Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Podróż busem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Podróż busem

    Witam. Czy któraś z mam podróżowała z niemowlęciem busem. Moja córcia będzie miała za kilka dni 9miesięcy i muszę jechać 35km. od Krakowa busem. nie wiem czy wystarczy małą dać do nosidełka, czy raczej do fotelika samochodowego. Mnie sie wydaje, że w tym przypadku bezpieczniej jest w nosidełku. Ale nie wiem co an takie podróże mówią busiarze. Dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam



  •    
       

    #2
    Odp: Podróż busem

    Pierwsza podroz pks(70km) mlody odbyl majac 1,5roku u mnie na kolanach,ale dla takiego malucha wygodniej bedzie zabrac w nosidelku.Chyba nie bedzie problemu z kierowca ale kto wie








    Skomentuj


      #3
      Odp: Podróż busem

      wiadomo zalezy od kierowcy ale ja sie niespotkałam żeby miał coś przeciw. Nie wiem jak duże jest twoje dziecko ale nosidełko powinno wystarczyć i faktycznie będzie mu wygodniej. mój ma 1.5 roku i jeździ na kolanach choć wolałabym wozić fotelik samochodowy ale jak sie później z nim poruszać?
      www.tydecydujesz.org

      Skomentuj


        #4
        Odp: Podróż busem

        u nas busiarze wolą by na kolanach wozić....
        tak im wygodniej
        Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

        Skomentuj


          #5
          Odp: Podróż busem

          Mamy jazdę busem za sobą. Natalcia siedziała na kolanach, ale szybko jej sie znudziła to pozycja, wiec co chwilę wstawała, zeby mieć lepsze widoki



          Skomentuj


            #6
            Odp: Podróż busem

            zdarzyło mi się raz jechać busem ale dziecko bardzo marudziło wykorzystałam magiczną moc piersi na jej płacz, dzięki temu wytrwałyśmy

            Skomentuj


              #7
              Odp: Podróż busem

              straszne. Okropna niewygoda zwłaszcza z dzieckiem. Ciasno, duszno. No ale jak nie ma wyjścia to cięzko narzekac i wygód szukać według mnie. Pewnych rzeczy nie ominiemy

              Skomentuj

                     
              Working...
              X