Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Laureaci konkursu na Dzień Matki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    ;(

    u nas tez nie przyszedł....mam nadzieję,że jutro mama bukiet dostanie....

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Wspólczuję Wam dziewczyny, to bardzo przykre, każda mama czeka ten jeden chociażby jeden kwiatuszek od serca.

      Skomentuj


        #33
        my tez czekalysmy do pozna i niestety na prozno, wczoraj caly dzien przesiedzialam w domu specjalnie zeby odebrac kwiaty, dzisiaj nie zamierzam, tylko co w przypadku jak nikogo nie bedzie? nie wiecie gdzie wtedy mozna bukiet odebrac?

        Skomentuj


          #34
          a dziś dotarł ten zagubiny wczorajszy bukiet do którejś z mam? Do mojej jeszcze nie - dzwoniłam teraz pytać...

          Skomentuj


            #35
            a skad
            sadzilam ze kolo 9 ktos sie zjawi, a tu sytuacja z wczoraj zaczyna sie powtarzac
            zaczynam watpic czy w ogole dojda...

            Skomentuj


              #36
              Napisane przez gusiabo81 Pokaż wiadomość
              my tez czekalysmy do pozna i niestety na prozno, wczoraj caly dzien przesiedzialam w domu specjalnie zeby odebrac kwiaty, dzisiaj nie zamierzam, tylko co w przypadku jak nikogo nie bedzie? nie wiecie gdzie wtedy mozna bukiet odebrac?
              Ja juz niewiem co mam myśleć.Napisałam do nich wczoraj wieczorem czy moge odebrać kwiaty osobiście ale nie dostałam odpowiedzi takze chyba nie mozna.Moze warto powiadomic redakcję o tym ze kwiaty nie doszly?

              Skomentuj


                #37
                ja tez pisalam wczoraj do poczty kwiatowe ale tez mi nic nie odpisali
                wczesniej pisalam do redakcji czy zamawiajac bukiety ustalali jakies orientacyjne godziny ich dostarczenia ale redaakcja tez mi nie odpisala

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  no to masz babo placek; już nie wiem co mysleć; spadam do pracy i wieczorkiem zadzwonię do mamy - piszcie kobitki do redakcji - niech cosik zrobią...

                  Skomentuj


                    #39
                    Tera zto sobie moga robic . Dzien Mamy byl wczoraj ... dzis to juz nie to samo. Przykro mi ze tak Was wystawiono.

                    Skomentuj


                      #40
                      gdybym wiedziala ze tak to wyjdzie kupilabym pewnie duzo skromniejszy bukiecik ale bylby i Mamie byloby milo, a tak liczylam na wielka niespodzianke i klapa na calej linii
                      bardzo jestem rozczarowana

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Kurna nadal nic...na prawde mam wrazenie ze nie dostanie moja mama tych kwiatów.Przykro mi jak cholera!Napisałam do redakcji dziś ale nie dostałam odpowiedzi ;/ wszyscy mnie ignorują

                        Skomentuj


                          #42
                          dziewczyny jest nadzieja!
                          moja Mama odebrala
                          bukiet jest naprawde piekny i duzy

                          Skomentuj


                            #43
                            To super!
                            Dawno odebrała?Jesteś moze z Łodzi?
                            Kurde to teraz ja czekam na bukiet dla mojej mamy ))

                            Skomentuj


                              #44
                              Ehh dostał ktoś jeszcze?Ja nadal czekam i zaczynam się martwić ;O

                              Skomentuj


                                #45
                                U mnie także cisza......

                                Mam nadzieje, że Poczta Kwiatowa nie zapomniala o naszych mamusiach

                                Pozdrowienia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X