Wróć   Forum Mamotoja.pl > Co w trawie piszczy?
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Co w trawie piszczy? Nowe kryteria w przyznawaniu 500+? A może news o szczepionkach i nieporządanych odczynach poszczepiennych? Co was porusza, bulwersuje, zachwyca? Zapraszamy do wymiany opinii!

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 07-12-2017, 14:19
milunka milunka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
milunka.polki.pl

Domyślnie Program do pomocy w rozliczaniu

Cześć, piszę do Was z prośbą o poradę – w mojej firmie ma za niedługo zostać wprowadzony nowy program, który ma pomóc wszystkim z działu kadrowo-płacowego w rozliczaniu pracowników i robieniu raportów. Trochę się obawiam czy dam sobie z nim radę. Trochę o nim poczytałem - www.unit4.com/pl/produkty/hr/teta-hr - na stronie jest napisane, że jest łatwy w obsłudze, ale nie wiem na ile to prawda. Jeśli ktoś z Was kiedyś na nim pracował i mógłby mi powiedzieć na ile jest on intuicyjny, to byłbym wdzięczny.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-12-2017, 18:20
annamarc33 annamarc33 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
annamarc33.polki.pl

Domyślnie Odp: Program do pomocy w rozliczaniu

Każdego programu można się nauczyć! Nie ma się czego bać!
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-03-2018, 05:35
anisiale anisiale jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
anisiale.polki.pl

Potrzebne Ci porady na temat księgowości? Podrzucam bardzo fajny link, mam andzieje, że się przyda: https://6krokow.pl/jaki-rodzaj-ksieg...rac-dla-firmy/
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-04-2018, 11:33
magda906 magda906 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
magda906.polki.pl

Uważam, że podjęcie współpracy z biurem rachunkowym jest świetnym pomysłem i może udoskonalić działanie naszej firmy. Zwłaszcza jeśli pojawia się problem z ogarnięciem programów. Dzięki wynajęciu profesjonalistów będziemy pewni, że nasza księgowość jest w dobrych rękach i nie będziemy musieli martwić się, że nasz brak wiedzy w temacie rachunkowości wygeneruje jakieś problemy. Trzeba mieć jedynie na uwadze, aby biuro, na które się ostatecznie zdecydujemy miało dostęp do najnowocześniejszego oprogramowania, takiego jak tu: http://sage.com.pl, bo to ułatwia codzienną współpracę np. poprzez elektroniczny obieg dokumentów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-04-2018, 19:42
justka6 justka6 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
justka6.polki.pl

Bardzo dobra decyzja!
Też kiedyś miałam dylemat i postąpiłam tak samo. Znalazłam biuro, które świadczy usługi księgowe i było po problemie. Obecnie firma coraz bardziej się rozrasta, a ja mogę w każdej chwili liczyć na pomoc nie tylko rachunkową, ale i prawną.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania