Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Babydream - co sądzicie o produktach tej marki?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Babydream - co sądzicie o produktach tej marki?

    Skład kosmetyków jest super. Jedne z tańszych i jako jedyne tak na prawdę mają bardzo dobry skład. Sama je kupuję i jestem zadowolona. Wolę kupić Babydream niż kosmetyki znanych koncernów,gdzie nie płacę za jakość a za marketing

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Babydream - co sądzicie o produktach tej marki?

      Ja nie kupuję ogólnie kosmetyków BabyDream. az kupiłam oliwkę, ale to dla siebie i puder też dla siebie jako alternatywa dla suchego szamponu w razie nagłej potrzeby Niedawno kupiłam pieluchy BD, bo zabrakło nam na wyjezdzie, a w domu mamy spory zapas naszych ulubionych, wiec kupilam te bo byly male paczki i kosztowaly 12 zł. No i... Niby są OK, ale wkurza mnie to, że na pupie zostawiają supełki bawełniane.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Babydream - co sądzicie o produktach tej marki?

        Napisane przez wyakin Pokaż wiadomość
        Słoiczków nie próbowałam, ale kosmetyki są bardzo dobre, wystarczy porównać skład i tak naprawdę są to jedne z lepszych, a bardzo tanich kosmetyków.
        U nas kilka razy córka miała słoiczki BD i jadła bez marudzenia. Smakowały jej tak samo jak inne, te droższe. Ostatnio kupiłam jej też batonik zbożowy dla dzieci pow. 1 rż. Ale to chyba dla niej za słodkie bo po dwóch kęsach wyrzuciła.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Babydream - co sądzicie o produktach tej marki?

          Kiedyś dostałam szampon i puder tej marki. Puder był ok. Natomiast nie podobał mi się zapach szampon i więcej go nie kupowałam.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Babydream - co sądzicie o produktach tej marki?

            Sama używam szamponu do włosów tej marki i jestem bardzo zadowolona, bo myję włosy codziennie i ten szampon im służy, ale wymaga użycia odżywki.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Babydream - co sądzicie o produktach tej marki?

              Bardzo dobra marka, bo nie zawiera żadnych szkodliwych substancji, sama używam od nich szamponu i jeszcze nigdy moje włosy nie wyglądały tak dobrze jak odkąd zaczęłam go używać, polecam.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Babydream - co sądzicie o produktach tej marki?

                Polecam. Ja od początku kupowałam pieluszki tej firmy i się nie zawiodłam. W porównaniu z innymi firmami, np. Dada z biedronki to te nie odparzają, a zdarzało się że Dada potrafiły odparzyć mojego synka, wiec jak dla mnie Babydream są ok.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Babydream - co sądzicie o produktach tej marki?

                  Moim zdaniem kosmetyki i inne produkty są bardzo dobrej jakości. Sama je kupuję.

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X