Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czekając na dziecko > Ciąża i poród > Poród i połóg
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Poród i połóg Tu dowiesz się wszystkiego co trzeba wiedzieć o porodzie. Włącz się do dyskusji!

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 13-07-2009, 13:27
chudagleba's Avatar
chudagleba chudagleba jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
chudagleba.polki.pl

Miasto: *Maruny*
Zdjęcia: 108
Domyślnie czy któraś z was miała obnizone narządy rodne po porodzie?

mnie czeka zabieg podniesienia narządów rodnych,urodziłam dwie dziewczynki z odstępem 10mc no i ginekolog stwierdził u mnie obniżenie nadządow rodnych.Chcialabym wiedziec czy to jest bolesne,ile czasu trzeba lezec w szpitalu.Bardzo sie boje tego zabiegu,karmie piersia i niewiem co mam zrobic zeby utrzymac laktacje w czasie pobytu w szpitalu... Mam 3,5mc córeczke i moim marzeniem jest karmic ja piersią do roku.Bardzo prosze o odpowiedz....

Ostatnio edytowane przez chudagleba : 15-07-2009 o 07:28.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-08-2009, 09:47
annhajduk annhajduk jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
annhajduk.polki.pl

Domyślnie

ja tez bylam po 6 tygodniach, ale kolezanka jest po 3 m-cach i jeszcze nie byla.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-11-2015, 18:01
testolandia testolandia jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
testolandia.polki.pl

Zdjęcia: 10
Domyślnie Odp: wizyta u ginekologa po porodzie...

No właśnie jakoś 6 tygodni i ginekolog sprawdzał co z macicą, czy ładnie się obkurcza. Ja miałam cesarke, więc na szew zerknął i ogólnie rozmawialiśmy o antykoncepcji i ewentualnym kolejnym zajściu w ciążę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-11-2015, 19:49
annaniol annaniol jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
annaniol.polki.pl

Miasto: Mazowieckie
Zdjęcia: 63

Ja byłam u lekarza dokładnie 6 tygodni po. Chodzi o to żeby sprzwedzić czy wszystko jest OK. Wizyta obejmuje wywiad, badanie i usg. Według mnie to ważne i nie powinno się tego zaniedbywać choć słyszałam, że kobiety często rezygnują z kontroli bo "nie mają czasu". Dla mnie to głupi pretekst bo jeśli coś jest nie tak, a ta kontrola zostanie zbagatelizowana to może być większy problem z tego i kto wtedy zajmie się dzidziusiem?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-11-2015, 15:08
gaga11 gaga11 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
gaga11.polki.pl

ja miałam często infekcje intymne i wyobraźcie sobie , że musiałam sama szukać informacji na http://adamed.expert/ jak mam nie tyle co zwalczyć ale jak się chronic. lekarz totalnie nie kompetentny.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-11-2015, 18:07
szczesliwa00 szczesliwa00 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
szczesliwa00.polki.pl

Zdjęcia: 4

Lekarze zalecają kontrolną wizytę u lekarza ok 6 tygodni po porodzie. Jak skończysz połóg. U mnie trwał dość długo i byłam u lekarza troszkę później.
Zapraszam na mojego bloga: http://szczesliwamama.pl/
Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-11-2015, 13:08
necia_2812 necia_2812 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
necia_2812.polki.pl

Zdjęcia: 6

Ja byłam tak umówiona z moją panią doktor, że 6 tygodni po porodzie widzimy się na wizycie kontrolnej więc tak też się u niej pojawiłam, ale myślę że to norma aby około 6-8 tyg po porodzie pokazać się lekarzowi.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-05-2016, 19:59
wyakin wyakin jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
wyakin.polki.pl

Miałam zalecenie i w tak też czytałam, aby pójść na wizytę po skończeniu okresu połogu i tak też zrobiłam. Nie ma co za długo zwlekać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-08-2016, 22:20
kyasarin kyasarin jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kyasarin.polki.pl

Wszystkie potrzebne informacje będą w wypisie ze szpitala A wizyta u ginekologa po porodzie powinna się odbyć w ok 6 tyg po porodzie. Ja byłam nieco wcześniej, bo po prostu trochę wcześniej skończyłam krwawić, więc stwierdziłam, że nie ma po co czekać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania