Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Taka jestem"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Konkurs "Taka jestem"

    Ja chciałabym być Lwem.
    Wiadomo jest królem zwierząt
    Maja temperamencik,są silne , wytrzymałe.
    Mają piękną grzywę i oczy !
    Gdy patrzy się na Lwa od razu widać ,że dominuje wśród wszystkich zwierząt

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Konkurs "Taka jestem"

      ja chciałabym być rybą -obojetnie jaką .Taka piekną kolorową rybką, która sobie pływa wśród fal,ma swoje podwodne poukładane życie wsród pieknych koralowców....i nic nie mówi (bo nie ma głosu),nie o to chodzi że ja chcę stracic głos-w żadnym razie....ja z reguły bardzo dużo gadam jak katarynka i zawsze chciałam umieć na chwilke być cicho........no i czasem właśnie takiej ciszy potrzebuję....fakt rybka jest zimnokrwista,ani ją przytulic ani pogłaskac .....ale jak miło sie na nia patrzy....no i do rybki mozna mówic i mówic a ona nie przerywa....a ja oprócz gadania bardzo lubie słuchać więc podsumowujac byłabym bardzo dobra rybką........a jeszcze jakbym miała super akwarium i dobrego opiekuna no to juz raj.....

      Skomentuj


        #33
        Odp: Konkurs "Taka jestem"

        ja chciałabym gołąbkiem pocztowym.dlatego że uwielbiam gołębie, nawet z mężem hodujemy trochę ich. uwielbiam patrzeć na nie jak latają , jak skubią sobie ziarenka na podwórku, nawet nasza córka już je zdązyła polubić. zawsze jak się ociepli to idziemy na dwór wypuśćić gołąbki i je podziwiamy.dlatego ja chhciałabym być takim gołąbkiem. czułabym sie wtedy wolna. mogła lecieć tam gdzie tylko chce. szybować po niebie, widzieć wszystko z lotu ptaka.zwiedzać i podziwiać piękno natury. a jak by mi to sie troszkę znudziło to zawsze bym mogła wrócić do swojego przytulnego gołębnika i być pewna że zaraz przyjdzie mój Pan i da zirenka i wodę. byłabym szczęsliwym gołębiem. mieszkałabym w gołębniku razem z moimi przyjaciółmi i wspólnie wyruszalibyśmy na wyprawy. latalibyśmy wtedy tam gdzie tylko bylibyśmy w stanie dolecieć.to musi być cudowne prżeżycie widzieć tam wszystko z góry.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Konkurs "Taka jestem"

          Ja najchętniej była bym Żyrafą, bo dzięki długiej szyi widziałabym wszystkie inne zwięrzęta i trudno było by mi się zgubić lub stracić kogoś z oczu. Spoglądałabym na wszystkich z góry i byłabym na tyle wysoka by sięgnąc po każdy owoc i liść na drzewie. No i miałabym te śmieszne małe różki i łatki na całym ciele, oraz idealnie zgabne... kopytka

          Skomentuj


            #35
            Odp: Konkurs "Taka jestem"

            Zdecydowanie chciałabym być żółwiem, ale taki dłuuuugowiecznym Niektóre gatunki żółwi zyją nawet 200 lat, i właśnie takim żółwiem mogłabym być. Żyłabym sobie spokojnie, powoli i patrzyłabym na świat. Lubię obserwować otoczenie, to, jak wszystko się zmienia dookoła nas. A móc to robić przez 200 lat... coś wspaniałego! Poza tym żółwie nie mają naturalnych wrogów z wyjątkiem ptaków drapieżnych. Chwytają one ofiarę w szpony i spuszczają z dużej wysokości na kamienie, aby rozbić pancerz. Na ptaki drapieżne musiałabym więc bardzo uważać i szybko uciekać

            Skomentuj


              #36
              Odp: Konkurs "Taka jestem"

              Ja chciałabym być panterą. Czarna, szybka, beztroska, piękna i nie do pokonania. Sierść ma gładką i lśniącą, takie też bym chciała mieć włosy. Posiadać jej zwinność i zaborczość, walczyć o swoje i nie oglądać się za siebie.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Konkurs "Taka jestem"

                Wczoraj przeczytałam pytanie i całą noc zastanawiał się jakim zwierzeciem chciałabym być i wiem napewno- ptakiem -szybować w przestworzach, być wolna i oglądac wszystko z góry. A tak dokładnie to chciałabym być BOCIANEM -"co przynosi dzieci" albo takim z wiosennego przysłowiu-" jak człowiek pierwszego Bociana we wiosne zobaczy stojącego to bedzie leniwy a jak lecącego to bedzie bardzo pracowity".

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Konkurs "Taka jestem"

                  Mogłabym być tylko gołębicą z racji jej dbania o potomstwo a wcześniej przygotowywania solidnego dla nich gniazdeczka. Dokładna, precyzyjna i bardzo oddana to ptaszyna. Ponadto gołębica jest piękna ze swą małą zgrabną główka i miękkim gęstym upierzeniem. Już Ignacy Krasicki w "Żonie modnej" wspomina o jej pięknie. Zaś starożytni Egipcjanie używali gołębi do przenoszenia wiadomości i były one odpowiednikiem poczty przez długi okres czasu. Od wieków symbolizowały niebiańską czystość, prostotę, mądrość, dumę i niewinność.W polityce międzynarodowej gołębie nazywa się zwolennikami kompromisu i ugody - gołąbkami pokoju. Gołębica zwiastowała koniec Potopu i nowe życie przynosząc Noemu zieloną gałązkę w Starym Testamencie. Zawsze ten ptaszek kojarzył się z delikatnością i łagodnością oraz opanowaniem, zatem z takimi cechami charakteru i piękną osobowością chętnie się utożsamiam i pewnie byłoby ogromne zapotrzebowanie na nie w dzisiejszych czasach.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Konkurs "Taka jestem"

                    Chciałabym być zwierzęciem, które mogłoby być u czyjegoś boku,
                    bo tylko bycie z kimś obok dodaje sił i życiu uroku...

                    więc może psem zostałabym....
                    bo pies przyjacielem człowieka jest a w człowieku siła i potęga jest...
                    więc z całą pewnością byłby to pies

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Konkurs "Taka jestem"

                      Wczoraj jechałam samochodem, zmęczona, zestresowana, ze spotkania na spotkanie, w pośpiechu poprawiając makijaż, jedząc w przelocie banana i denerwując się że się spóźnię i że nie wzięłam jakiegoś dokumentu. Stojąc w korku zobaczyłam starsze małżeństwo z pieskiem na spacerze. Piesek biegał wesoło z patykiem w mordce, co chwila dostawał od swojej pani chrupeczkę. Biegał beztroski, zadowolony, szczęśliwy. Nie martwił się pracą, nie stracił pół życia w szkolnej ławie, nie zastanawiał się za co kupi dzieciom nowe buty. Pewnie od małego był wygłaskany, wycałowany i wykarmiony przez swoich właścicieli. Jego dzień pewnie polega na leżeniu na kanapie, spaniu, jedzeniu, spacerku, zabawie itd. Jak ja temu pieskowi zazdrościłam…
                      Jednym słowem chciałabym być TYM pieskiem. Żeby ktoś taki miły i spokojny jak jego pani zajął się moimi wszystkimi problemami, żebym mogła biegać beztrosko po trawie goniąc muchy albo własny ogon i myśląc tylko o jedzeniu i wypoczynku.

                      Echhhh.... przecież każdy wie, że jak się ma dwójkę dzieci to o beztrosce można sobie zapomnieć… Ale... można o niej marzyć!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Konkurs "Taka jestem"

                        Osą chciałabym zostać
                        i szybkim atakom sprostać.

                        Mieć talię wąską i smukłą,
                        ale nie być pustą kukłą.

                        Na ciele mieć wszędzie paseczki,
                        takie jak i pszczółeczki.

                        Latać sobie wszędzie będę mogła,
                        byle bym tylko nie przemokła.

                        A gdy tylko mnie ktoś zdenerwuje
                        moje żądło mu zaserwuję!

                        I nikt mi już więcej nie podskoczy,
                        bo ze skóry swej wyskoczy!

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Konkurs "Taka jestem"

                          Chciałabym być kangurem, wtedy zawsze miałabym przy sobie mojego synka. Kangury to zwierzątka bardzo rodzinne, a dla mnie rodzina jest na pierwszym miejscu! A do tego ten klimat... Hmmm, można się rozmarzyć. W dodatku kangury są całkiem ładne, wyjątkowo skoczne. i przypomina mi się piosenka z filmu "Prosiaczek i przyjaciele" o matczynej intuicji. Świetna, rozczulająca piosenka o mamie-kangurzycy. Też bym chciała być taką mamą, która ma znakomity kontakt ze swoim szkrabem.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Konkurs "Taka jestem"

                            Ja po prostu jestem KOTEM!
                            Takie mam wrażenie i innym zwierzęciem nie chciałabym być !
                            Czuję że w jakimś wcieleniu , najprawdopodobniej ostatnim , musiałam byc KOTEM!
                            Serio !
                            Do tego koty kocham najbardziej!
                            Miał!


                            To mój kot Lolek
                            Attached Files

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Konkurs "Taka jestem"

                              Chciałabym być nietoperzem
                              Bo to bardzo imprezowe zwierze
                              Elegancki mały ssak, ciągle nosi czarny frak
                              Niebanalne ma zwyczaje – w dzień śpi a w nocy wstaje
                              Wstaje by napełnić brzuszek
                              Schrupać kilka słodkich muszek
                              Poduszowac z kolegami
                              Łowy zwieńczyć sukcesami
                              Choć wzrok nie tęgi u niego
                              Echolokacją zadziwi każdego
                              Kiedy noc dobiega końca
                              Gacek kumpli skrzydłem trąca
                              I udają się na sen
                              Bo nietoperz to jest dzienny leń
                              Kto powiesił je za nogi?
                              Wiszą sobie teraz błogo…
                              Tak spędzają dzionek cały
                              W jaskini lub u powały
                              Last edited by beksa666; 20-03-2011, 16:49.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Konkurs "Taka jestem"

                                Chciałabym być kotem, chodzić własnymi ścieżkami, być wolną jak ptak, którego zjadam na śniadanie, łapać motyle, gonić wszystko co się rusza, być zwinna i giętka, wspinać się po drzewach, jeżyć się na psy, wylegiwać się całymi dniami na słońcu i doprowadzać do szału całą okolicę kocim śpiewem.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X