanie jeśli chodzi o ich skuteczność czy bezpieczeństwo brania?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X