Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

    Uważam, że ja i mój 3-miesięczny synek Miłosz jesteśmy idealni do testowania kosmetyków Oillan Baby, a to dlatego, że takie maleństwo zwykle ma bardzo delikatną skórę i dla organizatora testu, jest istote, by sprawdzić jak takie kosmetyki wpłyną na jego ciałko. Poza tym, nadmienię, że posiadamy w domu bardzo twardą wodę, która znacząco wysusza skórę maluszka i nie tylko jego. Próbowaliśmy oliwki, ale pozostawia ona nieprzyjemny film na skórze. Może te produkty spełnią nasze oczekiwania i pomogą pozbyć się resztek ciemieniuszki oraz zapewnią naszemu maleństwu komfort mięciutkiej nawilżone skóry. Pozdrawiamy.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

      Mam niespełna 3 miesięczną córeczkę. No i ciągłe problemy: tu krostki, tu plamki, tu pryszczyki. Skóra łuszczy się miejscami, czasem swędzi lub piecze. Obecne kosmetyki sobie z tym nie radzą, dlatego chciałabym móc wypróbować Oillan - jeśli się sprawdzi, przestaniemy szukać i pozostaniemy mu wierne na długo i będę polecać te kosmetyki wszystkim koleżankom, obecnym i przyszłym mamom - bo liczę na to, że będą super i ułatwią nam życie

      Skomentuj


        Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

        Dla każdej mamy jej dziecko jest największym skarbem, jest najpiękniejsze, najmądrzejsze i w ogóle najnajnaj, tak już mamy,my mamy:-). Zrobimy wszystko co w naszej mocy,aby nasze słodziaki były zdrowe, szczęśliwe i zawsze uśmiechnięte, o czym świadczą chociażby te wszystkie wpisy na forum. Pozdrawiam wszystkie mamy i życzę powodzenia w konkursie. Zachęcam do wzięcia udziału pozostałe panie, bo to fajna zabawa, a kosmetyki Oillan Baby są naprawdę dobre. Miłego dzionka życzę.

        Skomentuj


          Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

          Uważam ze jestem odpowiednią osobą do testowania kosmetyków firmy Oillan , ponieważ mam już doświadczenie w wyżej wymienionych przedsięwzięciach. Jako mama małego zarówno polialergika (mnogość alergii pokarmowych) jak i dziecka z atopowym zapaleniem skóry musiałam podjąć wyzwanie ścisłej diety eliminacyjnej, skrupulatnej selekcji produktów kosmetycznych, ciągłej obserwacji skóry i zachowania synka oraz regularnego sporządzania notatek.

          Niestety dieta eliminacyjna to nie wszystko. Wiem jak ważną rolę odgrywa odpowiednia pielęgnacja skóry, a także tolerowanie produktów kosmetycznych przez dziecko! Aktualnie stosuję markę konkurencyjną. Generalizując oddziaływanie na skórę ma bardzo dobre, niestety Mateusz nie toleruje jej zapachu i konsystencji :-( co bardzo utrudnia stosowanie. Poszukuję kosmetyków wyjątkowych, przyjaznych zarówno mamie (właściwości pielęgnacyjne i lecznicze) i dziecku (właściwości estetyczne zapach, konsystencja, wchłanianie)

          Dlatego bardzo chętnie przetestuję zaproponowany przez Państwa zestaw kosmetyków . W zamian oferuję rzetelną i uczciwą opinię. Jako dyplomowana kosmetyczka jestem w stanie przedstawić rzeczową opinię bazującą na fachowym nazewnictwie zmian dermatologicznych reakcji skórnych oraz zapis codziennej obserwacji. Dysponuję zaświadczeniami lekarskimi potwierdzającymi przypadłości zdrowotne synka. Zapraszam do współpracy.
          rylia

          Skomentuj


            Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

            Chętnie razem z synkiem przetestujemy Oillan Baby, ponieważ od urodzenia do chwili obecnej ( 18miesięcy) synuś ma nawracające głównie na twarzy stany chropowatej skóry tzn. w miejscu zmienionym chorobowo powstają małe krosteczki z białym czubeczkami, skóra staje się szorstka, sucha i delikatnie łuszcząca się, pod skórą widoczne są naczynka. Byliśmy kilkakrotnie u pediatry, która stwierdziła, że taka jest synka uroda i miejsca te trzeba tylko dobrze natłuszczać... Alergii pokarmowej dziecko nie ma, kosmetyków i detergentów ( proszki do prania) używam tylko z przeznaczeniem dla dzieci. Nie wiem już co może pomóc. Słyszałam, że Oillan posiada kosmetyki jedne z najdelikatnieszych na rynku, również dla noworodków. Kiedyś wraz z synkiem stosowałam emolientu do kąpieli tej firmy i byłam z niego bardzo zadowolona. Innych kosmetyków nie miałam możliwości użyć. Dlatego chcielibyśmy wypróbować ich działanie, po to by przekonać się czy Oillan jest dla nas najlepsza, aby móc spokojnie używać kosmetyków z jednej firmy, a nie non stop zmieniać, w koło zastanawiając się czego skóra dziecka nie toleruje... To uciążliwe, dlatego zwracamy się z prośbą o umożliwienie nam testowania.

