Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kołdra jedna czy dwie??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: kołdra jedna czy dwie??

    Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
    Nie wyobrażam sobie spać z mężem pod jedna kołdrą. Mamy duże łóżko i dwie kołdry, nie lubię jak m. się do mnie przytula, bo mi nie wygodnie, a ja lubię sie wyspać i mieć przestrzeń. Także dwie kołdry są super jak dla mnie
    Ja też tak uważam






    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: kołdra jedna czy dwie??

      Jedna, ale duża 200x220

      Skomentuj


        #63
        Odp: kołdra jedna czy dwie??

        A nam jest dobrze pod jedną małą kołdrą pomimo, że mąż śpi przykryty po nos a ja tylko do łokci to nic nam nie przeszkadza i nie jest nam zimno, tym bardziej, że ja lubię czasami kłaść sobie koniec kołdry pod głowę.

        Czytając was nie wiem jakim cudem się wysypiamy i oboje jesteśmy zadowoleni.

        A na takie tematy nie warto się sprzeczać bo to i tak niczego nie zmieni, każdy śpi jak lubi i tyle.
        AGATKA 16.04.07r
        Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
        W końcu w komplecie
        Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

        Skomentuj


          #64
          Odp: kołdra jedna czy dwie??

          My z mężem mamy łóżko 210 cm na 190 cm (bardzo duże), ale śpimy pod dwiema normalnej wielkości kołdrami z tego względu, że jest to bardziej praktyczne.
          - nikt nikomu nie zabiera jego kołdry
          - nie jest ciasno przez kołdry (co za dużo to nie zdrowo
          - w razie choroby każdy ma swoją i każdy "poci swoje a nie czyjeś".
          W przytulaniu nam to nie przeszkadza, poza tym oboje jak już się kładziemy spać to idziemy spać tzn. przed zaśnięciem przytulimy się ze 2 minuty, damy sobie buziaka i każde ściska swój róg swojej kołdry tyłem do siebie

          No cóż, tak też można, ale kochamy się na zabój ...

          Skomentuj


            #65
            Odp: kołdra jedna czy dwie??

            Zdecydowanie Dwie ,obydwoje Jestesmy Przy Kosci Jak Probowalismy Spac Pod Jedna ,zawsze Ktores Z Nas W Nocy Bylo Odkryte I Bylo Nam Zimno.a Zreszta Ja Lubie Sie Nia Owinac Po Sama Szyje:d

            Skomentuj


              #66
              Odp: kołdra jedna czy dwie??

              Od zawsze jedna i tak już zostanie. Choć ja nie lubie zbytniego ciepła, mąż za to chłodu, jest nam tak dobrze i dogadujemy się w tej kwestii znakomicie poza tym lubimy się w nocy do siebie na śpiąco przytulać, a tak to nie wyobrażam sobie szukać gdzieś mojego m

              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

              Skomentuj


                #67
                Odp: kołdra jedna czy dwie??

                U nas również są dwie kołdry mamy dosyć duże łóżko, a mąż lubi lub owinięty kołdrą po same uszy, ja za to zasypiam z rożkiem pod policzkiem. Już nieraz jak spaliśmy pod jedną to ja nie miałam się czym przykryć bo ściągał całą kołdrę ze mnie:P Tak więc ja mam kołdrę, on koc i każde z nas jest zadowolone W przytulaniu nam to nie przeszkadza, bo albo przytulamy się sporo przed snem, albo zasypiamy wtuleni, ewentualnie rano tak śpimy ale w nocy zazwyczaj jesteśmy odwróceni plecami. Przyzwyczajenia spania na boku.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: kołdra jedna czy dwie??

                  My śpimy pod jedną,chociaż co raz mąż śpi odkryty bo jakaś cholera ciągle zabiera mu kołdrę

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: kołdra jedna czy dwie??

                    U nas duże łóżko 2x2 i jedna duża kołdra 2x2,2
                    Jak kiedyś na początku mieliśmy dwie to mąż stwierdził że śpimy jak stare małżeństwo - oczywiście w żartach i kupiliśmy jedną dużą. Wystarcza nam w zupełności. A jak któreś jest chore to dostaje osobno zwykłą kołdrę żeby się pocić w pojedynkę


                    Krzysiu: 05.12.2005 10:15 3170g 52cm

                    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...3daisy;page:-1

                    Jacek: 15.02.2008 22:45 3790g 56cm

                    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...aisy23;page:-1

                    Ania i Jarek:

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: kołdra jedna czy dwie??

                      A my mamy jedna i wąską :/ Ale jakoś sobie dajemy radę chociaż mąż co rano mi powtarza, ze znów go w nocy odkrywałam i że zmarzł... Kiedyś też się zastanawiałam nad dwiema kołdrami ale chyba pójdziemy zakupić jedną olbrzymią
                      Zapraszam, zagłosuj http://www.akademiatroskliwejmamy.pl/konkurs/pokoj/1400

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: kołdra jedna czy dwie??

                        jak najbardziej jedna duza!

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: kołdra jedna czy dwie??

                          Mamy jedną dużą, ale jak synek do nas przychodził w nocy to się odkrywaliśmy ale na szczęście już śpi u siebie także jest nam dobrze;D

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: kołdra jedna czy dwie??

                            u nas kiedy synek z nami spi Tatusiowi pozostaje kocyk:P

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: kołdra jedna czy dwie??

                              Zdecydowanie jedna duża - musi wystarczyć, a tak przytulanie dodaje ciepełka ;-)

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: kołdra jedna czy dwie??

                                Mój staruszek grzeje jak piec i śpi zawsze na i ja bidulka mam kawaleczek zastanawiałam się nad drugą ale lubię się tulac do mojego niedźwiedzia gorzej jest jak zwali swe cielsko na mnie czuje się taka nie przykryta ale przywalona


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X