Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

biust

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    ojj mądrej głowy to ja raczej nie mam. Dostałam się na te kierunki bo nie dostałam się na wymarzony. Chciałam studiować języki wschodniosłowiańskie.
    Może Ci się wydać to głupie ale kocham język rosyjski
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Tree ja też kocham rosyjski. Nie znoszę angielskiego. Znam go, ale mi
      się nie podoba. Za to rosyjski uwielbiam. Uczę się go od podstawówki.
      Potem nawet pracowałam przez jakiś czas w biurze tłumaczeń, ale częściej
      zlecałam i odsyłałam tłumaczenia. Jednak czasami robiłam jakieś korekty.
      Teraz niestety miałam przerwę odkąd urodziłam Julkę, ale zamierzam znów
      się trochę podszkolić, bo niestety taka przerwa to spore cofnięcie się.


      Skomentuj


        #63
        Nusiak to tak jak ja nie znoszę języka angielskiego i nawet go nie znam zbyt dobrze. Coś tam rozumiem ale dogadać bym się nie dogadała.
        Za to rosyjski uwielbiam i jeszcze włoski bardzo mi się podoba
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          #64
          ja to mam jeszcze gorszy problem pomimo tego ze mam duze piersi bo podczas ciazy przybralam z 2 albo 3 rozmiary to na domiar zlego teraz jedna piers mam o 2 rozmiary wieksza od drugiej od poczatku nie karmilam niby takie cyce a mleka nawet do kawy nie bylo i teraz niedojze nie wrocily do swojego rozmiaru to ten jeden jest duzo wiekszy od drugiego i ja to juz wogole nie moge kupic stanika bo na jedna piers jest dobry a druga mi wyplywa z niego;( nie wiem co z tym zrobic strasznie zle sie z tym czuje

          Skomentuj


            #65
            a co powiecie na to... po tym jak odstawilam malego od cyca zmalały mi piersi o dobry 1 numer! i nie to żebym schudła jakoś więcej niż przed ciążą

            Oficjalna testerka La Roche Posay Anthelios

            Skomentuj


              #66
              mamka6 też bym tak chciała, ale jak na razie to mam piersi większe o jakieś 3 rozmiary. Mam nadzieję, że jak przestanę karmić to wrócą do normy.


              Skomentuj


                #67
                Mi niestety piersi też bardzo urosły( o dobre trzy rozmiary) i zaczynam się martwić bo karmię już coraz mniej i zaczynaja wyglądać nieciekawie. ale robię sobie mocne postanowienie, że zaczynam ćwiczyć - trzymajcie kciuki za moją wytrwałość

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  myślę, że dobre by były masaże wodne biustu
                  chodzi o to aby pryskać go prysznicem na przemian zimną i gorącą wodą
                  poprawia się ukrwienie i biust robi się jędrny
                  3 pAźDzIeRnIkA nA ŚwIaT pRzYsZeDł BeNiAmInEk *:

                  Skomentuj


                    #69
                    witam mi tez biust zrobił się wiekszy a karmiłam tylko miesiac ale nie zrobiły mi się wiszace więc nie narzekam

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: biust

                      ja niestety też uważam, że kremy niewiele poprawiają jędrność piersi.. słyszałam, że ważny jest dobrze dobrany stanik, który podtrzymuje piersi. Jak macie jakieś godne polecenia to piszcie.

                      obecnie mam zwykły bawełniany, choć dla karmiących, jednak chciałabym zminiec na jakiś lepszy, który może uratuje piersi przed obwiśnięciem

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: biust

                        ja uzywam teraz stanika alles do karmienia, sa w miare elastyczne i z plastikowa fiszbina, teraz czekam na druga pocieche i juz w ciazy nosze ten do karmienia bo szkoda mi kupowac duzego nie do karmienia,a wiem co mnie czeka

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: biust

                          Napisane przez mariolciaa Pokaż wiadomość
                          ja niestety też uważam, że kremy niewiele poprawiają jędrność piersi.. słyszałam, że ważny jest dobrze dobrany stanik, który podtrzymuje piersi. Jak macie jakieś godne polecenia to piszcie.

