Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Okazje, święta i wakacje > grudzień: Mikołajki, Boże Narodzenie i Sylwester
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 07-12-2017, 07:43
onexia12's Avatar
onexia12 onexia12 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
onexia12.polki.pl

Domyślnie Odp: Prezent dla nastolatki

Ja polecam bluzy damskie - można o nich przeczytać na moim blogu: http://jeanslook.pl/moda/bluzy-damsk...-kazda-pogode/
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-12-2017, 11:59
madd11's Avatar
madd11 madd11 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
madd11.polki.pl

Myślę, że w tego typu tematach zawsze warto popytać znajomych To się zaskakująco często sprawdza
Nieprzeczytane 20-12-2017, 12:16
malenka1996 malenka1996 jest offline
Ban - nieopłacona reklama

Zobacz mój nowy profil
malenka1996.polki.pl

A ja jestem zdania, ze telefon z dobrym aparatem będzie fajnym prezentem. Można porównać modele w porównywarkach internetowych i wybrać taki, co robi na prawdę fajne zdjęcia. Każda nastolatka będzie z takiego prezentu zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-12-2017, 17:25
hektorka hektorka jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
hektorka.polki.pl

A może ładne, delikatne perfumy? Ja pamiętam, że jak byłam młodsza to lubiłam bardzo odpowiednik Pumy szarej Myślę, że to dobry zapach dla nastolatki. Jest dość świeży, cytrusowy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-01-2018, 14:49
krissi23 krissi23 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
krissi23.polki.pl

Moja córka od najmłodszych lat interesowała się tańcem. Uwielbiała oglądać w telewizorze wszelkiego rodzaju układy taneczne, które sama później naśladowała. Pomyślałam, że zapisanie jej na kursy taneczne będzie idealnym pomysłem. Na tym prezent jednak się nie skończył! Aby w pełni poczuć się jak z tanecznego klipu, zakupiłam dla niej modne ciuchy taneczne z oferty https://anywear.pl . Uwielbia w nich tańczyć, uważa iż był to najlepszy prezent pod słońcem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-06-2018, 09:19
braap braap jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
braap.polki.pl

Torebka w przypadku nastolatki moim zdaniem zawsze będzie świetnym rozwiązaniem a zwłaszcza jeśli będzie jakaś nietypowa. Ja swojej córce kupiłam w ubiegłym roku torebkę żeglarską z tej oferty https://www.codezero.pl/product-pol-...-Zakupowa.html . Córka nosi ją do dzisiaj i chce żebym jej kupiła kolejną.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-10-2018, 07:14
Patris38 Patris38 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Patris38.polki.pl

A co taka nastolatka lubi? Czym się interesuje? Może o czymś konkretnie marzy?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-10-2018, 08:23
oleska33 oleska33 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
oleska33.polki.pl

A ja myślę że coś z ciuchów jakaś fajna koszula czy bluzka będzie na pewno czymś trafnym, zobacz tutaj http://ekskluzywna.pl/koszule-damskie spory wybór, kwestia czy znasz jej gust wystarczająco.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-06-2019, 07:59
karolina35 karolina35 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
karolina35.polki.pl

Hej
Myślicie, że dobrym pomysłem na prezent dla nastolatki są ubrania? Ostatnio znalazłam bluzki z krótkim rękawem dla dziewczynek na tej stronie: https://www.fasardi.com/pl/odziez-dz...ziewczece.html i pomyślałam, że mogłabym kupić mojej córce na prezent kilka modnych ubrań. Co sądzicie o takim pomyśle? A może macie jakieś inne propozycje?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 01-03-2020, 16:52
olecka91 olecka91 jest offline
Banned

Zobacz mój nowy profil
olecka91.polki.pl

Może kup czapki dla dzieci? Myślę, że to idealny prezent dla dziecka w każdym wieku. Ja moim córkom kupiłam ostatnio czapki na walentynki i są bardzo zadowolone z nich Jakość czapek jest świetna.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania