Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

wypadające włosy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Słyszałam,że bardzo dobra jest odżywka do włosów WAX.Kupiłam sobie razem z szamponem.Jestem w trakcie stosowania.
    Martynka ur.11 listopada 2008
    Iga ur.3 sierpień 2012



    Skomentuj

    •    
         

      #32
      ja miałam ten sam problem po pierwszej ciąży strasznie wypadały mi włosy dosłownie garściami, ale kupiłam sobie skrzypowite- tabletki i pomogło. ale podobno nie można się tak tym denerwować bo zauważmy, że większości z nas przez całą ciążę nie wypadały włosy, a jednak nowe narastały, czyli w sumie po porodzie wypadają te włosy, które w trakcie ciąży nie wypadły. Wiem to może dziwnie brzmi ale tak czytałam i nie raz już słyszałam takie opinie, może coś w tym jest.
      AGATKA 16.04.07r
      Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
      W końcu w komplecie
      Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

      Skomentuj


        #33
        Ja też mam taki kłopot
        Już w czasie ciąży mi okropnie wypadały a teraz też wypadają
        Stosowałam tabletki,szampony,odżywki ale po tym to jeszcze bardziej wypadają.Już ich nawet nie spinam bo to podobno jeszcze bardziej je osłabia
        Julia ur.15.12.2007r.
        Marcysia ur.03.11.2008r.

        Skomentuj


          #34
          problem wypadania wlosow mialam zawsze, nigdy nie mialam bujnej czupryny i jak sie dowiedzialam o ciazy, to pierwsza mysla bylo to ze wylysieje. czasami bardziej , a czasami mniej wypadaly. Zrobilam nawet badania krwi na to, ale nic nie wykazaly. Podczas ciazy tez wypadaly, dopiero po 6 miec. poprawilo sie troszeczke. zaczelam karmic malego piersia, jednak kiedy przestalam po 4 mies. wlosy zaczely znow wypadac. W czasie ciazy i karmienia bralam witaminy. Teraz zaczelam ponownie stosowac Vitapil i odzywke do wlosow, ktora polecila mi znajoma pani doktor. Jej nazwa to Pokrzepol. jest trudno ja dostac, przewaznie trzeba prosic o jej zamowienie przez apteke. Ale jej plus, to to , ze jest tania ok 13 zl. Stosuje ja od miesiaca, wlosy mniej wypadaja. Jednak jedyne wyjscie na to to przeczekac, az wszystko w organizmie wroci do normy.
          FRANEK 16.08.2008

          Skomentuj


            #35
            Mnie pomaga Revalid,zakupilam szampon i tabletki.Jeszcze wylaza,ale juz nie tak jak wczesniej.Stosuje dopiero miesiac,a podobno efekty sa lepsze po ok 3 miesiacach.A poza tym poszlam do fryzjera i obcielam na krotko,przynajmniej jakos wygladam,nie mam przeswitow.Po ciazy byly w tragicznym stanie(

            Skomentuj


              #36
              wypadanie włosów

              ja też miałam ten problem. w aptece kupiłam szampon Radical. Kosztował niecałe 10zł. Mi pomógł i teraz mam włosy gęste jak nigdy Są też kapsułki ale mnie nie były już potrzebne

              Skomentuj


                #37
                A u mnie już w ciąży wypadają.
                Fryzjerzy polecają po ciąży obciąć włosy na coś takiego
                .
                Czyli z tyłu krótko a z przodu długo. Mam znajomą fryzjerkę (nie jakąś tam pierwszą lepszą!) i właśnie tą fryzurę poleca przyszłym i świeżo upieczonym mamom. Oczywiście włosy nie przestaną wypadać, ale nie będzie się to rzucało w oczy gdyż włosy będą krótsze przez co ta sama ilość włosów w garści będzie obiętościowo mniejsza.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Napisane przez marzeni Pokaż wiadomość
                  Słyszałam,że bardzo dobra jest odżywka do włosów WAX.Kupiłam sobie razem z szamponem.Jestem w trakcie stosowania.
                  ja wyczytałam na tym forum i na innym jaka ta odżywka jest dobra i dziś po raz pierwszy ją zastosuję. Mam nadzieję, ze mi pomoże, bo włosy wypadają mi garściami



                  Skomentuj


                    #39
                    ja zainwestowałam we francuską firmę DUCRAY lub KLORANE - działają podobnie, nie wiem tylko ile ten szampon kosztuje w Polsce

                    świetne kosmetyki, dodatkowo oczyszczają skórę głowy


                    RADICAL też stosowałam, co prawda nie po ciąży ale efekty były!!!

                    Skomentuj


                      #40
                      Ja tez mam problem z wypadającymi własami, kirdyś wypadały mi prawie garściami. Pomogły witaminki ( ja brałam skrzypovite) dermatolog przepiasła mi też żelazo. No i niestety odpadają takie zabiegi jak farbowanie itp

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        ja jestem prawie 15 miesięcy po porodzie i włosy nadal mi garściami leca. obcięłam je po porodzie do ucha, teraz juz duzo urosły i leca. stosowałam WAX - nic nie pomogło, Radical w sprayu mam i tez nic. jem falvit bo w każdej aptece mi powiedziano że w trakcie karmienia nie mozna brać nawet skrzypowity a ja nadal karmie.
                        Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                        Skomentuj


                          #42
                          Wax mógł nie zadziałać, tylko wtedy gdy używałaś polskiego odpowiednika. Moja siostra używa waxu od dawna i namawiała mnie, żebym też zaczęła – szczególnie po ciąży włosy mi się pogorszyły. Kupiłam, użyłam 3 razy, a tu brak efektów. Okazało się, ze ona kupuje angielski, a ja kupiłam poski Moc Natury teraz też używam angielskiego i faktycznie działa – włosy mam grubsze i mocniejsze. WIĘC POLECAM TEN ANGIELSKI mozna go kupić w ich wax-sklepie internetowym !

                          Skomentuj


                            #43
                            Brednie ! angielski dziala a polski nie ? To co ten poslki to budyn ? ... uzywam tego "polskiego" i jakos dziala.
                            I co sie dziwic ze nie widac efektow skoro uzylas 3 razy ?Wg mnie nie powinnas wydawac opini po tak krotkim czasie.
                            Ciezko zrozumiec ze na jednego dziala jedno a na drugiego co innego ?
                            Last edited by antalis; 10-06-2009, 10:11.

                            Skomentuj


                              #44
                              Ja też mam wax - ale na razie duzej różnicy nie widzę - moze słabo podgrzewam - nie mam ciepłego ręcznika wiec robie sobie w łazience coś ala sauna - a jak wy podgrzewacie włosy z ta odżywka?



                              Skomentuj


                                #45
                                Ja używam Radical ale w ampułkach. Działa.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X