Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

koc dla 3-latka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    koc dla 3-latka

    Potrzebuję kupić synkowi koc w wyprawce do przedszkola. Chciałabym, aby był Np. z jego ulubionym bohaterem, ale takie kocyki są przeważnie małe rozmiarowo, a to musi być normalny duży koc, bo dziecko ma jednocześnie na nim leżeć i być przykryte. Ktoś coś ładnego i miłego w dotyku i ciepłego poleci?


    #2
    Odp: koc dla 3-latka

    Sprawdź w smyku. Ja tam kupiłem niedawno w dobrej promocji. jeszcze sklep Akpolbaby może mieć jakieś tanie i dobre.

    Skomentuj


      #3
      Odp: koc dla 3-latka

      speetrox, dziękuję! Patrzyłam w internecie i w smyku i w akpolu, tam mają, fakt, ładne kocyki, ale małe. A ja potrzebuję duży, normalnych rozmiarów koc.

      Skomentuj


        #4
        Odp: koc dla 3-latka

        Napisane przez magda906
        A do czego ma w zasadzie służyć ten koc? Bo jeśli ma to być na okrycie na sanki czy na fotelik rowerowy to może lepiej o Cover Over pomyśleć? Tutaj https://pl.coverover.eu/dlaczego-coverover/ możesz dowiedzieć się więcej na temat tego okrycia. Jest nie tylko bardzo estetyczne, ale i funkcjonalne. Z pewnością się przyda.
        W poście zakładającym wątek napisałam po co ten koc, zdecydowanie nie było tam mowy o sankach czy rowarze!!!

        Skomentuj

               
        Working...
        X