Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nasze figury po porodzie:::jesteśmy z nich zadowolone?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Nasze figury po porodzie:::jesteśmy z nich zadowolone?

    Czy Wasze figury po porodzie przeszly rewolucje wizualna? Jesli tak to piszcie co sie zmienilo...pojawil sie zwisajacy brzuch, cellulit, rozstepy, boczki i nadwaga? Mocno Wam to przeszkadza i Waszym partnerom? Jak sobie radzicie z tymi "skutkami ubocznymi" od urodzenia dziecka? Wasza waga sprzed i po ciazy...

    Piszcie...pozdrawiam...
  •    
       

    #2
    zadowolona tylko musze brzuszek zrzucic

    Skomentuj


      #3

      to milo slyszec... ja tez w sumie jestem zadowolona tylko troszke kg trzeba zrzucic, ale zadnych zwisow nie mam. Jedyne co mnie drazni to "boczki", ktorych ciezko sie pozbyc...;/

      Skomentuj


        #4
        u mnie pojawiły się wszystkie skutki uboczne
        Trochę mi to przeszkadza mój mąż nic nie mówi, ale wiem, że pewnie trochę też
        Jak tylko dojdę do siebie to zabieram się za intensywne ćwiczenia
        pozdrawiam

        Skomentuj


          #5
          Witam. Ja przytyłam w ciazy zaledwie 9 kg
          Z figury jestem zadowolona, tylko te boczki.....
          NIe mogę ich znieść, troszkę przeszkadzają
          Wojtuś 28.11.2007

          Skomentuj


            #6
            ja po ciazy waze mniej niz przed. wygladam lepiej wiec u mnie skutek uboczny jest rewelacyjny jak na razie
            zobaczymy jeszcze jak beda wygladaly piersi. niedawno przestalam karmic piersia. jak do tej pory wygladaja w porzadku. zobaczymy za kilka tygodni.
            Jakub 19.05.2008

            Skomentuj


              #7
              no to ja mam pecha,
              mam wielkie rozstepy na brzuchu(pojawily sie 2 tyg przed urodzeniem) mimo stosowania oliwki i szczypania i czasem innych kosmetykow a ciazy przytylam 19kg,
              mam ponad 10 kg wiecej, karmie piersia i dieta odpada (mi zawsze dieta konczyla sie po 2 dniach krwotokiem z nosa) a na aerobiki nie moge chodzic bo mam dysplazje kolan...
              a tak pozatym jest ok. zle sie czuje ze soba, ale sie nie przejmuje bo w niedlugim czasie planujemy drugie dziecko wiec po nim sie bede martwic o swoja figure, a na brzuchu zrobie tatuaz zeby rozstepow nie bylo widac

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                ja mam na plecach tatuaz

                Skomentuj


                  #9
                  u mnie też efekty uboczne ciąży wspaniałe, wyglądam lepiej niż przed ciążą zero rozstępów, wiszącego brzucha i boczków, których przed ciążą nie mogłam się pozbyć

                  Skomentuj


                    #10
                    ale co niektórym dobrze! zazdroszczę!
                    ja urodziłam 2 dziecko, są boczki i lekko wystający brzuch i kilka kilogramów więcej niz przed ciążą, pocieszam się że stara jestem (za 2 miesiące 30stka)
                    to więc kolej rzeczy.
                    mąż nic nie mówi ale pewnie by wolał mnie "tamtą".
                    mi osobiście przeszkadza tylko ten brzuch.....
                    kiedys ważyłam 90 kg, w rok schudłam do 67, ale teraz karmię piersią i z diety nici
                    więc czekam aż przestanę karmić i biorę się za dietę!
                    Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      a u mnie niestey skutki uboczne zostały ,brzuch,rozstępy i nadwaga.Musze znalesc dobra diete

                      Skomentuj


                        #12
                        jak to jest ze z niektorych karmienie piersia wyciaga a innym nic nie ubywa czemu naleze do tych drugich?

                        Skomentuj


                          #13
                          nie martw się, ja też należę do tych drugich!
                          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                          Skomentuj


                            #14
                            U mnie po ciąży jest lepiej niż przed ciążą teraz jestem o wiele szczuplejsza.

                            ___________________
                            Dawidek - 6 miesięcy
                            [url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]

                            url=http://pierwszezabki.pl] [img]http://pierwszezabki.pl/s/suwaczek_7574464.

                            Skomentuj


                              #15
                              Ja muszę popracować nad brzuszkiem, bo skóra jest taka mało elastyczna...ale brzusio jest właściwie płaski...żadnych rozstępów...mam też ładniejszą cerę...Tylko boję się, że Mała ze mnie za dużo wyciąga,patrzę sa siebie i wydaje mi się, że ginę w oczach...


                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X