Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zakupy w internecie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Zakupy w internecie

    ze sprawdzonych przeze mnie sklepów internetowych polecam http://ancymonki.pl/ są tam śliczne bluzeczki i rajstopki dla dziewczynek, projektowane przez dziewczynkę właśnie.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Zakupy w internecie

      A ja znam fajny sklep internetowy z różnymi gadżetami, http://www.opengift.pl/
      Są to głównie gadżety reklamowe, ale równie dobrze mogą być prezentami, bo jest ich naprawdę mnóstwo, katalog liczy 4 000 pozycji, no i rozpiętość cenowa też jest ogromna. Ja kupowałam stamtąd prezenty dla gości weselnych na przykład,breloczki z naszym zdjęciem i podziękowaniami. Ładne i praktyczne, a do tego niezbyt drogie.
      Zamawiałam też stamtąd prezenty przedświąteczne, takie drobiazgi dla najbliższych. A jeśli któraś z was prowadzi firmę i szuka dobrego sposobu reklamy, no to tym bardziej powinna tam zajrzeć.

      Skomentuj


        Odp: Zakupy w internecie

        Ja zawsze kupuje w internecie, szczególnie dla mojego synka - taniej. http://www.couporando.pl/dla-dzieci - lubię tu zaglądać, mają fajne wyprzedaże i oferty właśnie specjalnie dla dzieci.

        Skomentuj


          Odp: Zakupy w internecie

          Napisane przez kundzia20 Pokaż wiadomość
          A ja znam fajny sklep internetowy z różnymi gadżetami, http://www.opengift.pl/
          Są to głównie gadżety reklamowe, ale równie dobrze mogą być prezentami, bo jest ich naprawdę mnóstwo, katalog liczy 4 000 pozycji, no i rozpiętość cenowa też jest ogromna. Ja kupowałam stamtąd prezenty dla gości weselnych na przykład,breloczki z naszym zdjęciem i podziękowaniami. Ładne i praktyczne, a do tego niezbyt drogie.
          Zamawiałam też stamtąd prezenty przedświąteczne, takie drobiazgi dla najbliższych. A jeśli któraś z was prowadzi firmę i szuka dobrego sposobu reklamy, no to tym bardziej powinna tam zajrzeć.
          A jakie to są prezenty przedświąteczne? Czy to tylko literówka?
          Napisane przez michaska356 Pokaż wiadomość
          Ja zawsze kupuje w internecie, szczególnie dla mojego synka - taniej. http://www.couporando.pl/dla-dzieci - lubię tu zaglądać, mają fajne wyprzedaże i oferty właśnie specjalnie dla dzieci.
          Myślałam że polecasz konkretny sklep z ciuszkami dla chłopców bo większość wrzuca tylko śliczne rzeczy dla dziewczynek a nasi mali mężczyźni mają dużo mniejszy wybór

          Skomentuj


            Odp: Zakupy w internecie

            Uwielbiam zakupy i te w realu i te w necie :-) wrzucajcie linki chetnie popatrze..

            Skomentuj


              Odp: Zakupy w internecie

              Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
              Uwielbiam zakupy i te w realu i te w necie :-) wrzucajcie linki chetnie popatrze..
              To ja jestem jakaś dziwna bo zakupów nie lubię a przynajmniej tych dla siebie bo dziecięce ubranka to w większości do mnie krzyczą "weź mnie weź mnie"

              Skomentuj


                Odp: Zakupy w internecie

                Ja też wolę chodzić po sklepach, bo to sama przyjemność :-P ale mój mąż zdecydowanie jest leniwy i z domu mu wygodniej np ostatnio zamawiał ze stronki http://risardi.pl/mezczyzna/koszulki-meskie/t-shirty i szczerze mówiąc wygląda to nieźle!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Zakupy w internecie

                  Napisane przez monisiamm Pokaż wiadomość
                  Ja też wolę chodzić po sklepach, bo to sama przyjemność :-P ale mój mąż zdecydowanie jest leniwy i z domu mu wygodniej np ostatnio zamawiał ze stronki http://risardi.pl/mezczyzna/koszulki-meskie/t-shirty i szczerze mówiąc wygląda to nieźle!
                  To ja w temacie zakupowym powinnam sie urodzić mężczyzna choć jak przed zakupem nie pomacam to też raczej nie kupuję Cenowo te koszulki nie wyglądają źle ale daj znać jak z jakością szczególnie po praniu

                  Skomentuj


                    Odp: Zakupy w internecie

                    Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                    To ja w temacie zakupowym powinnam sie urodzić mężczyzna choć jak przed zakupem nie pomacam to też raczej nie kupuję Cenowo te koszulki nie wyglądają źle ale daj znać jak z jakością szczególnie po praniu
                    Oj nie wiem czy tak mężczyzną bo jak byś była taka jak mój mąż to nie jedna kobieta by wymiękłą. On przed zakupem danej rzeczy trzy razy obejdzie galerię żeby sprawdzić czy czasem nie znajdzie czegoś fajniejszego.
                    Dla dzieci uwielbiam kupować, dla Zuzi sukienki, a dla małego szukam jakiejś fajnej odlotowej koszuli bo już nie długo idziemy na komunię i muszę moje dzieciaczki wystroić. Jak to Zuzia mówi, mamo musisz mi kupić coś ładnego bo ja jestem ,, LASKA" taty, a Fabianek będzie moim małym ,, KAWALEREM"

                    Skomentuj


                      Odp: Zakupy w internecie

                      Ja bardzo często zamawiam różne rzeczy przez internet,zarówno dla siebie jak i swojego dziecka i jestem zadowolona,zawsze można liczyć na niższe ceny czy rabaty,tym bardziej teraz kiedy zbliżają się święta Wielkanocne

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Zakupy w internecie

                        Pomału zaczynają mnie drażnić te wszechobecne posty o tej samej treści, od tej samej "osoby" w różnych wątkach. Wiem, że forum jest dla wszystkich i sama szukam w takich miejscach gdzie mogę kupić coś ciekawego taniej ale co za dużo to niezdrowo...

                        Skomentuj


                          Odp: Zakupy w internecie

                          Ja tak mam z odzieżą,kiedy najpierw wolę przymierzyć czy dotknąć a potem dopiero kupić,kiedy wiem jaka jest jakość danej rzeczy to szukam jej w sklepie internetowym i zawsze wychodzę wtedy na plus.

                          Skomentuj


                            Odp: Zakupy w internecie

                            Napisane przez dreptaki Pokaż wiadomość
                            Ja tak mam z odzieżą,kiedy najpierw wolę przymierzyć czy dotknąć a potem dopiero kupić,kiedy wiem jaka jest jakość danej rzeczy to szukam jej w sklepie internetowym i zawsze wychodzę wtedy na plus.
                            Kilka dużych marek oferuje taką możliwość ale jak się kupuje w zwykłych butikach to niestety już się tak nie da. Chociaż nawet z ciuszkami z chociażby w Smyku miałam tak ze w sklepie stacjonarnym i internetowym były inne modele.

                            Skomentuj


                              Odp: Zakupy w internecie

                              dokladnie oferta internetowa a sklepow stacjonarnych jest inna i różni sie modelami bardzo czesto - w sklepach internetowych z tego co zauwazylam jest czesto wiekszy wybor niz normalnie w sklepach

                              Skomentuj


                                Odp: Zakupy w internecie

                                Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                                dokladnie oferta internetowa a sklepow stacjonarnych jest inna i różni sie modelami bardzo czesto - w sklepach internetowych z tego co zauwazylam jest czesto wiekszy wybor niz normalnie w sklepach
                                Właściwie to nie ma co się dziwić bo jednak powierzchnia sklepu stacjonarnego jest ograniczona a trzymanie ubrań których nie ma gdzie wyeksponować mija się z celem.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X