Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    witaj marzenia_n
    u nas 11.11.2008 też ważna data piewszy ząbek


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      czesc dziewczyny
      Moj maly spi calo noc ja nie wiem co to zarwane noce
      a jak nie chce mu sie spac wczesnie rano to do nas go biore i zaraz spi
      w ciagu miesiaca wyszly nu 4 zebole i tez spal zadnej goraczki
      marudzenia, teraz w dzien mi troszke marudzi i chce chodzic
      Patryczek


      http://s2.pierwszezabki.pl/008/008234990.png?9167

      Skomentuj


        czesc jestem nowa na forum moja Oliwcia urodziła sie 13.11.2008 w Pontefract miala miesiac jak przespala cała noc pozniej juz nie bylo tak fajnie, od razu spala w swoim lozeczku a teraz od kilku tygodni spi cala noc choc ostatnio mamy malu kryzys bo kladzie sie o 21 a za 30 min wstaje;/ ale spowodowane to jest przeprowadzka i tym ze chodzimy troszke w nerwach a ona sie troszke chyba boi

        Skomentuj


          Angelagata widz, że nam miesiąc listopad zaczyna się rozrastać
          Ojj zazdroszczę przesypianych nocy Mój ma prawie rok i dalej w nocy
          się budzi

          Skomentuj


            dziewczyny sypałyście głowy popiołem??

            Skomentuj


              no ma apetyt nie powiem, że nie ale chyba bym wolała żeby mniej jadł
              Nasz synek JAś 21.08.2008 Nasz największy skarb

              Skomentuj


                hallo hallo jest tu kto?
                PAULINKA 31.8.2003
                VICTORIA 20.5.2008

                12.1.2009r raczkowanie
                13.1.2009 pozegnanie cycunia
                16.1.2009 samodzielne siadanie

                Skomentuj

                •    
                     

                  Witam wszystkie Mamy Szkrabów urodzonych w sierpniuMój Bąbel urodził się 17 sierpnia po długiej 16 godzinnej podróży, zakończonej niestety cesarką.Najważniejsze jednak, że i ja i Kubuś czuliśmy się dobrze i już w trzeciej dobie byliśmy w domkuKubuś jest bardzo wesołym chłopcem i z dnia na dzień coraz bardziej ruchliwym.Na brzuszek przekręca się na razie tylko "przypadkowo" jak sięga po zabawkę, ale za to siedzi już coraz pewniej.Nie ma jeszcze ząbków, choć babcie, ciocie mówią, że ząbki "idą", bo Kubuś się ślini...od jakiś dwóch, czy trzech miesięcy...idąKuba uwielbia jeść.Z apetytem zjada zupki, które mu gotuję i deserki, które mu przygotowuję.Nawet przez moment martwiłam się, że przedkłada stałe pokarmy nad moje mleko.Jeśli chodzi o spanie to zwykle przesypia całe noce.A w ciągu dnia ma dwie lub trzy drzemki. Zwykle około 30 minut. Ta połączona ze spacerem jest czasami dłuższaMam takie pytanie, czy któraś z Was czyta już swojemu Maleństwu?Bardzo chciałbym wprowadzić zwyczaj czytania, ale niestety Kuba póki co chyba sie do tego nie nadaje, bo próbuje zjeść książeczki
                  Pozdrawiam

                  Skomentuj


                    Witamy Cię agaciade i Twojego KubusiaWiesz, co do ksiazeczek, to ja zaczelam proby juz miesiac temu. Na poczatku malego bardo interesowaly ksiazeczki, bo kolorowe. Bralam go na kolana i probowalam czytac, a on jak to dzidzia wszystko do buzi, także konce ksiazek sa poobgryzane, podobnie jak u CiebieTeraz jak probujemy czytac(przewaznie rymowane wierszyki, Brzecha, Konopnicka, Tuwim itd.) to jak czytam wystukuje rytm o ksiazeczke. maly siedzi grzeczniej i patrzy na kolorowe obrazki.
                    Mysle, ze jeszcze sporo minie, kiedy bedzie sluchal z uwaga, teraz za duzo ciekawych rzeczy naokoloPozdrawiam.
                    FRANEK 16.08.2008

                    Skomentuj


                      Z książeczkami nam nie wychodzi, ale za to nie wiem jak to możliwe (ze względu na moje "zdolności")Kuba bardzo lubi jak Mu śpiewam piosenki Często też puszczam Mu muzykę dla dzieci i wydaje mi się,że jak piosenka szczególnie przypadnie mu do gustu przebiera (bardziej niż zwykle) nóżkami

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        A moja również potrafi przespać całą nockę.Jak pojdzie spac ok.20-00-20-30 to budzi sie czasem ok 6-7
                        Czasem oczywiscie budzi sie i wczesniej w nocy ok 3.
                        Jednak narzekać nie mogę
                        Martynka ur.11 listopada 2008
                        Iga ur.3 sierpień 2012



                        Skomentuj


                          Witam wszystkie mamusie również te nowe z listopada
                          mój tez jeszcze w nocy pije i czasem je mleczko ale i tak ładnie spi nie to co kiedys
                          Sylwia 9 latek
                          Damianek 17 m-cy


                          02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                          Skomentuj


                            tez spiewam malemu, praktycznie non stop, wszystko co mi do glowy przyjdzie. A on sie smieje i macha nozkami. Czsami sie wyglupiamy przed nim, an patrzy na nas jak na wariatow ale podoba mu sie, bo wyciaga raczki i gaworzy
                            FRANEK 16.08.2008

                            Skomentuj


                              Dobry Wieczor!!
                              chciala bym sie dowiedziec kto i dlaczego usunol mnie z listy dzieci 2008???

                              Skomentuj


                                Beti z racji że pierwszy post jest mój do edycji tylko ja mam prawo, a wykasowałam ponieważ wykasowałam wszystkich z poniżej 10 postami.
                                Wybacz już Cię tam wpiszę z powrotem. Miło, że się pojawiłaś jednak
                                Możesz jeszcze raz napisać swoje dane ??

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X