Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Okazje, święta i wakacje > grudzień: Mikołajki, Boże Narodzenie i Sylwester
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 03-08-2017, 09:40
makalica87 makalica87 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
makalica87.polki.pl

Domyślnie Odp: Prezent dla nastolatki

Ja myślę, że każda dziewczyna ucieszyłaby się z takiego kuferka kosmetycznego. Założę się, że kosmetyków ma tyle, że walają się wszędzie ;P taki prezent będzie zarówno radością dla niej jak i... odciążeniem dla Ciebie. Przecież wiadomo kto to wszystko zawsze sprząta
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-08-2017, 22:08
jowita99 jowita99 jest offline
Banned

Zobacz mój nowy profil
jowita99.polki.pl

Od siebie proponuję taki smartfon http://www.maxcom.pl/maxcom-smart-ms514-lte ms514 .Mam taki od dłuższego czasu i bardzo dobrze radzi sobie z większymi aplikacjami czy grami. Jest szybki i funkcjonalny, a przede wszystkim warty tej ceny. Dobry pomysł na prezent
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-09-2017, 08:30
olecka91 olecka91 jest offline
Banned

Zobacz mój nowy profil
olecka91.polki.pl

Ja ostatnio szukałam prezentu na 18-tke dla kuzyna i w oko wpadła mi biżuteria męska Chyba zamówię dla niego zegarek. Początkowo chciałam dać mu gotówkę ale stwierdziłam, że porządny zegarek będzie jak najbardziej ok.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-09-2017, 12:56
boonia004 boonia004 jest offline
Banned

Zobacz mój nowy profil
boonia004.polki.pl

Cytat:
Napisał Martunia35 Zobacz post
Cześć. Szukam aktualnie pomysłu na prezent dla nastoletniej córki .Co może być Waszym zdaniem dobrym pomyslem na prezent świąteczny?
Myślę, że to już czas na urodowe prezenty. Może pomyślisz o jakimś oryginalnym zapachu? W https://www.perfumeria.pl/collection...erfumy-damskie są markowe, ale tanie perfumy - bez problemu coś wybierzesz
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-10-2017, 10:26
kankiela kankiela jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kankiela.polki.pl

Jakiś pakiecik związany z relaksem i odpoczynkiem.
Prezent Marzeń - tam wszystko macie pokazane, można dobrać coś pod każdego, a co dokładnie, to zależy od was i tej osoby. Trzeba dobierać prezenty pod jej gusta ;-)
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-10-2017, 18:32
balowapani balowapani jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
balowapani.polki.pl

Taka dziewczyna chyba jak każda kobieta ucieszy się z kosmetyków na prezent. Możesz dobrać coś typowo do jej cery, ale jeżeli kupić jej coś z tych kosmetyków http://www.maybelline.pl/produkty-do...azu/twarz.aspx to powinna być bardzo zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-10-2017, 11:12
versia90's Avatar
versia90 versia90 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
versia90.polki.pl

myślę że któryś z tych https://minuta.pl/zegarki-cluse/ zegarków kobiecych mógłby być odpowiedni Bardzo lubię ta markę
Nieprzeczytane 27-11-2017, 10:29
kankiela kankiela jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kankiela.polki.pl

Może coś związanego z nauką, jakimiś pasjami. Patrzcie po Prezent Marzeń, coś tam na pewno dopasujecie, a ogólnie pod każdego można znaleźć fajny prezent. Kwestia jedynie klimatu, jaki wam odpowiada, ale naprawdę dopasowanie fajnego prezentu nie jest specjalnie trudne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-11-2017, 10:47
witek4 witek4 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
witek4.polki.pl

Przyłączam się do zdania koleżanek, że takie okazje jak mikołajki warto wykorzystywać, aby wręczyć bliskiej osobie upominek, nawet drobny. To znak, że o niej pamiętamy, że jest dla nas ważna, a warto pamiętać, że na przykład mikołajki mają już kilkusetletnią tradycję - https://www.listymikolaja.pl/zwyczaj-mikolajki.html A wracając już konkretnie do tematu, to ja wychodzę z założenia, że przy kupowaniu prezentów należy zwracać szczególną uwagę na dwa czynniki. Z jednej strony powinniśmy uwzględniać gust osoby, którą zamierzamy obdarować. Z drugiej uważam, że najlepsze są prezenty najpraktyczniejsze, które można stosować przez dłuższy okres czasu. Dlatego swojej córce na tegoroczne Mikołajki zamierzam podarować zegarek. Córcia ma niestety tę wadę, że jest w wiecznym "proszku", zawsze ma problem, że zdążyć gdzieś na czas. Zegarek więc jej się na pewno przyda. Dodatkowo ją podpytałam troszkę i wiem, jaki mniej więcej model sobie wyobrażała. Mam tylko nadzieję, że weźmie sobie prezent do serca i już postara się być punktualna. Tymczasem uciekam z forum, mam nadzieję, że komuś moja podpowiedź się przyda.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-11-2017, 22:38
jawasen jawasen jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
jawasen.polki.pl

A może telefon? Wiek nastolatkowy jest chyba najodpowiedniejszym do kupienia pierwszego telefonu. W dobie popularności smartfonów dotykowych ciężko jest wybrać cokolwiek odpowiedniego. Myślę, że taki ranking https://www.*********************/wiadomosc/ra...orkowych/1171/ pomoże na pewno w wyborze smartfona.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania