Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Wakacje, podróże, święta, prezenty
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Wakacje, podróże, święta, prezenty Gdzie spędzić wakacje? jak przygotować się do świąt Bożego Narodzenia? Wielkanocy? jaki prezent kupić dla dziecka? Chrzest dziecka, Pierwsza komunia

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 17-10-2019, 16:56
kaszomanka kaszomanka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kaszomanka.polki.pl

Miasto: Warszawa, Szczecin
Domyślnie Odp: prezenty dla facetów

A może jakiś ciekawy plecak na laptopa? Wbrew pozorom, taka rzecz jest niezwykle przydatna, a jak wiemy, mężczyźni uwielbiają tego typu rzeczy. Polecam przejrzeć ten przydatny poradnik w którym znajdziesz wiele wskazówek co do wyboru
Nieprzeczytane 20-11-2019, 11:15
monikakaro monikakaro jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
monikakaro.polki.pl

W tym roku dla mojego męża wymyśliłam bardzo oryginalny prezent, przynajmniej tak mi się wydaje. Wykupiłam dla nas wycieczkę na jarmark bożonarodzeniowy do Wiednia. Znalazłam ją na stronie: https://www.europol.com.pl/oferta,AUSZ101 i uznałam, że to będzie świetny pomysł. Wyjazd nie trwa długo, bo tylko 1 dzień, więc nawet nie musimy brać wolnego w pracy. Bardzo lubimy klimat świąteczny, więc mam nadzieję, że mąż będzie zadowolony, ale dopiero o tym dowiem się w Mikołajki, bo wtedy planuję mu wręczyć prezent.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-11-2019, 11:50
MartaF188's Avatar
MartaF188 MartaF188 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
MartaF188.polki.pl

Miasto: Warszawa i Szczecin (Dom rodzinny oraz Praca)

Jak Twój facet wszystko ma i niczego więcej mu nie potrzeba to zawsze warto kupić coś praktycznego, co zawsze się przyda. Mogą być to np. skarpetki na prezent czy paczka dezodorantów. To na pewno fajny pomysł, a przede wszystkim praktyczny.
Nieprzeczytane 26-11-2019, 08:27
loleczka34 loleczka34 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
loleczka34.polki.pl

a może jakieś narzędzia, jeśli to majsterokowicz? tutaj znajdziesz ciekawy poradnik: https://www.narzedzia.pl/artykuly/mi...owcy,4575.html
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-12-2019, 19:19
AnastazjaDan AnastazjaDan jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
AnastazjaDan.polki.pl

Na takich częściach trzeba się znać, nie wyobrażam sobie bym miała sama taką cześć wybrać. Myślałam raczej o prezencie, który wiązałby się z odpoczynkiem. Mój, bardzo lubi relaksować się grając na komputerze, więc zastanawiam się nad tym, by dokupić mu fotel gamingowy. Powinien być zadowolony z takiej wygody.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-01-2020, 14:39
kobitkazkrk kobitkazkrk jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
kobitkazkrk.polki.pl

Jeśli dużo jeździ samochodem i lubi muzykę to może nowe radio Kenwood KMM-125? Myślę, że nie jeden facet ucieszyłby się z takiego prezentu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-04-2020, 21:18
ispoz ispoz jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
ispoz.polki.pl

Prezent powinien być funkcjonalny albo przydatny. Rozwiązaniem przydatnym i służącym na lata może okazać się fotel gamingowy do którego na co dzień nie zawsze przywiązujemy uwagę, a ma to jednak znaczenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-05-2020, 08:23
Ewelina_92 Ewelina_92 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Ewelina_92.polki.pl

Mój mąż też jest majsterkowiczem i nie wiedziałam co mu kupić na urodziny, ktore ma w połowie maja. Szukałam pomysłów na prezent dla majsterkowicza i zainteresował mnie ten artykuł: https://narzedziowy24.eu/blog/jak-pr...majsterkowicza Co o tym myślicie? Nie znam się na tych kluczach i wiertłach, ale chyba byłby zadowolony?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania