Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Płyn do higieny intymnej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Płyn do higieny intymnej

    janeczkaa - plivafem b jest bardziej "ogólny" w działaniu, a plivafem f dzięki dodatkowemu składnikowi jest nakierowany na infekcje stricte grzybicze: "Climbazol wykazuje działanie destrukcyjne na ściany komórkowe grzybów efektem czego jest zahamowanie wzrostu i ostatecznie obumarcie mikroorganizmów." Także jak masz raczej infekcje grzybicze a nie bakteryjne to lepszy będzie dla ciebie f.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Płyn do higieny intymnej

      Testowałam dziś plivafem f na sobie i nie podrażnia mnie Dam jeszcze znać jak działa na "intymne kłopoty"

      Skomentuj


        #63
        Odp: Płyn do higieny intymnej

        tego nie używałam, ale nie będę już na sobie testować, bo plivafem mi spasował i jest skuteczny - bardzo komfortowo się czuję po użyciu i łagodzi objawy infekcji w znacznym stopniu. W ciąży też można stosować bezpiecznie. Używacie płynów codziennie (albo nawet 2 razy dziennie)? czy tylko od czasu do czasu albo przy infekcji?

        Skomentuj


          #64
          Odp: Płyn do higieny intymnej

          teraz się zbliża czas urlopu i już kombinuję jak się zabezpieczyć przed infekcjami. Zastanawiam się czy oprócz płynu i chusteczek nawilżanych nie zabrać jakiś leków na receptę, które wzięła bym przed wyjazdem od gina/internisty. Jak myślicie - przepisze mi na "jakby co"?

          Skomentuj


            #65
            Odp: Płyn do higieny intymnej

            Hej:-)
            Ostatnio wypróbowałam mleczną emulsje Cleanic i jestem zachwycona. polecam

            Skomentuj


              #66
              Odp: Płyn do higieny intymnej

              Laktacyd, jak Żanetka Leta haha )

              Skomentuj


                #67
                Odp: Płyn do higieny intymnej

                ja mam teraz do higieny intymnej piankę Baifem i jestem naprawdę zadowolona, jedyne z czym się ciągle zmagam z większym lub mniejszym natęzeniem to infekcje pęcherza i cewki moczowej. może któraś miała z tym problemy i może coś doradzić?

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Płyn do higieny intymnej

                  Ja używam Lactacyd lub najczęściej też podmywam się szarym mydłem i na co dzień również używamy szarego mydła - uważam że nie ma nic lepszego
                  Kasia Ch

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Płyn do higieny intymnej

                    Napisane przez kbalka Pokaż wiadomość
                    Ja używam Lactacyd lub najczęściej też podmywam się szarym mydłem i na co dzień również używamy szarego mydła - uważam że nie ma nic lepszego
                    kbalka, ale Twoim zdaniem szare mydło też w jakiś sposób zapobiega infekcjom cewki moczowej i pęcherza? jeśli tak, to wypróbuję. na razie kobieta w aptece poleciła mi kapsułki z żurawiną Prouro. brała je może któraś z Was? dodatkowo mam jeść suszoną żurawinę i pić dużo soków z cytrusów - żby zakwasić pH moczu.

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Płyn do higieny intymnej

                      szare mydło bardzo wysusza, ale moim zdaniem na co dzień jest za "mocne" do miejsc intymnych,choc mnie świetnie służyło po porodzie-bo rana najlepiej się goi jak jest sucha. Ja stosuję tylko wodę albo delikatne mydło a po kąpieli provag żel na noc. Co do prouro-to brałam też przy problemach z pęcherzem i staram się popijać cały czas sok żurawinowy-lubię do herbatki.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Płyn do higieny intymnej

                        nie dalej jak wczoraj czytalam na snobka.pl zazara dyskusje nt. wyzszosci plynow nad szarym mydlem i odwrotnie.... bardzo pasjonujaca... bo i o wirus HPV zaczepiala

                        osobiscie uzywam hypoareligcznego zelu Flosleka, mąz tez zaczął jak go mydlo podraznilo, choc uzywamy mydla Bialy Jelen wiec zadne tam perfumowane cuda

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Płyn do higieny intymnej

                          ja używałam płynu do higieny intymnej z avonu, taki żelowy przezroczysty ale nie ma ich już w sprzadaży

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Płyn do higieny intymnej

                            Ja jestem dość wymagająca jeśli chodzi o kosmetyki i bardzo dlugo szukałam idealnego dla siebie plynu do higieny intymnej. Od mniej więcej pół roku używam Intima Protective i odtąd nie zlapałam żadnej infekcji (a wczesniej niestety zdarzalo sie to dosc czesto - zwlaszcza po basenie). Ten płyn super skutecznie łagodzi i redukuje wszelkie uczucia swędzenia i podrażnienia.

                            Skomentuj


                              #74
                              Aukcja od 1 zł

                              http://allegro.pl/skin-so-soft-zloci...158661959.html
                              PATRYŚ 10-09-2008


                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Płyn do higieny intymnej

                                Kiedyś miałam laktacyt który stosowałam przed ciążą ,w ciąży i po niej. Teraz od niedawna stosuję Perfecta Mama

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X