                          obecnie mam zwykły bawełniany, choć dla karmiących, jednak chciałabym zminiec na jakiś lepszy, który może uratuje piersi przed obwiśnięciem
                          Masz rację, najważniejszy jest dobrze dobrany stanik - i normalnie, i zwłaszcza podczas ciąży i karmienia (bo nabierającym ciężaru i rosnącym piersiom trzeba zapewnić optymalne podtrzymanie). Oprócz idealnie dobranego rozmiaru ważne jest też to, żeby stanik był zrobiony z nieelastycznych materiałów (wszelkie "rosnące" szmatki odpadają - to masakra dla biustu), dobrze też, żeby miał fiszbiny (w dobrze dobranym rozmiarze nie powodują zastojów bo nie dotykają tkanki piersi, leżą poza nią).

                          Tutaj masz kalkulator, który pomaga wyliczyć rozmiar stanika:
                          http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/index2.html
                          ale w czasie ciążowo-karmieniowym lepiej o rozmiar zapytać tutaj:
                          http://forum.gazeta.pl/forum/w,32203...TANIKA_44.html

                          Jeśli chodzi o biust i staniki w czasie karmienia to warto przejrzeć te wątki - to kopalnia informacji:
                          http://forum.gazeta.pl/forum/w,32203...enia_i_po.html

                          A kompendium wiedzy jest na stronach fundacji MaMa:
                          http://www.fundacjamama.pl/index.php...=60&Itemid=101

                          Ciekawe artykuły były też na Stanikomanii:
                          http://stanikomania.blox.pl/2009/01/...ymagajacy.html

                          http://stanikomania.blox.pl/2009/05/...koronkach.html (recenzja)

                          http://stanikomania.blox.pl/2009/01/...e-karmnik.html (jak samej przerobić na "karmnik" prawie dowolny biustonosz)

                          Jeśli chodzi o gotowe staniki do karmienia niepowalające ceną to warto zamawiać w Melissie (mają przyzwoity zakres rozmiarowy, można też indywidualnie zamówić rozmiary nieprodukowane seryjnie). Allesy czy inne popularne Triumphy zdecydowanie nie są godne polecenia, i ze względu na marną rozmiarówkę, i przez słabą jakość (rozciągliwość).

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: biust

                            Ja niestety nie mam czasu na ćwiczenia, za to staram się także nosić dobrze dobrane staniki zbierające moje piersi, na noc zakładam biustonosze sportowe- gdzieś czytałam że to korzystne zwłaszcza dla matek karmiących i tych po laktacji. Jeśli chodzi o kosmetyki, to od nie dawna używam także tego kremu ujędrniającego do biustu SlimLine- zmieniła się na piersiach i dekolcie moja skóra- jest fajnie napięta. Myślę że ten masaż przy wcieraniu także ma znaczenie

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: biust

                              Ja po półtorarocznym karmieniu także miałam wiszące woreczki! nie używałam kosmetyków podczas karmienia, ale używam ich teraz, pewnie że kremy nie wypełnią nam piersi, ale chociaż poprawią wygląd ich zwiotczałej skóry! Ja od pewnego czasu używam także tego kremu ujędrniającego SlimLine- chodzę także raz w tygodniu na basen, mogę śmiało powiedzieć że mam bardziej napiętą skórę biustu, i dekoltu ,jędrniejszą , no woreczki ale chociaż ładne

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: biust

                                Problem małego biustu mogą rozwiązać tabletki BUST-UP, które są suplementem diety pochodzenia roślinnego. Dużo o nich czytałam, a także słuchałam z opowieści koleżanek, które są zachwycone. Zaczęłam sama się zastanawiać nad ich kupnem... Słyszałyście o takim sposobie powiększenia i ujędrnienia biustu?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X