Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie afrodyzjaki polecacie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jakie afrodyzjaki polecacie

    Dziewczyny jakie macie sprawdzone afrodyzjaki. Interesują mnie zarówno naturalne sposoby jak i suplementy, przepisy kulinarne, odmiany wina, wystrój itd, itp. Co działa na Was i Waszego faceta, a mogło by pomóc innym ? Natchnęło mnie tak akurat przy piątku, bo zapowiada się romantyczny wieczór i to chyba najlepsza okazja, żeby spróbować czegoś nowego. Dziękuję za tipy, mam nadzieję, że pomogą też innym poszukiwaczkom afrodyzjaków.
  •    
       

    #2
    Odp: Jakie afrodyzjaki polecacie

    Napisane przez kajametrowsk Pokaż wiadomość
    Dziewczyny jakie macie sprawdzone afrodyzjaki. Interesują mnie zarówno naturalne sposoby jak i suplementy, przepisy kulinarne, odmiany wina, wystrój itd, itp. Co działa na Was i Waszego faceta, a mogło by pomóc innym ? Natchnęło mnie tak akurat przy piątku, bo zapowiada się romantyczny wieczór i to chyba najlepsza okazja, żeby spróbować czegoś nowego. Dziękuję za tipy, mam nadzieję, że pomogą też innym poszukiwaczkom afrodyzjaków.
    Ja jakiś czas temu świętowałam rocznicę. Tak się zdarzyło,że dzieci wylądowały u dziadków a my mieliśmy praktycznie całą chatę dla siebie.Tak więc był szampan i truskawki. Sałatka z owocami morza. Kilka zabawek. Kupiliśmy sobie również afrodyzjak Sex Elixir. Chcieliśmy sobie zobaczyć jak będzie działał. Jest fajny ! Zdecydowanie nakręca atmosferę.Zresztą na pewno o nim słyszałaś. Jest to tak zwana słynna hiszpańska mucha.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jakie afrodyzjaki polecacie

      Wydaje mi się,że tak ale jakoś do tej pory nie wpadło mi do głowy aby go sobie zamówić. Możesz mi napisać gdzie go kupowałaś? Czy dostanę go może stacjonarnych drogeriach takich jak natura czy rossman?

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jakie afrodyzjaki polecacie

        Raczej nie a przynajmniej ja nie widziałam a czasami zdarza mi się kupować na dziale z erotycznymi rzeczami prezerwatywy. Ja zamawiam przez internet.Najbardziej się opłaca jak jest od razu kilka opakowań sex elixiru. Jest o wiele taniej.Kupisz na przykład tutaj:
        xxxx
        Ale sklepów,w których jest środek jest dość sporo tak wiec możesz sobie porównać ceny i z innymi.
        Last edited by disne; 23-06-2020, 20:47. Powód: link

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jakie afrodyzjaki polecacie

          Mnie jakoś ten sex eliksir nie kręci. Zresztą razem z mężem wolimy raczej sprawdzone afrodyzjaki typu: truskawki, szampan, czekolada czy owoce morza. Te ostatnie odkryliśmy dopiero niedawno po tym jak mąż przeczytał artykuł na xxxx Nie mieliśmy pojęcia o ich "magicznym" działaniu. Warto spróbować Ewentualnie zawsze zostaje Kamasutra... Tam to są dopiero pozycje
          Last edited by disne; 23-06-2020, 20:47. Powód: link

          Skomentuj


            #6
            Odp: Jakie afrodyzjaki polecacie

            [QUOTE=kundzia20;380266]Ja zamawiam przez internet.Najbardziej się opłaca jak jest od razu kilka opakowań sex elixiru. Jest o wiele taniej.Kupisz na przykład tutaj:
            xxx
            Skusiłam się i muszę powiedzieć, że nie żałuję bo zarówno ja jak i mój mąż mamy większe doznania a do tego ja mam lepsze libido . Co weekend, robimy sobie filmowy wieczór, wino, świece, parę kropelek tego eliksiru i niestety musimy film dokończyć trochę później bo chce nam się ciekawsze rzeczy robić :P
            Last edited by disne; 23-06-2020, 20:48. Powód: link

            Skomentuj


              #7
              Odp: Jakie afrodyzjaki polecacie

              Jednym z lepszych jest pewnie alkohol

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Jakie afrodyzjaki polecacie

                Alkohol tylko zmniejsza Twoją sprawność seksualną....

