Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

pomysł na prezent

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    pomysł na prezent

    Zbliżają sie urodziny mojej mamy i jestem w kropce bo nie wiem co wybrać. Bardzo lubi spędzać czas w kuchni, więc jako pierwsza myśl do głowy przyszedł mi taki komplet
    xxx
    jednak czy to nie bedzie wyglądało tak jakby ktoś naciskał na nią by gotowała? Coś relaksującego też by było dobrym pomysłem, więc może taki sprzęt do muzyki i audiobooków?
    xxx
    Macie jakieś pomysły na prezent związany z relaksem i wypoczynkiem?
    Last edited by disne; 16-07-2020, 20:29. Powód: link
  •    
       

    #2
    Odp: pomysł na prezent

    Wg mnie ten komplet noże jest całkiem spoko - sprawdzałaś opinie? Dobre są? Szukam takich ostrych noży, które trochę posłużą.

    Skomentuj


      #3
      Odp: pomysł na prezent

      Skoro prezent dla kobiety to może po prostu jakaś ładna biżuteria? Kobiety bardzo lubią takie prezenty i cenią sobie właśnie takie upominki. Zobacz w tym sklepie xxx. Ja sama tam dla siebie kupowałam bransoletkę i jak najbardziej polecam
      Last edited by disne; 16-07-2020, 20:30. Powód: link

      Skomentuj


        #4
        Odp: pomysł na prezent

        to zalezy o czym marzy solenizant mój mąż np bardzo chciał sobie zrobić tatuaż ale jakoś sam nie mógł się za to zabrać więc mu delikatnie pomogłam umówiłam do go Michała z Jah Love Tattoo ( Warszawa) i on wyczarował przepiękne arcydzieło bo inaczej tego tatuażu nazwać nie mogę. Mąż zachwycony

        Skomentuj


          #5
          Odp: pomysł na prezent

          dama13 ja robiłam sobie tatuaż w Jah Love Tattoo własnie i też uważam, ze są najlepsi w stolicy. Zawsze marzyłam o czymś kolorowym i dlatego zapisałam się do Kingi xxx . Mistrzyni! Precyzyjna, dokładna, mega kreatywna. Każda jej praca jest niepowtarzalna!
          Last edited by disne; 16-07-2020, 20:30. Powód: link

          Skomentuj


            #6
            Odp: pomysł na prezent

            Moja mama kocha kwiaty, dlatego na urodziny zawsze kupuję jakiś oryginalny i nietuzinkowy kwiat w doniczce... mama jest zawsze zadowolona.

            Skomentuj


              #7
              Odp: pomysł na prezent

              Ooo kwiaty w doniczce to świetny pomysł. Są o wiele lepsze, niż kwiaty cięte.

              Skomentuj

                     
              Working...
              X