Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ksiazki godne polecenia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Ksiazki godne polecenia

    No teraz doskonale rozumiem o co chodzi W takim razie muszę się zastanowić czy nie wprowadzić takich książeczek w swoim sklepie,to ciekawa propozycja.

    Pozdrawiam www.amko.com.pl

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Ksiazki godne polecenia

      na stronie www.mini-kultura.pl macie recenzje ksiazek dla dzieci i nie tylko, polecam

      Skomentuj


        #18
        Odp: Ksiazki godne polecenia

        pozdrawiam serdecznie, najlepiej bajki sptrawdzone zerknijcie)
        http://linkbaby.pl/artykuly/bajki-dla-dzieci/

        Skomentuj


          #19
          Odp: Ksiazki godne polecenia

          Ja mogę polecić "Przygody Mikołajka" Sempego i Goscinnego. Naprawdę bardzo fajna książeczka, dorosły też się uśmiechnie jak będzie ją czytał

          Skomentuj


            #20
            Odp: Ksiazki godne polecenia

            kubuś puchatek to piękna książka, ale może można pokusić się też na pana kleksa, to ćwiczy wyobraźnie, ja stwojmu puszczam też dziecięcy teatr polskiego radia, maja piękne słuchowsika, bardzo przekonujące

            Skomentuj


              #21
              Odp: Ksiazki godne polecenia

              http://nokautimg4.pl/p-77-55-775513a...wiaze-buty.jpg
              tą młody dostanie pod choinkę, ma na imię Jaś, więc pasuje

              Skomentuj


                #22
                Odp: Ksiazki godne polecenia

                http://linkbaby.pl/artykuly/bajki-do-czytania/

                polecam bajki
                macierzyństwo

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Ksiazki godne polecenia

                  Nie wiem czy gdzieś już pojawiła się ta propozycja ale mój chrześniak bardzo ucieszył się z "Przygód Mikołajka". A i mnie ta książeczka przypadła do gustu. Po przeczytaniu przez smyka całej serii wybraliśmy się do kina - chłopak był zachwycony więc polecam!
                  Pisanie prac,Prace magisterskie oraz Korepetycje

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Ksiazki godne polecenia

                    Moja 5,5-letnia córka lubi przygody Pippi

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Ksiazki godne polecenia

                      Moja 6-letnia siostra uwielbia Przygody Tappiego z Szepczącego Lasu...
                      Drugiej właśnie sprezentowałam pierwszy tom nowej serii Niewidzialni i bardzo jej się podobało, czeka na kolejny tom. Seria ma także swoje konto na FB, gdzie rozdają nagrody Niewidzialni na FB

                      Przy okazji zauważyłam, że wydawnictwo ma w planach nową serię Licii Trosi (autorka wydała w Polsce serię o Świecie wynurzonym, którą sama swego czasu czytałam) - Królestwa Nashiry. Marzenie Thalithy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Ksiazki godne polecenia

                        Koniecznie zerknij tutaj! Znalazłam ostatnio cały katalog uroczych nowości dla dzieciaczków, większość jest do zamówienia na stronach wydawnictw. Naprawdę urocze pozycje. Od baśni i książeczek obrazkowych po cudowne opowieści skandynawskich autorów.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Ksiazki godne polecenia

                          witajcie! moim zdaniem udaną serią książek dla dzieci jest "okropny maciuś" małgorzaty zaręby. pożyczyłam w zeszłym miesiącu od zaufanej przyjaciółki "okropny maciuś ratuje wszystkich" i mój mały franek słuchał jak zaczarowany... w weekend zwróciłam książkę ani i planowałam kupić coś dalej do poczytania frankowi. miałam sporo szczęścia, bo jak w poniedziałek byłam w empiku przejrzeć magazyny modowe, to przypadkiem natknęłam się na nowości z książek, a wśród nich... "okropny maciuś i wielki pech". potem się okazało, że jak kupię tę książkę, to na resztę serii jest rabat - 1/4 ceny. żal było nie skorzystać i tym sposobem mamy komplecik na "kilka" ostatnich zimowych wieczorów.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Ksiazki godne polecenia

                            Ostatnio odkryłam na nowo serię z Muminkami. Pamiętajmy, że to nie tylko bajka animowana, ale i niezwykłe ilustracje i opowieści Tove Jansson!

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Ksiazki godne polecenia

                              Muminki do czytania -bo do oglądania nigdy ....trauma do konca zycia buka i te potwory z oczami co świecą-Olka moja tak się darłaze musiałam wyłaczyc.
                              My mamy na dobranocne czytanie "365 opowieści na dobranoc "na kazdy dzien w roku inna bajka i tak wkółko...no i uwielbiam wracać do moich "wierszy dla Krzysia" autorstwa A.A Milne ksiązka troche po przejściach ale to moje z dziecinstwa wiersze które cała trójka przerobiła.


                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Ksiazki godne polecenia

                                mój synek dostał niedawno na urudziny przygody Mikołajka,czyta z wielkim zainteresowaniem

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X