Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Ukryta stokrotka"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Konkurs "Ukryta stokrotka"

    Weź udział w naszym konkursie. Wybierz dla siebie filmy na DVD. Nagradzamy 3 osoby.


    Aby zdobyć zestaw filmów wystarczy odnaleźć 1 z 3 ukrytych zdjęć stokrotki. Zdjęcia wklejone są w posty istniejącego już tematu na forum.

    Szukamy takiego zdjęcia:





    Podpowiadamy:

    1. Zdjęcia nie znajdziesz w działach: Dzień Babci i Dziadka i Konkursy!


    Co masz zrobić jak już znajdziesz ukryte zdjęcie:

    - Przesłać dokładny link do posta w którym znajduje się zdjęcie kwiatka!

    Jak to zrobić:


    Wystarczy kliknąć numer posta (patrz prawy górny róg na zielonej belce oznaczony # XX - czyli numer posta w danym wątku), skopiować link i wkleić go w wątek konkursowy.

    Osoby, które odnajdą zdjęcie proszone są o wypisanie numeru zestawu, którą chcą dostać.


    Wygrywają 3 osoby.


    Pierwsza osoba, która wklei prawidłowy link w wątek konkursowy prowadzący do jednego ukrytego zdjęcia stokrotki wybiera trzy filmy z poniższej listy. Druga osoba wybiera trzy filmy z pozostałych. Trzecia osoba otrzyma pozostałe.


    Nagrodą są filmy:


    1. "Zemsta futrzaków"
    2. "Gdzie mieszkają dzikie stwory"
    3. "Fame"
    4. "Śluby panieńskie"
    5. "Zakochany wilczek"
    6. "Milczenie jest złotem"
    7. "Śniadanie do łóżka"
    8. "Barbie i sekret wróżek"
    9. "Ciacho"


    .................................................. ....................................

    Filmy nr 1, 5 i 6 wędruje do użytkowniczki o nicku: "gosiunqa". Gratulujemy!
    Filmy nr 7, 8 i 9 wędruje do użytkowniczki o nicku: "milusss". Gratulujemy!
    Filmy nr 2, 3 i 4 wędruje do użytkowniczki o nicku: "kamila313". Gratulujemy!

    ZASADY KONKURSU:

    1. Konkurs "Ukryta stokrotka" zostanie przeprowadzony na forum mamacafe.pl

    2. Konkurs polega na odszukaniu ukrytego zdjęcia (sztuk 3) na forum i wklejeniu dokładnego linka do postu w którym znajduje się ukryte zdjęcie stokrotki.

    3. Wygrywają 3 osoby. Pierwsza osoba, która wklei prawidłowy link w wątek konkursowy prowadzący do jednego ukrytego zdjęcia stokrotki wybiera trzy filmy z poniższej listy. Druga osoba wybiera trzy filmy z pozostałych. Trzecia osoba otrzyma pozostałe.

    4. Konkurs rozpoczyna się 30.03.2011 i trwa, aż czasu, w którym zdjęcia zostaną odnalezione.

    5. Jedna osoba może wziąć udział w konkursie tylko 1 raz.

    5. Redakcja prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na www.ja.w.polki.pl, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców najpóźniej 60 dni po rozwiązaniu konkursu. Nagrodę wysyłamy na terenie kraju.

    6. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.

    7. Dane osobowe uczestników konkursu w zakresie: imię i nazwisko i adres zamieszkania, adres e-maliowy będą przetwarzane przez organizatora konkursu tj. „Edipresse Polska” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 19 w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu własnych produktów lub usług organizatora konkursu. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej organizatora konkursu.

  •    
       

    #2
    Odp: Konkurs "Ukryta stokrotka"

    Niestety, odpadam....

    Skomentuj


      #3
      Odp: Konkurs "Ukryta stokrotka"

      a ja klikam już upatrzyłam sobie filmy

      Skomentuj


        #4
        Odp: Konkurs "Ukryta stokrotka"

        znalazłam

        http://www.mamacafe.pl/forum/showpos...9&postcount=12

        Jeśli jest to dobry link to poproszę:
        "Zemsta futrzaków"
        "Zakochany wilczek"
        "Milczenie jest złotem"

        Skomentuj


          #5
          Odp: Konkurs "Ukryta stokrotka"

          Brawo!!!

          Skomentuj


            #6
            Odp: Konkurs "Ukryta stokrotka"

            http://www.mamacafe.pl/forum/showpos...6&postcount=57
            wybieram 7, 8, 9

            Skomentuj


              #7
              Odp: Konkurs "Ukryta stokrotka"


              Brawo!!!

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Konkurs "Ukryta stokrotka"

                http://www.mamacafe.pl/forum/showpos...1&postcount=22

                znalazłam ostatnie zdjęcie

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Konkurs "Ukryta stokrotka"

                  Napisane przez kamila313 Pokaż wiadomość
                  Brawo!!!

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Konkurs "Ukryta stokrotka"

                    a ja jakoś nie moge sie polapac na tym forum, jakos to wszystko rozsypane takie, musze to ogarnąć zeby coś znaleść.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Konkurs "Ukryta stokrotka"

                      Dziękuję bardzo właśnie dotarły do mnie filmy, córcia jest zadowolona i juz patrzy na ,,Barbie i sekret wróżek,,

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X