Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Uczucia, związki, seks
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Uczucia, związki, seks Dorosłe sprawy, czyli świat rodziców.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 02-11-2017, 14:29
kankiela kankiela jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kankiela.polki.pl

Domyślnie Odp: jak oszczedzać

Czy ktoś z was ma może doświadczenia z takimi tematami - https://www.big.biz.pl/poradnik-inwe...zpieczny-zysk/ ? Czy obligacje korporacyjne rzeczywiście są bezpieczne? Czytam to i czytam i sama nie wiem. Czemu tutaj zabezpieczenie jest takie wysokie? Jak na mój rozum to bardziej się opłaca nawet jeśli wszystko by padło. Ja dobrze to rozumiem?
Stary 06-11-2017, 06:52
fionnka009 fionnka009 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
fionnka009.polki.pl

Pieniadze bardzo lubia ruch wiec moze pomyslicie o inwestycji jako formie oszczedzania na przyszłość? Mysle ze nieruchomosci mieszkaniowe sa najlepsza z mozliwych opcji Polecam wam poczytać coś na ten temat i zainteresować się ofertą firmy Status - nieruchomości mieszkaniowe warszawa jezeli bedziecie myslec o tym na powaznie. Proponuja oni dla was profesjonalne zarządzanie i administrację nieruchomości mieszkaniowych
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-11-2017, 10:32
slonecznamama slonecznamama jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
slonecznamama.polki.pl

A na co wydajesz. Może zrób sobie taki bilans i zrezygnuj z rzeczy, które nie są potrzebne, albo kupuj tańsze zamienniki. To pozwoli coś zaoszczędzić.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-12-2017, 11:59
elabarbara elabarbara jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
elabarbara.polki.pl

Jest wiele sposobów na oszczędzanie. Np. narzędzia sprzyjające oszczędzaniu możesz mieć zawsze przy sobie, co ułatwi Ci bieżącą kontrolę wydawanych pieniędzy. O tym warto poczytać w poradniku oszczędzania http://www.kapitalka.pl/narzedzia-po...-oszczedzaniu/ zawsze się znajdzie sposób na odkładanie pieniędzy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-12-2017, 15:14
kiwi2 kiwi2 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kiwi2.polki.pl

Ja zaczęłam kupować z listą - którą wcześniej sobie przygotowuje przeglądając gazetki promocyjne ze sklepów. Na przykład do Auchan jeżdzimy raz na tydzień robiąc takie większe zakupy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-01-2018, 11:48
szolck szolck jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
szolck.polki.pl

Ja przeanalizowalam nasz budzet, przychody i wydatki i wprowadzilam dwie zmiany, zrezygnowalam z kablowki na rzecz upc ( w pakiecie wyszlo taniej) https://www.upc.pl/poznaj-pakiety-upc/ a potem do tego wzielam telefon a zrezygnowalam z wczesniejszej karty z innej sieci. Dodatkowo kazde wolne grosze (monety) jakie mam w portfelu zawsze na wieczor wrzucam do skarbonki, nie odczuwam tego a kaska sie odklada
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-01-2018, 15:38
maleckaska maleckaska jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
maleckaska.polki.pl

Myślę, że oszczędzanieto stan umysłu. Oszczędzać się d a na wszystkim,
najłatwiej na rachunkach i codziennym życiu.Można kupować jedzenia na promocjach,
wymienic sprzęt na energooszczedny - szybko się to zwróci.
No i np wymienic abonament na telefon na karte,
tutaj zerknijcie - polecam w przypadku doładowań play - kilka klików i telefon doładowany. Kiedy się chce i za ile sie chce.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-01-2018, 15:59
karolka31 karolka31 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
karolka31.polki.pl

Warto pomyśleć o zmianie żarówek na energoszczędne.
Najbardziej ekonomiczną opcją jest oświetlenie ledowe: http://kanluxforhome.pl/produkty/3121 . Tylko trzeba o tym pamiętać już na etapie wykończenia mieszkania/remontu.
W innym przypadku pozostaje tylko zainwestowanie w ledowe żarówki.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-02-2018, 10:34
agnieszk1_87 agnieszk1_87 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
agnieszk1_87.polki.pl

Czy nie jesteście zdania, że pieniądze powinno się inwestować, aby mogły na siebie zarabiać? Nie oszczędzać, gdyż tracą na wartości. Jest wiele sposobów, dzięki którym można pomnożyć swój kapitał. Jednym z nich są fundusze inwestycyjne w które można zainwestować poprzez platformę http://www.viennalife.pl/strefa-inwe...orma-funduszy/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania