Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Modny maluch"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Konkurs "Modny maluch"

    Od samej chwili swojego stworzenia marka postawiła sobie wysoką poprzeczkę— tworzy ubrania, które mają ciekawy krój i zarazem bardzo wygodne w noszeniu. Przecież dzieci tak ruchliwe! Ubranie nie powinno skuwać ich ruchy, dzieci powinni biegać i grać, a nie siedzieć sztywno, bojąc się poruszyć się.
    Zobaczywszy modelkę w kolekcji Jesień-Zima żałuje, że takiego jaskrawego i oryginalnego ubrania nie było w czasach mojego dzieciństwa.
    Każdy sezon firma wypuszcza naraz kilka kolekcji, wykonanych w różnych stylach, dlatego że zna, jakimi rozmaitymi bywają czasami gusta rodziców i jak wybredne w doborze ubrania i obuwia dzieciaki, pragnące wyróżniać się. Dzieci kochają, żeby ich zadziwiali, a dlatego każdy nowy model Coccodrillo niepodobny z istniejącym na rynku. Projektanci dają dzieciom i ich rodzicom nowe wrażenia. Różnorodność asortymentu — główna zaleta marki.Coccodrillo pozwala ubrać dziecko dosłownie od stóp do głowy. Codzienne i świąteczne ubranie, obuwie, kostiumy kąpielowe, dodatki, tornistry i torby i nawet specjalna odzież dla nart i snowboardu — wszystko można znaleźć u danego producenta. Ile lat nie byłoby dziecku, w sklepie Coccodrillo znajdzie się, co mu zaproponować. W Coccodrillo ubierają się i niemowlęta i większe dzieciaki. Dziecko, w dosłownym sensie, będzie rosnąć z tymi ubraniami. Przemyślana konstrukcyjna ubrań, wytrzymałość szwów i wysokiej jakości materiałów robią dziecięce ubranie Coccodrillo bardzo korzystnym zakupem. Kto wie może to ubranie jeszcze będzie nosić moje następne dziecko albo nawet wnuk. Staram się kupować mojemu synowi zawsze ubrania z tej firmy!!!
    Kolekcje zawsze jaskrawe i różnokolorowe, dobrze przemyślane i wygodne, trwałe i zrobione z materiałów wysokiej jakości.
    Wiecie,że całe designerskie ubranie opracowują za pomocą doświadczonych psychologów. A jak mówią psycholodzy dziecięce, za pomocą ubrania można walczyć dziecięcymi strachami, kształcić zdolności. Tak na przykład, od tego jak ubrany w świąteczny karnawał dzieciak i zależy jego zachowanie. Ubranie także pomaga kształtować i kształcić zalety charakteru. I przede wszystkim jest bardzo ważny kolor, tak jak właśnie on wywiera specjalne oddziaływanie na ludzi i dlatego rodzice powinien zwracać uwaga na to, jakie kolory podobają się waszemu dziecku.
    Podoba mi się bardzo kolekcja Jesień-Zima 2011, jak zresztą wszystkie kolekcję tej firmy.
    Dlaczego?Wszystko napisałam wyżej!!!

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Konkurs "Modny maluch"

      kolekcja Coccodrilo urzeka przede wszystkim zminimalizowaną wersją ciuchów dla dorosłych zarówno dzieczynki mogą nosić w tym sezonie polecane przez tę markę berety tak samo i mama może taki beret-modny założyć. Ta kolekcja przemawia przede wszystkim do mnie po przez kropki groszki i paseczki śłiczne kolory zieleni purpury czy czerwieni . Piękne bluzeczki z malutkimi guziczkami czy gustowne bombeczki to idealna wizja mojej modnisi. Coccodrillo pokazuje że również mały maluch może być modny. Idealne zestawienie delikatnej bluzeczki z malutkimi zdobieniami o pastelowym kolorze a do tego fioletowa bombeczka o mocnej barwie czy prze śliczne leginsiki z małym motywem na dole nogawki. Najnowsza kolekcja marki Coccodrillo jest idealna dla nie jednego modnego Malucha także dla mojej córci

      Skomentuj


        #33
        Odp: Konkurs "Modny maluch"

        Zestaw jesienno- zimowy 2011/2012 COCCODRILLO jest kolorowy, widoczny, modny i przede wszystkim dostosowany do potrzeb mojego synka

        Materiały, z którego ubranka zostały zrobione mają przyjemną fakturę, są delikatne dla skóry dziecka, przewiewne, nie krepują ruchów malucha.

