Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Iwcia Clo ma wywołać owulację, więc nie ma powodu dłużej tego leku w jednym cyklu zażywać. To dzisiaj chyba wszystkie sobie pofolgowałyśmy Będzie co zrzucać w przyszłości. Do lata jeszcze jest czasMiłego wieczoru.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      O to sprawa tych lekow sie wyjasnilado lata sporo czasu ale sprawa wyglada tak ze ja jestem troche leniem i malo silnej woli niestety wiec ja musze juz zaczynac by sie wyrobic do lata hahah serio mowiekurcze szkoda ze nie mieszkamy blisko siebie bo mysle ze fajnie by sie gadalo na zywoja niestety za granica wiec z znajomymi troche cienko a o prawdziwych przyjaciol to juz wogle ciezko.

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Na miejscu też o nich ciężko JA też mam słabą wolę. Źle się czuję ze swoją wagą a i tak nie potrafię z tym nic zrobić. Wciąż mówię że jeszcze tyle czasu a w końcu się okazuje że za późno na odchudzanie. Damy radę jak ze wszystkim

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Ja znalazlam super rzecz-blonnik w tabletkach tzn.w sumie to gin.mi polecil bo przy ktorejs wizycie powiedzialam mu ze boli mnie brzuch -wytlumaczylam jal bolo i gdzie i kazal brac blonnik.nie tylko przestal mnie bolec ale i zaczelam chudnac.i teraz wracam do niego bo nie biore juz dlugo i takie wlasnie sa tego efektywiec polecam z czystym sumieniem.jasne ze damy rade ze wszystkim i zawszepozdrawiam

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Ps pierwsze oznaki zbliżającego się @. Humor mi się popsuł.

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Wiesz ja też mam z tym problemy. Mogłabyś nazwę podać może jest jakiś odpowiednik tego leku w PL?

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Wiesz co napewno jest w aptece chyba firmy-bio ogrody????musisz zapytac wlasnie tam.tylko ze akurat ten ma wielkie te tabletki i ciezko je polknac wiec moze jest jakis innej firmy mniejszy.to nie jest lek blonnik jest w warzywach i owocach ale zeby mial takie dzialanie jak ten w tabletkach to zjedz kg gruszek np!poczytaj na internecie O nim.generalnie polega to na tym.ze bierzesz 3-4 tabl przed posilkiem i on tworzy zel w jelitach zapelnia je i w rwzultacie nie jesz tyle a to co zjesz dziala na zasadzie "miotelki"i wymiata z zoladka by nie odkladalo sie w biodrachja zawsze bede go polecac bo nie dosc ze pomaga schudnac to po zaparciach i wzdeciach sladu nie ma.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Witam Was .dzis mam taki dobry humor ze mysle ze nic mi go nie popsujeZ tej okazji nawet zrobie dzis zapiekanke ulubiona mojego faceta-musakeDzis mialam sen ze mialam blizniaki i kurcze powiem Wam ze roboty przy nich bylo)))))))u nas dzis piekna pogoda.a co tam u Was nowego?pozdrawiam Was serdecznie i milego dnia zycze

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Cześć. Fajny sen Napisz jak jedzonko wyszło? Przynajmniej u mnie brzydka pogoda jest, pochmurnie. Od razu nic się nie chce

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      No fajny ale tak sie narobilam przy nich hahahha.obiad juz zrobiony czeka zeby nastawic ale probowalam wyszedl dobry.wsumie to danie to zawsze mi dobrze wuchodzi i moge powiedziec nieskromnie ze nim moge sie pochwalic)u mnie piekna pogoda az sie zyc chce.Wczoraj wieczorem kladac sie spac rozmawialismy i powiem Wam ze nawet nie wiedzialam ze moj facet tak bardzo chce tego dziecka.Oczywiscie byla to nasza wspolna decyzja ale nigdy nie mowil ze tak bardzo chce.moze dlatego mialam taki sen?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Hej
                        Padam z nóg ..tak cholernie boli mnie kręgosłup , że nie mogę sobie znalezć miejsca ..oj będą pewno kłopoty ze snem ..ogólnie kiepsko się czuje ..i nawet zielona herbata nie pomaga mi się rozluznić ..nie dziwota , że człowiek się spina jak ma 1000 problemów na głowie ..nie mogę skupić myśli ..nie wiem co chciałam napisać ..boże ! Może jutro będzie lepszy dzień ?
                        Uka27, ja to już na zapas gratuluję Ci blizniaków i mam nadzieję , że Twój sen się spełni Zawsze będę wspierała ludzi kochających i chcących mieć dzieci bo nie wyobrażam sobie życia bez nich
                        Marta nawet jeśli pojawi się miesiączka to wiedz , że któregoś razu się uda ..bo w życiu jest tak , że jak sobie coś zaplanujemy to się wszystko sypie a jak idziemy na żywioł to się układa więc będzie dobrze ..jesteś młoda i całe życie masz przed sobą popatrz na mnie mam znacznie mniej szans i czasu a jednak wierze bo muszę wierzyć ..
                        Kochane bez względu na wzgląd idziemy do przodu , prawda ? Idziemy dalej , nas nie dogoni już nikt !
                        Dobranoc

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Mi czesto śni się to o czym w danym dniu myślałam lub rozmawiałam. Jest to jednak dowód że tak do końca nie przestałaś myśleć o ciąży. Tego się chyba nigdy nie da zrobić. Ale fajnie że macie te same cele i obojgu Wam tak samo zależy. Miłego wieczoru

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Iwcia zazdroszczę ci pogody ducha. Tak trzymaj.

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Miewam też gorsze dni ..i wtedy wszystko jest na nie ale ostatnio biometr mam korzystny chyba hahaha

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Co snów się tyczy zaś ..to ja chyba jakaś nienormalna jestem ..rzadko śnię a jak już śnię to pamiętam tylko końcówkę ..albo jeszcze inaczej ..może ja śnię ale w ogóle nie pamiętam ? najprędzej tak będzie hehe mój mąż ma fajne sny , popłakać się czasem ze śmiechu można ..

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X