            Skomentuj


              Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

              Uważam, że moje córeczki są odpowiednimi osóbkami do testowania produktów Oillan Baby bowiem obie mają skłonność do podrażnień a ich skóra jest niezwykle delikatna i wrażliwa.Muszę uważać jakie kosmetyki stosuje,jakie ubranka im kupuje chciałabym więc się przekonać czy Oillan spełni nasze oczekiwania i pomoże moim córeczkom.Z naszej strony obiecuje rzetelną recenzje i dogłębne przetestowanie.

              Skomentuj


                Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                ... bo ja, Matka Polka,
                mam synka Karolka,
                co ma ciemieniuszkę i suche kolanka,
                więc drapie się już od samego ranka.
                Siostrzyczka Juleczka uwielbia Karoleczka,
                lecz czasem, przez zazdrość, też jest bobasem
                i prosi mamunię, by kremowała córunię...
                i mama pielęgnuje te swoje maluszki,
                smaruje im ciałka, masuje brzuszki,
                kąpiele szykuje - cudowne, pachnące,
                a potem usypia te swoje brzdące.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                  Mój synek jest idealną osobą do skorzystania z kosmetyków Oillan Baby. Powodów jest wiele, ale najważniejszym jest fakt , iż moje dziecko ma bardzo delikatną, skłonną do podrażnień skórę. Stosowaliśmy do tej pory wiele różnych kosmetyków, nie wszystkie wybory okazały się dobre dla mojego aniołka. Wyrażając opinię na temat działania kosmetyków Oillan Baby będę pomocna dla innych mam, które borykają się z problemami nadwrażliwości skóry u swoich pociech, dzięki czemu będą potrafiły trafniej dokonywać wyboru właściwych kosmetyków.

                  Skomentuj


                    Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                    Uważam że jestem odpowiednią osobą do do testowania preparatów Oillan Baby ponieważ moja 6 miesięczna córcia od niedawna zaczęła mieć problemy ze skórą, na pleckach zaczęły wyskakiwać drobne krostki, to samo na rączkach, co jakiś czas zmieniam kosmetyki by znaleźć odpowiednie ale póki co nic nie pomaga, cały czas nawilżam skórę dziecka by nie była sucha. Z chęcią przetestujemy w/w kosmetyki i napiszemy czy coś pomogły lub w jakiś sposób wpłynęły na skórę dziecka

                    Skomentuj


                      Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                      Jestem mamą dwóch cudownych Maluszków. Zuzanka ma 4 lata i niestety od ponad dwóch lat choruje przewlekle na młodzieńcze idiopatyczne zapalenie stawów. Choroba jest uciążliwa, zmieniła nasze życie i życie naszej Księżniczki, walczymy z nią i oswajamy na różne sposoby.8 miesięcy temu zostałam po raz drugi mamą, tym razem chłopca, wesołego łobuziaczka Kubusia, który wprowadził w nasze życie, które jak dotąd kręciło się wokół choroby Zuzanki, wiele radości i ciepła. Zarówno Zuzanka, ze względu na swoją chorobę, jak i Kubuś mają bardzo wrażliwe skóry. Częste wysypki, podrażnienia, zaczerwienienia, otarcia, odparzenia to nasze nieodłączne kłopotki. Właśnie dlatego jestem odpowiednią osobą do testowania kosmetyków Oillan Baby, jako mama dwóch dermatologicznie wymagających Maluszków. Chętnie podzielę się moimi doświadczeniami z innymi mamami, a lubię nowości, ale także produkty sprawdzone, pewne. Pozdrawiam i z góry dziękuję za zaufanie! :-)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                        Witam. Wybór kosmetyków do pielęgnacji młodego ciałka to trudny wybór. Wybierając dotychczasowe kosmetyki dla dziecka kierowałam się wieloma wyznacznikami tak,aby krem lub płyn do kąpieli się sprawdził, jednak nie każdy wybór okazał się trafiony. Chyba pora coś zmienić i właśnie firma Oillan Baby może nam w tym pomóc.
                        Chętnie rozpoczniemy kąpielowe szaleństwo z płynem do mycia i kąpieli Oillan Baby ,a potem oczywiście łagodne nawilżenie kremem pielęgnacyjnym, także Państwa marki suchej skórki mojej 17 miesięcznej córeczki.
                        Mamy nadzieję, że uda nam się znaleźć w gronie szczęśliwców, a jeśli kosmetyki przypadną nam do gustu zostaną z nami na dłużej. Dodatkowo polece je wielu mamom na swoim blogu i portalu Rossnet.pl, idzie jestem aktywną mamą. Pozdrawiam.

                        Skomentuj


                          Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                          Moja młodsza córka Ida przyszła na świat w 30 tygodniu ciąży, i jako wcześniak, ważąc zaledwie 1800 gram i mierząc jedyne 45 cm. Gdy po raz pierwszy dotknęłam jej maleńkiego ciałka, byłam przerażona tym jakie jest kruche i delikatne...Cieniutką jak pergamin skórę pokrywały jeszcze maleńkie,białe włoski...Brak tkanki tłuszczowej sprawiał, że była dużo bardziej wrażliwa na zmianę temperatury niż noworodki, który przyszyły na świat w terminie...Wydawało mi się, że widać na niej każdy, nawet najbardziej czuły dotyk...
                          Dziś Ida ma już 16 miesięcy. Jest zdrowym, znakomicie rozwijającym się dzieckiem. Patrząc na nią, aż trudno uwierzyć że urodziła się ważąc niewiele ponad kilogram...Bardzo szybko nadrobiła wszelkie, ,,wcześniacze" zaległości...Wszystkie z wyjątkiem jednego - niezwykle wrażliwej skóry...Tego niestety nadrobić się nie da...Jej skóra wymaga bowiem specjalnej pielęgnacji i odpowiednich kosmetyków. Jest skłonna do alergii i podrażnień. Mimo regularnego natłuszczania pozostaje sucha, ,,ściągnięta" i zaczerwieniona. W niektórych miejscach wyraźnie się łuszczy...Teraz, kiedy na dworze wzrosła temperatura i mocniej świeci słońce, problem wrażliwości znacznie się nasilił...Najwięcej problemów przysparza nam, najbardziej narażona na promienie słoneczne, skóra twarzy...Mimo stosowanie kremów z najwyższym filtrem ochronnym, policzki Idy są suche, zaczerwienione a skóra wyraźnie się łuszczy. Myślę, że kosmetyki Oillan Baby mogą stanowić rozwiązanie naszego, jakże uciążliwego problemu, i sprawić że na buzi Idy pojawi się wreszcie szeroki uśmiech...

                          Skomentuj


                            Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                            Odpowiednią osobą do przetestowania tych kosmetyków jest moja córcia, która ma problemy skórne. Ma bardzo delikatną, wrażliwą skórę skłonna do podrażnień. Najbardziej widać to na jej małej główce, ciągle ma bardzo suchą skórę, wymagającą ciągłego nawilżenia.

                            Skomentuj


                              Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                              Uprzejmie informuję, że według regulaminu konkurs zakończył się 30 czerwca.

                              Skomentuj


                                Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                                Kiedy o testowaniu preparatów Oillan Baby się dowiedziałam
                                to od razu mocno się uradowałam;
                                Jestem mamą dwójki dzieci, które kocham najmocniej na świecie;
                                ich skóra od urodzenia zmaga się z poważnymi problemami trzema:
                                jest bardzo sucha, zaczerwieniona i stale podrażniona.
                                Wielu kosmetyków już spróbowaliśmy,
                                ale problemy wracają, jak na jesień spadanie liści.
                                Szukam więc dalej, aż ideał znajdę,
                                pragnę zatem dla moich dzieci, wypróbować zestaw Oillan Baby,
                                bo są to kosmetyki, właśnie po to stworzone,
                                by pomagać takim dzieciom jak moje.
                                Są to produkty niezwykle delikatne, hipoalergiczne i przebadane dermatologicznie,
                                nie zawierają substancji zapachowych, konserwujących czy barwiących
                                Są idealne dla atopowej skóry moich dzieci.
                                Jestem pewna, że Oillan Baby spisze się na medal,
                                a potem chętnie podzielę się tym z każdą mamą na świecie,
                                Że kosmetyki Oillan Baby, to te, których szukała przez całe życie.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X