        To wszystko sprawia ze dziecko czuje się dobrze w rzeczach no i modnie wygląda
        Last edited by slabikowska; 01-12-2011, 09:34.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Konkurs "Modny maluch"

          witam ,
          ubranko firmy coccodrillo są wyjątkowe, nowa kolekcja bije wszystkie poprzednie.
          Niesamowite, jak takie piękne kolory, wzorzyste materiały mogą uszczęśliwić małego maluszka jak i również juniorka oraz większego szkraba...
          Moj synek gdy założę mu coś kolorowego z coccodrillo odrazu sę uśmiecha -sam czuje, że jest mu wygodnie i oko cieszy kolorami- a przecież szczęście dziecka niebywale najwazniejsze -
          polecam jak najbardziej nową kolekcje - coccodrillo spisalo sie na medal

          Skomentuj


            #35
            Odp: Konkurs "Modny maluch"

            Mnie najbardziej podobają się zestawy ubranek w kolorach różu i zieleni. Dzieci wyglądają w nich jak mali pomocnicy Świętego Mikołaja. Patrząc na nie czuje się już atmosferę Świąt i zimowych wieczorów

            Skomentuj


              #36
              Konkurs "Modny maluch"

              Ubrania firmy Coccodrillo spełniają moje oczekiwania, wiem że mój synek ma wygodnie, ciepło i przede wszystkim ,,nie zlewa się,, z otaczającą nas szarością i dzięki super dobranej kolorystyce można polubic panującą wokół aurę.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Konkurs "Modny maluch"

                Do kolekcji COCCODRILLO mam już sentyment od dawna. Kiedy byłam w ciąży to ten sklep był najchętniej odwiedzany przeze mnie. Dzisiaj jestem mamą rocznego Marcelka idąc z nim na zakupy nigdy nie wychodzimy z pustą ręką. Jednak nie zawsze możemy sobie na to pozwolić, ponieważ jak większość bezrobotnych mam jestem na utrzymaniu męża a zasób mojego portfela jest malutki.
                Na pytanie w co ubrać dziecko w tym sezonie odpowiem z przekonaniem w ubranka z kolekcji jesień- zima 2011/2012 COCCODRILLO. Ubranka cechuje elegancja, wysokie wzornictwo, ciekawe kolory oraz oryginalny styl.Z doświadczenia wiem, że nic z tymi ubrankami się nie dzieje po praniu, nie wydłużają się ani mechacą co powoduje, że możemy cieszyć się nimi dłużej
                Kolekcja jesień- zima 2011/2012 jest przepiękna zarówno ubranka dla dziewczynek jak i dla chłopców. Z racji tego, że mam malutkiego synka większą uwagę skupiłam na kolekcji BABY. W tej kolekcji najfajniejsze dla mnie są JUNIOR BUILDER, DINO oraz BABY LEAGUE.
                W święta Bożego Narodzenia Marcelka ubrałabym w kolekcję BABY LEAUGE. Z racji tego, że kolekcja ta jest niezwykle elegancka i poważna odpowiednia do okazji. Koszula jest w szaro niebieskie paseczki z elegnckim kołnierzykiem do tego spodnie w zależności czy dziecko lubi szelki czy nie w kolorze szarym. Dużym plusem jest regulacja spodni w pasie, która pozwoli na dopasowanie do zmieniającej się sylwetki z tym zawsze mamy problem syn jest szczupły a spodnie wtedy opadają.Kiedy byłoby chłodniej w mieszkaniu mogłabym założyć tą przepiękną bluzę w paseczki. jest ona fajnie skomponowana z niebiesko-czerwono-szaro -brązowych paseczków, które na dziecku wyglądają bajecznie. Wiem bo syn miał już podobną i wszyscy znajomi byli zachwyceni. Do tego ma fajny kaptur który można założyć kiedy dziecko zciągnie czapeczkę. Podobnie body również w takiej kolorystyce. z dobrej bawełny z którą się nic nie dzieje.
                Kiedy będzie zimno na dworze można założyć ocieplaną kurtkę w ciemnym kolorze to dla mnie ważne gdyż syn nie lubi jasnych. Można w niej odpiąć kaptur i założyć tylko czapkę. Dodatkowym walorem są rękawiczki doczepione do kurtki to następny plus ponieważ dziecko ich nie zgubi a często tak bywa.
                Czapeczki też są syper bo można je zawiązać pod szyją i naszemu dziecku będzie cieplej. Jestem zachwycona tą kolekcją pewnie tam zajrzę
                Jeśli chodzi o pozostałe kolekcje Coccodrillo a mianowicie Junior, Teen też są wyjątkowe. Nie jeden rodzic będzie miał problem co kupić swojemu dziecku. Kolekcja jest fantastyczna szkoda że mój syn jest tak mały. Ciekawe fasony spodni, różne nakrycia głowy oraz dodatki. Ubrania zaprojektowane w różnych kolorach od zieleni, pomarańczu po szarość. Mamy zarówno paseczki, kropeczki i różnego rodzaju nadruki. Wszystko ciepłe by dbać o zdrowie naszych najbliżych.

                Nie ukrywam, że bon do Coccodriilo byłby super prezentem na gwiazdkę dla mojego synka.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Konkurs "Modny maluch"

                  Kolekcja Jesień-Zima 2011 z Firmy Coccodrillo pobudza wyobraźnię i dodaje energii na te bardziej szare i zimne dni. Najbardziej jednak kocham tę firmę za to, że ich urocze ubranka hipnotyzują otoczenie. Moja córeczka mając na sobie ich czapeczkę przegląda się w lustrze z uśmiechem dzieciaka, które właśnie rozpoczęło wakacje. I choć jest jeszcze malutka, to jak przycupnie przed lustereczkiem, to tak jak panna z ballad spogląda w krystaliczne lustro wody wyczekując swojego młodzieńca, tak ona nie może oderwać oczu od koloru i pewnie samego fasonu swojej czapki :-). A mnie jako mamę cieszy fakt, że chce ją mieć na głowie.
                  Mam wrażenie, że kolekcję Jesień-Zima 2011 stworzyli ludzie wrażliwi na piękno.
                  Butelka szampana z wysokiej półki dla tego, kto wybierał barwy! Z nimi ma się wrażenie, że i u nas w Polsce przez większość dni w roku świeci słońce.
                  Cieszę się wraz z moją Hanią, że na naszym rynku jest firma-perełka, a owa kolekcja to galeria sztuki, z której chciałoby się coś wziąć ze sobą do domu.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Konkurs "Modny maluch"

                    Kolekcja jesienno-zimowa Coccodrillo jest utrzymana w moim ulubionym stylu retro i nawiązuje do tradycyjnych motywów tego okresu kalendarzowego. Sprawia to, że dziecko i jego rodzic cieszy się jesienno-zimowym nastrojem. Kolekcja zaprezentowana jest nowej kolorystycznej odsłonie - świątecznej czerwieni i szarości oraz ciepłej zieleni roświetlajacej białą aurę. Ubrania, jak zawsze w Coccodrillo, są ciepłe i wygodne, jednocześnie modne i doskonale dopracowane w detale.
                    Gorąco polecam!

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Konkurs "Modny maluch"

                      Witam, jestem mamą Szymonka. To mały modniś i przystojniak. Razem z mężem uwielbiamy stroić go w różne modne ciuszki. Kolekcja Jesień-Zima 2011 z Firmy Coccodrillo przeszła nasze wyobrażenie. Ciuszki oprócz modnej formy cechują pięknie dopasowane dla dzieci kolory. Kolory które oddawają nastrój i urok tego sezonu. Jesteśmy nimi zafascynowani. Lubię zwracać uwagę na wykończenia i drobiazgi - a w tej kolekcji są one niezwykle dopracowane, a można powiedzieć wręcz "dopieszczone". Wzory, kolory i cały urok tych ubranej jest wyjątkowy i niezwykle ujmujący.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Konkurs "Modny maluch"

                        Jestem mamą dwuletniego smyka ,który chyba jako jeden z niewielu maluchów już przykłada wielką wagę do ubrania.Razem obejżeliśmy nową kolekcję Coccodrillo i jego reakcja była bardzo żywiołowa.Moim zdaniem kolekcja jest tak idealnie stworzona,że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.Znakomite puchate wdzianka dla maluszków,nie tylko ogrzeją je podczas jesiennych spacerów ale i wizualnie stworza z naszych małych przytulaków cieplutkie misie.Dla starszych dzieci znakomita kolekcja Junior,na widok,której mój synek wydał głośny okrzyk"SUUUUUUUUUUUPEEEEEEEEELLLLLLL".Taka opinia mojego synka dla Coccodrilo już jest niesamowitym wyróżnieniem.Podobają mi się soczyste kolory,o których większośc firm zapomina w okresie jesienno-zimowym a jest to przecież znakomity efekt rozweselający,co dla naszych dzieci ma ogromne znaczenie.Patrząc na reakcje synka myśle,że czas napisac list do św.Mikołaja i poprosic o super modny zestaw dla malucha.
                        PS:Kochany Święty Mikołaju synek był bardzo grzeczny i będzie godnie nosił ubranka Coccodrilo-wdzianka dla małego Dżentelmena!

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Konkurs "Modny maluch"

                          te ubrania poprostu wszytsko jest zrobione z mysla o dzieci.poprostu sa piekne te ubranka cudowne,starannie wykonane z najlepszych materialow do tego kolorystyka wzornictwo poprostu cod malina super ubranka kazda mama chciala by tak pieknie ubierac swoje pociechy bo naprawde warto. super robota,jestem dumna z was.pozdrawiam aga mama blizniat

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Konkurs "Modny maluch"

                            Hej!

                            Nareszcie prostolinijna, bez zbędnych ozdób i przesady kolekcja dla dzieci w różnym przedziale wiekowym! Chciałabym by moja pociecha mogła ubierać się tak komfortowo a zarazem zabawnie, budując już od maleńkości styl i gust.
                            Ubranka na każde miejsce i czas! Brawo!

                            Piątka

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Konkurs "Modny maluch"

                              Kolekcja jesień-zima 2011 jest rewelacjna!!! Kiedy zobaczyłam kombinezon dla maluszka przypominającego misia, to zamarzyłam o takim dla siebie!!!! Niestety dla mnie takiego nie wiec mój synek musi go mieć! Jest bomba, mam pewnośc że wtedy Macius nie zmarznie oraz będzie mu bardzo miło. Jest jeden minus - wszyscy będa chieli go tulić i przytulać:P i sama pewnie nie będę mogła gotak miągwić w tym kombinezonie. Jeśli chodzi o ubrania dla starszych dzieci (chłopców - bo mam synka wieć patrze na chłopięce ubrania) to są równiez ciekawe. Wiadomo, kombinezon misia już tutaj nie pasuje... no bo przecież 3 latek to juz kawał chłopa. Dlatego podoba mi sie zestawienie sweterków z ciekawymi spodniami. W takim stroju każdy chlopczyk wyglada bardzo ładnie, a na dodatek widać, że są to wygodne stroje. Szkoda, ze Coccodrillo nie szyje takich ciuszków w większych rozmiarach, ubralabym wtedy jeszce meża bo jestem pewna,że byłby zadowolony z takich ubrań.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Konkurs "Modny maluch"

                                Jestem mamą 9 miesięcznego chłopca. Mojemu synkowi jest wszystko jedno w czym będzie chodził, ale ja od samego początku lubiłam go ładnie i modnie ubrać. Jestem wierna Coccodrillo, bardzo cenię tą markę za ich jakość, styl, elegancję i wygodę. Dbam o to żeby mojemu maluszkowi było ciepło i wygodnie. Kolekcja jesień/zima 2012 bardzo mi się podoba. Dominują moje ulubione kolory, mają fajne motywy i nadruki na ubraniach, które ożywiają i rozweselają. To co jeszcze urzekło mnie w tej kolekcji to te misiowe kombinezony w których maluch wygląda jak prawdziwy niedźwiadek. Naprawdę jest w czym wybierać i można dziecko ubrać na każdą okazję.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X