Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Głosowanie na Mamę Roku - lipiec 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Głosowanie na Mamę Roku - lipiec 2010

    Zagłosujcie i napiszcie, która ze sławnych mam z naszej sondy zasługuje na miano Mamy Roku i dlaczego?
    17
    Martyna Wojciechowska
    5,88%
    1
    Viola Kołakowska
    0,00%
    0
    Aldona Orman
    0,00%
    0
    Magdalena Schejbal
    5,88%
    1
    Dorota Chotecka
    0,00%
    0
    Anna Dereszowska
    17,65%
    3
    Katarzyna Cichopek
    5,88%
    1
    Małgorzata Ostrowska-Królikowska
    35,29%
    6
    Marta Kuligowska
    17,65%
    3
    Agata Rubik
    0,00%
    0
    Monika Mrozowska-Szaciłło
    11,76%
    2
    Magdalena Różczka
    0,00%
    0

    The poll is expired.

    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Głosowanie na Mamę Roku - lipiec 2010

    jak co miesiąc głosuję na Martę Kuligowską...bliźniacze mamy zasługują na mamę roku ponieważ jest to duży wysiłek by wychować "dwoje na raz"

    Skomentuj


      #3
      Odp: Głosowanie na Mamę Roku - lipiec 2010

      Ja głosuję na M.Królikowską-Ostrowską ponieważ wróciła do pracy na plan filmu "Klan" a jednocześnie nie musiała rozstawać się na długo z córką, bo mała też gra w filmie.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Głosowanie na Mamę Roku - lipiec 2010

        Napisane przez ika5559 Pokaż wiadomość
        Ja głosuję na M.Królikowską-Ostrowską ponieważ wróciła do pracy na plan filmu "Klan" a jednocześnie nie musiała rozstawać się na długo z córką, bo mała też gra w filmie.
        To akurat jedynie dowód na to, że jest wielką farciarą

        Skomentuj


          #5
          Odp: Głosowanie na Mamę Roku - lipiec 2010

          Na Panią Małgorzatę Ostrowską-Królikowską głosuję regularnie już od stycznia.Ale dopiero wczoraj zaczęłam zastanawiać się nad tym,jak na podstawie jednego wywiadu można stwierdzić,która z wyżej wymienionych mam zasługuje na miano Mamy Roku?Jak na podstawie kilku słów ocenić,która z nich jest lepszą matką?Czy parę zdań wystarczy,by poznać prawdę?Czy macierzyństwo to tylko radość i pozytywne emocje,o których mówiły wszystkie Panie?Czy celowo nie wspominały o ciężkich chwilach,których w macierzyństwie doświadczamy niemalże każdego dnia?Czy chciały przez to wyglądać w naszych oczach na dobre,oddane matki?Czy ich macierzyństwo jest tak piękne,jak mówią?Czy wiemy jak opiekują się swoimi dziećmi na co dzień?Czy wiemy ile poświęcają im czasu,jak się do nich zwracają?Czy wiemy czy z nimi rozmawiają?Czy jesteśmy pewne,że okazują im uczucia?Przecież zupełnie ich nie znamy.Przecież nigdy z nimi nawet nie rozmawiałyśmy...Jak więc możemy je obiektywnie ocenić?Jak poznać,która z nich jest najlepsza?Jakimi kierować się kryteriami,skoro wszystkie zgodnie twierdziły,że najważniejsze w życiu jest dobro dzieci?
          W wywiadzie można powiedzieć przecież wszystko...A My musimy zdawać sobie sprawę,że tylko od nas zależy,czy im w to ,,wszystko" wierzyć..

          Skomentuj


            #6
            Odp: Głosowanie na Mamę Roku - lipiec 2010

            Zagłosowałam na Annę Dereszowską. Pomimo tego, że wcześnie straciła własną matkę, nie miała wzorów, nie myślała o posiadaniu własnych dzieci to świetnie odnalazła się w roli matki.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Głosowanie na Mamę Roku - lipiec 2010

              Każdej mamie należy się medal za cierpliwość, wytrwałość, poświęcenie. Każda mama kocha swoje dziecko i chce dla niego jak najlepiej. Wykluczam tu oczywiście wszelkie patologie. Nie ma znaczenia, czy karmimy piersią, czy z butelki, czy mamy pomoc domową, czy same musimy sobie poradzić z domowymi obowiązkami - to nie pomniejsza naszej roli matki. Każda z nas jest inna i ma inną receptę na wychowanie swojego dziecka, więc tak naprawdę każda mama z rankingu , mama z redakcji Mamo to ja i my wierne czytelniczki zasługujemy na miano Mamy Roku, ale zasady zasadami więc jeśli muszę wybrać jedną osobę to będzie to Pani Monika Mrozowska-Szaciłło

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Głosowanie na Mamę Roku - lipiec 2010

                Zagłosowałam na p. Violę Kołakowską! Podziwiam ją za to, w jaki sposób sama wychowuje swoją córeczkę - a jednocześnie stara się być w dobrych stosunkach z ojcem dziecka Tomkiem Karolakiem. A mam wrażenie, że łatwym człowiekiem to on nie jest! Zostawił p. Violę, gdy była w ciąży - potem trochę uczestniczył w wychowaniu, ale w sumie jest takim ojcem "na dochodne". Podziwiam ją za cierpliwość i pokorę, że dla dobra dziecka znosi takie traktowanie!

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Głosowanie na Mamę Roku - lipiec 2010

                  Oto laureaci konkursu "Głosowanie na Mamę Roku - lipiec 2010"

                  1. agusienka26
                  2. kasia8120
                  3. ecco39


                  Laureaci otrzymują: zestaw dermokosmetyków marki Klorane Bébé.

                  W skład zestawu wchodzi: Klorane Bébé Balsam odżywczy na bazie Cold Cream 200ml, Klorane Bébé Łagodny żel do mycia ciała i włosów 250 ml.

                  Serdecznie Gratulujemy!!!
                  pozdrawiamy,
                  Redakcja MamoToJa.pl

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Głosowanie na Mamę Roku - lipiec 2010

                    dziękuję za wyróżnienie, jest mi niezmiernie miło

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Głosowanie na Mamę Roku - lipiec 2010

                      glosuje na Kasie Cichopek.
                      teraz dużo o niej slychac... mowi o problemach jakie miala po porodzie, nawet wydala ksiazke o tym jak wrucic do formy.zaslugujena to miano

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X