Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Porady- odchudzanie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Porady- odchudzanie

    Czy znacie skuteczny sposób na odchudzanie? Czy wg Was te wskazówki- dropinia.pl są skuteczne?
  •    
       

    #2
    Odp: Porady- odchudzanie

    Sama ćwiczę w domu, ale przyznam, że wymaga to sporej motywacji. Jednak efekty wiele wynagradzają!

    Skomentuj


      #3
      Odp: Porady- odchudzanie

      Może faktycznie warto wybrać się do dietetyka? Jeśli ułożymy sobie sami nieodpowiedni plan żywieniowy możemy sobie tylko zaszkodzić. No i trzeba pamiętać o regularnych ćwiczeniach i aktywności fizycznej.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Porady- odchudzanie

        ja polecam pójść do dietetyka. Parę miesięcy temu zdecydowałam się na odchudzanie po ciąży i poszłam do Pani dietetyk tutaj http://www.twojdietetyk-warszawa.pl/. Wszystko dokładnie mi wyjaśniła, ułożyła dietę specjalnie pode mnie. Polecam

        Skomentuj


          #5
          Odp: Porady- odchudzanie

          Myślę, że można tam znaleźć coś dla siebie, ale ja stawiam na naturalność, czyli dieta lekkostrawna i ćwiczenia. Żeby nie było nudno, to zamiast jakichś wyszukanych wygibasów stawiam na rolki, bieganie koło domu i taniec z dziećmi Swoje diety i rady znalazłam na stronie o tym jak skutecznie schudnąć. Jak na razie waga lekko zadrżała

          Skomentuj


            #6
            Odp: Porady- odchudzanie

            Dobre efekty osiągnąć można dzięki zdrowej, zbilansowanej diecie oraz regularnym ćwiczeniom. Wbrew pozorom zdrowe nawyki żywieniowe nie są tak trudne to osiągnięcia jak mogłoby się wydawać. Grunt to korzystać ze smacznych produktów i umieć je dobrze przyrządzić. Ja przykładowo, kiedyś bardzo nie lubiłam kasz, ale z racji tego, że są one bardzo zdrowe i wartościowe dla diety, próbowałam przyrządzać je na różne sposoby. Wśród moich ulubionych produktów z tej kategorii znajduje się m.in. mieszanka orkiszu, makaronu vermicelli oraz suszonych pomidorów (http://melvit.pl/p_trendy-lunch-orki...y-4-x-100-g_12). Smakuje ona doskonale, a jej przygotowanie jest banalnie proste. Dzięki temu często służy ona jako mój lunch, który zabieram do pracy.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Porady- odchudzanie

              myślę ze fajnym rozwiązaniem jest suplemet na bazie naturalnych składników, co szczególnie ważne jest po ciąży. Poczytaj sobie tutaj o takich suplementach https://jedzenie-kompulsywne.pl/arty...alka-o-zdrowie

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Porady- odchudzanie

                Dużo wody pić, tłumi głód Kiedyś brałam suplementy BIO CLA Olimpu i skóra była jędrniejsza, szybciej traciłam też na wadze

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Porady- odchudzanie

                  Zawsze można skorzystać z jakichś dobrych suplementów. tutaj znajdziesz zaufane tabletki odchudzające! I to w atrakcyjnej cenie.
                  Niektórzy mężczyźni mają zbyt wiele pieniędzy, by zachować resztki zdrowego rozsądku.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Porady- odchudzanie

                    Dieta i ćwiczenia. Nie warto się głodować

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Porady- odchudzanie

                      To jest link do przepisów. A poza tym, jak chce się zdrowo odżywiać, to przydałaby się porada dietetyka. Choć w internecie można wiele przepisów "zdrowych" znaleźć, ale trzeba znać swoje potrzeby żywieniowe, a te mogą wyglądać różnie u różnych ludzi. Źle dobrana dieta, nawet ta "zdrowa" może przez to zaszkodzić.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Porady- odchudzanie

                        Polecam bardzo w tej sytuacji drabinki gimnastyczne. I dla domu i dla ciała.
                        Drabinka do ćwiczeń

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Porady- odchudzanie

                          ja na Twoim miejscu nie szukała bym porad w internecie, tylko udała do profesjonalnego dietetyka klinicznego. Sama korzystam z usług Pani dietetyk z przychodni https://www.nateczowej.pl/poradnia-dietetyczna-wroclaw/. Szybkie i trwałe efekty, zdecydowanie warto spróbować!

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X