Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak zrzucić brzuszek

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Jak zrzucić brzuszek

    a ja polecam zdrowy tryb zycia: duzo cwiczen nawet po 10 minut dziennie bedzie ok przed snem + zbilansowana dieta. Podstawa to przyspieszenie metabolizmu. polecam kuracje dicopeg 10g na podkrecenie przemiany

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Jak zrzucić brzuszek

      Oj byłoby cudownie znać odpowiedź na to pytanie. Niestety ja sama sobie je zadaję już od długiego czasu. Ogólnie jestem szczupła, ale brzuch jak balonik. Nie ważne co bym zjadła to wygląda jak bym była w ciąży (i nie chodzi tutaj o wzdęcia czy zaparcia). Tak na prawdę to tylko rano jest "w miarę" płaski. Od jakiegoś czasu zaczęłam biegać (na ten moment jest to raczej budowanie kondycji, niż biegi na długie dystanse), staram się pić ok. 2 litry wody dziennie i unikać produktów o wysokim IG. Widzę leciutką poprawę, ale do tego czego bym chciała, to jeszcze bardzo dużo czasu. Chcę jeszcze wprowadzić jakieś ćwiczenia typowo na mięśnie brzucha i pójść do dietetyka, ale do dietetyka wybieram się już od długiego czasu i jeszcze do niego nie dotarłam, a brzuszki to już osobna historia (za bieganie jest mi się łatwiej zabrać niż za brzuszki).

      Skomentuj


        #93
        Odp: Jak zrzucić brzuszek

        Jeśli chodzi o brzuch, to 60% roboty robi dieta. 30 % ćwiczenia i może 10% pomoc jakimiś suplementami. Np: xxxxxxx Ja dzięki takiemu połączeniu szybko wróciłam do wagi i wyglądu sprzed ciąży.
        Last edited by disne; 19-06-2020, 21:22. Powód: link

        Skomentuj


          #94
          Odp: Jak zrzucić brzuszek

          Przede wszystkim, bardzo istotny jest odpowiedni, dostosowany do każdej osoby plan treningowy. Moim zdaniem raczej ciężko byłoby inaczej. A z kolei do ustalenia odpowiedniego planu treningowego kluczowe jest właściwe obliczenie tkanki tłuszczowej. Na całe szczęście w Internecie jest naprawdę sporo porad tego typu. Jednym z przykładów jest na przykład ten poradnik xxxxxx Myślę, że zdecydowanie warto się do niego stosować
          Last edited by disne; 19-06-2020, 21:22. Powód: link
          Jeśli jednak wyrzucisz serce,przyjdzie spokój. Taki spokój,jakiego nigdy jeszcze nie zaznałeś.

          Skomentuj


            #95
            Odp: Jak zrzucić brzuszek

            Ćwiczenia + dieta - no nie ma innego sposobu. W pierwszych treningach trzeba kupić lekcje treningu personalnego.

            Skomentuj


              #96
              Odp: Jak zrzucić brzuszek

              Podstawą jest dobrze dobrana dieta i odpowiedni rodzaj treningu. Bez ujemnego bilansu kalorycznego można zapomnieć o chudnięciu, z drugiej strony nie możesz się też głodzić. Najlepiej zgłosić się do specjalisty on dobierze odpowiedni program biorąc pod uwagę wiele innych czynników indywidualnych. Warto pomyśleć np o treningu HIIT pozwalającego na mocne podkręcenie metabolizmu
              www.trenerpersonalny-katowice.pl Wróć do formy i czuj się wspanialnee!

              Skomentuj


                #97
                Odp: Jak zrzucić brzuszek

                Ja słyszałam od trenera, że brzuch można zrzucić jedynie odpowiednią dietą, natomiast ćwiczenia i ogólnie ruch pomogą ukształtować całość sylwetki. Wyliczył mi też moje zapotrzebowanie na kalorie i okazało się, że jem za mało, a nie mam czasu w ciągu dnia jeść więcej i nie wiem czy uda mi się faktycznie schudnąć...

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Jak zrzucić brzuszek

                  A po ciąży jak idzie?

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Jak zrzucić brzuszek

                    W moim przypadku kluczem do sukcesu okazała się dieta, idealnie skomponowana z odpowiednimi ćwiczeniami. Najważniejszym punktem okazało się postawienie na zdrowe artykuły żywnościowe, bez których z pewnością nie udałoby mi się osiągnąć sukcesu. Wszelkie produkty zakupuję od jednego dostawcy, którym bezzmiennie pozostaje xxxxxx
                    Last edited by disne; 19-06-2020, 21:22. Powód: link

                    Skomentuj


                      Odp: Jak zrzucić brzuszek

                      A w ciąży ćwiczyłyście? Ja tutaj xxxxxxxxxx czytam o takich ciwczeniach ,ale to chyba zależy od stanu zdrowia, prawda? Bo wiadomo, ze ruch jest wskazany ale przemęczać się przecież też nie wolno... A jak to było u Was?
                      Last edited by disne; 19-06-2020, 21:23. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jak zrzucić brzuszek

                        dobra dietka będzie najlepsza.

                        Skomentuj


                          Odp: Jak zrzucić brzuszek

                          Stawiam na sporty i w miarę zdrowe jedzenie, suplementy nic nie dają.

                          Skomentuj


                            Odp: Jak zrzucić brzuszek

                            Poszukaj tutaj >> xxxx porady-dietetyka-warto-<< fajnych wskazówek co do dobrania diety
                            Last edited by disne; 19-06-2020, 21:22. Powód: link

                            Skomentuj


                              Odp: Jak zrzucić brzuszek

                              Tak, trzeba biegać. Tu kupiłam dobre trampki damskie do biegania: xxxxx
                              Last edited by disne; 19-06-2020, 21:21. Powód: link

                              Skomentuj


                                Odp: Jak zrzucić brzuszek

                                Zawsze po zimie mam problem z brzuszkiem. Zbierają mi się chyba tam jakieś zapasy, bo mało mam w tym czasie ruchu. Postanowiłam kupić sobie dobry rower i zastanawiam się nawet nad takim certyfikowanym polskim z tej strony xxxxxxx. Wolę mieć pewność, że jeżdżę na bezpiecznym sprzęcie. Mam tylko do was pytanie. Czy znacie te elektryczne rowery i czy wspomagają one kondycję tak samo, jak te tradycyjne z przerzutkami?
                                Last edited by disne; 19-06-2020, 21:21. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X