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Jakie afrodyzjaki polecacie

                  Lepiej zjeść naturalne afrodyzjaki zamiast faszerować się trującą chemią.
                  Zróbcie sałatkę z selera, pora i pietruszki z marchewką.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Jakie afrodyzjaki polecacie

                    Wszystko jest teraz pędzone by jak najszybciej dojrzewać by jak najwięcej zarobić, przez to nie ma kiedy dojrzeć. Najnowsze badania mówią że wartość odżywcza w w obecnych jedzeniu spadła o 50% w ciągu kilku lat! Może i w marchewce jest duzo witamin ale tej sprzed wielu lat a nie tej którą kupujesz w markecie. Do tego wszystko gotujemy, smażymy a w te sposób dodatkowo zabijamy tą niewielka ilosc witamin ktora pozostała. Nawet miksowanie wytwarzając duże tarcie wytwarza wysoka temperaturę która zabija witaminy. A ludziom wydaje sie ze pija zdrowe soczki... Kolejna kwestia to czy Ty to przyswoisz? Wiele osób nie dodaje oleju do sałatek więc nie ma szans na przyswojenie witamin rozpuszczalnych tylko w olejach. sexelixir to koncentrat, dlatego jego działanie zawsze będzie duzo lepsze niz nawet zjedzenie surowej, marchewki z własnego ogródka

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Jakie afrodyzjaki polecacie

                      Dziewczyny,

                      A ja się też zastanawiam nad preparatami na podniesienie libido np. prolibid femina xxx , bo generalnie ze względu na stres u mnie ostatnio z tym słabo. Ale tak sobie myślę, czy to może coś pomóc, czy raczej bez poukładania sobie pewnych spraw w głowie, żadne preparaty mi nie pomogą?
                      Last edited by disne; 23-06-2020, 20:46. Powód: link

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Jakie afrodyzjaki polecacie

                        Nie zaszkodzi Ci spróbować.... Możesz zobaczyc czy zadziała czy nie. Sama jestem zdania,że w dłuższym związku warto jest próbować róznych rzeczy tak aby ożywić atmosferę... Jęsli się nie dba o tą sferę to latwo można się soba znudzić.

                        Sporo fajnych gadżetów erotycznych jest xxx - jakiś czas temu zamawiałam kilka takich zabawek dla siebie i dla męża.
                        Nasz najnowszy nabytek to takie kajdanki:
                        Last edited by disne; 23-06-2020, 20:46. Powód: link

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Jakie afrodyzjaki polecacie

                          Naturalne afrodyzjaki takie jak owoce morza czy seler naciowy niestety nie kazdemu smakuja, polecam Sexual Sensation. Dzięki unikalnemu składowi Sexual Sensation rozpala i stymuluje pożądanie. Już kilka kropel wzmocni Wasze fantazje seksualne i pobudzi do działania. Sexual Sensation wyzwoli w Was dzikie instynkty - Nie będziecie chcieli się od siebie oderwać!

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Jakie afrodyzjaki polecacie

                            Zdrowa dieta i sport - poprawiają zdrowie i kondycję a to wpływa na potencję: )

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Jakie afrodyzjaki polecacie

                              Przyjmuję obecnie tabletki antykoncepcyjne ale powodują u mnie obniżenie libido... Nie chcę stosować prezerwatyw bo mam już dwoje dzieci i to dla mnie jest wystarczająco.

                              Tabletki zmieniałam już ...2 razy i po prostu moja pani ginekolog powiedziala mi,że tak reaguję. Czy tabsy na libido dzialają? Myślicie. że warto jest sobie coś takiego kupić ? I wyprobować>

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X