Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sukienka na weselę

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Sukienka na weselę

    Napisane przez agibee Pokaż wiadomość
    Hi hi I znowu mam takie samo podejście :P Dlatego denerwuje mnie moja sukienka ślubna,której już nigdzie nie założę,bo raczej dziwnie bym wyglądała. Także nie lubię zakupów na jeden raz.
    też jak pisałam ten wątek pomyślałam o sukni ślubnej, która wisi w szafie i zajmuje niestety sporo miejsca - ehhh przecież jej nie podaruje jej córce jak już będzie wychodzić za mąż :P

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Sukienka na weselę

      ja suknie slubna wypozyczylam, a wraz z koelznaka w moim miescie prowadzimy wypozyczalnie sukienek na kazda okazje. Mozna wypozyczyc sukienke na raz za niewielkie pieniazki, sukienki sa przerozne, kolory i fasony. Kazdy znajdzie cos dla siebie. Mysle ze taka opcja jest bardzo fajna, ubiore raz nie wydam sporo kasy i nie bedzie mi zalegala w domu w szafie

      Skomentuj


        #18
        Odp: Sukienka na weselę

        Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
        ja suknie slubna wypozyczylam, a wraz z koelznaka w moim miescie prowadzimy wypozyczalnie sukienek na kazda okazje. Mozna wypozyczyc sukienke na raz za niewielkie pieniazki, sukienki sa przerozne, kolory i fasony. Kazdy znajdzie cos dla siebie. Mysle ze taka opcja jest bardzo fajna, ubiore raz nie wydam sporo kasy i nie bedzie mi zalegala w domu w szafie
        Tak...pod warunkiem,że nie jest się chodzącym wieszakiem. Ja też chciałam początkowo wypożyczyć ale nikt się nie zgodził,bo trzeba byłoby zwęzić sukienkę specjalnie dla mnie a już kolejna osoba by jej w ogóle nie włożyła. Także postawiono mnie przed faktem dokonanym...tylko kupno.
        Tak w ogóle gratuluję biznesiku.Od niedawna?



        Skomentuj


          #19
          Odp: Sukienka na weselę

          od tygodnia
          Planuje jeszcze dokupic kostiumy dla dzieciaczkow na bal przebierancow i dla doroslych
          Mam nadzieje ze jakis zarobek z tego bedzie. Jak sie uda to z czasem sie powiekszy i o suknei slubne. ale teraz to tytlko takie marzenie moje
          Mam nadzieje ze sie jakos uda!

          Skomentuj


            #20
            Odp: Sukienka na weselę

            To teraz już kojarzę. Coś mi ostatnio wysyłalas na Fb.Stronka z kobietą w czerwonej sukience. Dobrze kojarzę?



            Skomentuj


              #21
              Odp: Sukienka na weselę

              Napisane przez agibee Pokaż wiadomość
              To teraz już kojarzę. Coś mi ostatnio wysyłalas na Fb.Stronka z kobietą w czerwonej sukience. Dobrze kojarzę?
              dokladnie EL fashion
              E- Ewelina
              L- Laura

              I taka nazwe sobie wymysliły my
              Mam nadzieje ze nam dobrze pojdzie i zawsze sie dorobi do tej zwyklej pensji

              Skomentuj


                #22
                Odp: Sukienka na weselę

                moja była wyjątkowa bo szyta na miarę, sama ją zaprojektowałam chociaż projektantka i krawcowa też dodała swoje 3 grosze

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Sukienka na weselę

                  Powiem Wam,że nie wiem czemu niektórzy na weselach upierają się na tą satynę... Nie jest to ani ładne ani modne.Niewiele kobiet wygląda w tym dobrze bo satyna podkreśla praktycznie wszystkie nasze niedoskonałości. Jest tyle świetnych sukienek , które można wybrać,że naprawdę nie trzeba się na tą satyne decydować....
                  Możecie sobie poczytać o sukienkach w groszki
                  http://kobieta.interia.pl/moda/news-...ku,nId,2171045

                  Ten wzór wyglada naprawdę fajnie. Na przykład taka miętowa:

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Sukienka na weselę

                    emmaz bardzo fajna ta sukienka co ja pokazałaś na zdjęciu. Bardzo przypadła mi do gusty. Właśnie jestem na etapie szukania sobie jakieś na wesele i moze właśnie w tym kierunku pójdę.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Sukienka na weselę

                      W lipcu mam wesele i szukam sukienki. Fajnie wygląda sukienka w kwiaty z aoutlet Tylko czy będzie pasowała na tę okazję? I jakie dodatki miałabym do niej wybrać?
                      Last edited by disne; 29-06-2020, 15:30. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Sukienka na weselę

                        Kwiaty na wesele? Jakoś tego nie widzę. Może lepiej gładką?

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Sukienka na weselę

                          mi osobiście kwiatowe nie podobają się na wesele raczej na niedzielny spacer rodzinny ale jeśli ktoś lubi to jak najbardziej może wybrać taka

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Sukienka na weselę

                            Proszę tutaj - .inspiracjasklep
                            Na samej górze, czerwona, po prawej stronie. Pewnie, że trzeba mieć idealną figurę, ale same przyznajcie, że wygląda ona po prostu genialnie ;-)
                            Last edited by disne; 29-06-2020, 15:31. Powód: link

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Sukienka na weselę

                              ja ostatnio byłam na weselu znajomych w grafitowej sukience z rozkloszowanym lekko dołem, w pastelowe, drobne kwiaty w kolorze różowym i miętowym. Było mi w niej dobrze

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Sukienka na weselę

                                Sukienka ze zdjęcia, taka miętowa, czy turkusowa w grochy super, ale do mnie by nie pasowała, zwłaszcza krój, bo dodatkowo mnie to obniża optycznie. Sukienki to bardzo indywidualne, czasami na wieszaku coś wygląda super, a przymierzam i jest tragedia.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X