Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Okazje, święta i wakacje > grudzień: Mikołajki, Boże Narodzenie i Sylwester
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 27-11-2018, 16:51
matylda80 matylda80 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
matylda80.polki.pl

Domyślnie Gdzie spedzacie Święta?

Hejka,
widze, ze nie ma takiego tematu - wiec gdzie spedzacie Święta? Z rodzina, czy samemu? Czy moze jakos niekonwencjonalnie? Zapraszam do dyskusji - za miesiac Świeta!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-08-2019, 19:03
bobik2323 bobik2323 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
bobik2323.polki.pl

Domyślnie Odp: Gdzie spedzacie Święta?

A skoro już o Świętach mowa, to jakie w Waszych domach dominują ozdoby na boże narodzenie? Jakie dekoracje najbardziej się Wam podobają? Jak zazwyczaj przyozdabiacie Wasz dom?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-11-2019, 19:37
magda906 magda906 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
magda906.polki.pl

Cały Świąteczny i Noworoczny czas spędzimy rodzinnie, także z przyjaciółmi w Krynicy. Postawiliśmy na wyjątkowy hotel Czarny Potok, pewnie słyszeliście. Maja fajne oferty na ten czas a przy okazji, licząc na śnieg, mamy uczyć dzieciaki jeździć na nartach. Jak śniegu nie będzie to tez coś wymyślimy na miejscu. Szykuje się fajna zabawa, może pakiet w SPA też nam pomoże się odprężyć po całodziennych wędrówkach? Tam nie ma czasu na nudę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-11-2019, 15:19
kornela1989 kornela1989 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kornela1989.polki.pl

Tradycyjnie - wigilię w domu, potem jedziemy od rodziców jednego i drugiego. Podobnie w pierwsze święto, a drugie w domu, przed telewizorem. Jakoś nie mam innego pomysłu. I powoli się do tego przymierzam. Myślę, że listy, jakie zamówiłam na stronie https://www.listymikolaja.pl/ dzieciakom przypadną do gustu. W końcu będzie do nich mówił sam święty Mikołaj.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-11-2019, 15:00
Burbula Burbula jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Burbula.polki.pl

Święta spędzamy tradycyjnie w domu. A skoro już mowa o tym magicznym czasie to macie kupione już wszystkie prezenty? Ja mam już wszystkie przygotowane, chociaż jeszcze parę dni zostało. Oprócz podstawowych podarunków dzieciaki u nas dostaną jeszcze coś ekstra Będą to listy od Mikołaja, które zamówiłam dla nich na tej stronie www.listymikolaja.pl . Jestem przekonana, że będą taką niespodzianką zachwycone.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-12-2019, 14:06
maruda09 maruda09 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
maruda09.polki.pl

Ja z moim partnerem w domu. Pewnie pojedziemy do teściowej na kolację wigilijną, a potem będziemy leżeć na kanapie i żreć przez następne dwa dni szykują się święta idealne
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania