Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Modny maluch"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Konkurs "Modny maluch"

    Przeglądając katalog firmy Coccodrillo nasuwa się myśl o ich uniwersalności i indywidualnym podejściu do klienta. Znajdzie tu coś dla siebie mama , która stawia przede wszystkim na wygodę, jak i ta ,która lubi trzymać rękę na pulsie, gdy chodzi o modę dziecięcą. Jest również propozycja dla małych elegantek i wielbicielek słodkiego różu. Mój typ to kolekcja High Heels, ponieważ została przygotowana z olbrzymim wdziękiem, starannością i dbałością o detale. Wszystkie aplikacje dodają ubrankom uroku i sprawiają, że nie możemy oderwać od nich wzroku. Dobór kolorów jest idealny, chłód szarości został zniwelowany przez pudrowy róż.Oczami wyobraźni widzę moją córeczkę w kraciastym płaszczyku czy bluzce z falbaneczkami. Dodatkowym atutem marki,chyba najważniejszym, jest doskonała jakość wykonania, za którą oczywiście musimy zapłacić, ale w zamian dostajemy produkt, który będzie można spokojnie dla następnego dziecka. Propozycja dla mam chłopców jest również bogata w piękne wyroby, ale najbardziej chwyciła mnie za serce kolekcja dla fanów dinozaurów. Połączenie soczystej zieleni za czernią i szarościami dało fenomenalny efekt końcowy, a doskonałe wzornictwo i motyw przewodni z pewnością zachęcą do zakupu wiele mam i ich synków.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Konkurs "Modny maluch"

      Droga Mamo! Kochany Tato!
      Jeżeli chcecie, by Wasze dziecko nie pozostało niezauważone w setce równie ślicznych maluchów powinniście czym prędzej wybrać się na zakupy do sklepów Coccodrillo.
      Co tam znajdziemy? Wyszukany stylowy dzieciaczek nosi ubranka w soczystych kolorkach, które na dodatek przyozdobione są wspaniałymi deseniami. To właśnie cechy jesienno-zimowej 2011/2012 kolekcji ubranek marki Coccodrillo.
      Kolekcję baby, junior, teen charakteryzuje niepowtarzalny styl. Ubranka są ładne, wygodne. Materiały z których zostały wykonane są przyjazne dla skóry dziecka. Wspaniała kolorystyka sprawia, że każde dziecko z chęcią jej założy. Każdy detal został starannie dopracowany, dominującym deseniem są kolorowe prążki. Pojawiają się również kropeczki. Piękna zieleń daje namiastkę lata pochmurną zimą.
      Będąc mamą prawie dwuletniej dziewczynki już wiem, w czym zaprezentuje się ona na swoich urodzinach.
      Oby tak dalej!
      http://suwaczki.slub-wesele.pl/200008304670.html

      Skomentuj


        #63
        Odp: Konkurs "Modny maluch"

        Witam, jestem mamą siedmiomiesięcznego Kacperka. Kacper jest moim pierwszym dzieckiem, dla którego każda mama chce jak najlepiej. W nowej kolekcji oczywiście skupiłam uwagę na kolekcji dla niemowlaków. Szczerze przyznam, że na początku swojej przygody z zakupami dla dzieci, bardzo byłam zawiedziona, że najwięcej ciuchów jest dla dziewczynek, po prostu różowo w oczach się robiło. Widzę, że nowa kolekcja nie pomija płci męskiej wręcz zachwyca doborem kolorów, uwzględnia strój na każdą okazję i porę dnia oraz zawiera to co zawsze szukałam w sklepach dla mojego Kacperka a nigdy nie mogłam znaleźć - ubranka z uszkami (wręcz słodkie). Pluszowe misie są najlepszymi przyjaciółmi dzieci. W kwietniu Kacper skończy pierwszy rok swojego życia - opcja spodni, koszuli i bezrękawnika byłaby świetną opcją na ubranie do kościoła. Natomiast bluzy w kratkę i dinuś to super opcja na spacery Kacperka z koleżanką Martusią -elegancki oraz swobodny strój na spacerowe randki Nowa kolekcja jak każda inna coccodrillo inspiruje, budzi wyobraźnię i zachwyca kolorami. Jedynym minusem na pewno będzie cena - ale cena warta uśmiechu dziecka (opcja ubranka z uszkami) i zadowolenia matki, że dziecko jest ubrane w bardzo dobrej jakości ubrania.

        Ubrania Coccodrillo super sprawa - super rzecz,
        każda mama dla swojego dziecka chce je mieć.
        Attached Files

        Skomentuj


          #64
          Odp: Konkurs "Modny maluch"

          Kolekcja Coccodrillo jesień-zima 2011/2012 sprawi, że Twoje "baby" będzie dla Ciebie nie tylko małą laleczką czy misiem, ale w paskach czy w groszkach z nowej kolekcji, będzie niczym mała biedroneczka czy też pszczółka.
          Miękkie jeansy na przemian z wygodnymi dresami, pozwolą być Twojemu "juniorowi" zawsze nieskrępowanym w ruchu, natomiast granat i biel, pomogą w mig stać się eleganckim przedszkolakiem lub szkolniakiem.
          Każdy "teen", który chce wyglądać odjazdowo, nie może przegapić stylowych szalów i czapek, które będą świetnym dopełnieniem do polarów podczas kapryśnej aury w sezonie jesień-zima 2011/2012.

          Skomentuj


            #65
            Odp: Konkurs "Modny maluch"

            Kolekcja jesień/ zima coccodrillo jak zwykle łączy ze sobą duży szyk z maksymalna wygodą dla dziecka.mnie jak na razie jeszcze interesuje kolekcja dla dziewczynek w wieku 5 lat. Osobiście bardzo podobają się tradycyjne stonowane kolorki typu zieleń, co bardzo pasuje do mojej blond księżniczki jednakże mocniejsze kolory tak jak czerwony również w naszej garderobie są mile widziane. W tej kolekcji podoba mi się również jak już wspomniałam szyk i pewna klasyczna elegancja. świetnym dodatkiem są bardzo modne w tym sezonie berety i torebeczki. Sukienki, które są prezentowane nie są "sztywniackie"- można w nich bardzo swobodnie wygłupiać się z tatusiem . Dla mnie ta kolekcja jest świetna również pod tym względem, że lubię jak jesteśmy z córcią podobnie ubrane, a ona właśnie dokładnie pozwala skomponować nam strój, aby był spójny i w idealnej harmonii. Oliwce najbardziej podoba się seria black cat- oczywiście z wiadomego powodu na jednej z bluzeczek jest kotek .

            Skomentuj


              #66
              Odp: Konkurs "Modny maluch"

              Coccodrillo nie mogłam tu nic nie napisać...
              To NASZ ulubiony sklep, nigdy nie umiemy przejść obok nic nie kupując...
              Wysokiej jakości ciuchy, modne kolory i fasony to wszystko powoduje, iż nie umiemy sie oprzeć żadnej kolekcji tej firmy.
              O nowej kolekcji chyba wystarczy jak napisze: iż przejechałam pół województwa w pogonii za zimową czapką... !!!Czapka kupiona i muszę napisać, że było warto... Jest naprawdę wyjatkowa, niepowtarzalna i warta tego zachodu...
              Każda mama uważa, iz jej dziecko jest wyjatkowe i jedyne... ;Ja oczywiście też... a jesli dochodzi do tego modny strój, to wszystko powoduje, iż moje dziecko jest jeszcze piękniejsze i bardziej promienieje...
              A SZCZĘŚLIWE DZIECKO= SZCZEŚLIWA MAMA


              Skomentuj


                #67
                Odp: Konkurs "Modny maluch"

                Dobrze, że żyjemy teraz w czasach, gdzie sklepy w półkach mieszczą nie tylko ocet. Pamiętam czasy, gdy sama byłam dzieckiem i jak trudno było zdobyć ubranka dla dzieci. Mama całą nasza trójkę ubierała jednakowo a ja jako najmłodsza wydzierałam rzeczy po starszych siostrach i wyglądało to tak, jakbym cały czas chodziła w tym samym. Boże dzięki Ci za różnorodność, ciekawą kolorystykę, modne fasony i dobrą jakość dzisiejszych ubranek dla dzieci. Te wszystkie cechy znajduję w marce Coccodrillo a każda kolekcja jest coraz bardziej pomysłowa. Szkoda tylko, że dzieci tak szybko rosną i te ubranka służą im tak krótko i mamy za krótko cieszą nimi oczy.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Konkurs "Modny maluch"

                  Kolekcja jesień-zima 2011-2012, mnie nie zaskoczyła... ponieważ wszystkie kolekcje marki "Coccodrillo" są poprostu cudne! Za oknami taka szaruga... aż się wychodzić nie chce... Ale ubranka obecnej kolekcji "CDRL" mają tak piękne i soczyste kolory, że zaraz uśmiech się pojawia na twarzy! Na pewno coś wybierzemy dla naszej córci. Trzeba sobie ubarwiać te szare dni. Ale marka :"Coccodrillo" to nie tylko modne, gustowne, dobrze wykrojone i kolorowe ubranka! Nie wiem czy ktoś już wspomniał, ale odzież tej firmy to przede wszytkim świetne jakościowo materiały! Skóra dziecka oddycha, są miłe w dotyku i przede wszystkim: NIE ODKSZTAŁCAJĄ SIĘ PO KILKU PRANIACH! a mam kilka ubranek dla Martynki (też znanej marki), które się"powyciągały" po praniu, choć temperaturę wody dostosowałam do etykiety zawartej na metce...
                  Najbardziej w kolekcji jesień-zima 2011-2012, podoba mi się fioletowa sukienka zestawiona z jasnofioletową koszulą ze stójką. Normalnie cudeńko! Już widzę moją kruszynkę w tym ubranku... Stąd taki apel od nas: prosimy o produkowanie jak najwięcej sukieneczek! hehe bo je uwielbiamy! co widać na załączonym zdjęciu: http://i39.tinypic.com/2ih493s.jpg
                  Państwa firma produkuje również cudowny buciki, zapakowane w praktycznych kartonikach, dzięki którym buciki się nie niszczą! Martynka ma dopiero 5 miesięcy, ale już mamy 5 par bucików! ale wracając do kolekcji... skusimy się z pewnością na szary kombinezonik misiaczka.
                  Szkoda, że w naszym mieście nie ma żadnego Waszego sklepu...

                  Coccodrillo każdy lubi,
                  za ubranka nie znające nudy!
                  Te sweterki, te spodenki,
                  te buciki i sukienki!
                  A czapeczki, a szaliczki,
                  bardzo ciepłe rękawiczki!
                  Wszystkie te rzeczy cudowne,
                  dla naszych dzieciaczków stworzone!
                  Pozdrawiamy i buziaki wysyłamy!

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Konkurs "Modny maluch"

                    Witam wszystkie coccodrillowe mamy!
                    Kiedy zobaczyłam temat konkursu " Modny maluch " od razu pojawił się uśmiech na mojej twarzy! Jestem mamą 3,5 letniego Michałka. Tak jak każda mama kocham swoje dziecko nad życie i chciałabym dać mu wszystko. Przede wszystkim miłość, szczęście, troskę, a także chciałabym aby mój synek był zawsze modnie i elegancko ubrany.
                    Kiedy byłam w ciąży, dostałam od swojej mamy dla synka- przepiękne body., (Było cudowne. Kolor groszkowy w paseczki) i letni biały kapelusik dla chłopca. Rzeczy te były bardzo dobre gatunkowo a malutki Michałek wyglądał przepięknie! To wtedy właśnie rozpoczęła się moja przygoda ze światem coccodrillo. Zakochałam się w marce coccodrillo i tak pozostało do dzisiaj. Nie ma dnia, abym nie zajrzała do sklepu coccodrillo, który na szczęście jest w naszym mieście Chociaż w dzisiejszych czasach nie możemy sobie na wiele pozwolić, to odmówiłabym sobie wszystkiego, aby moje dziecko było ślicznie ubrane.
                    Jestem pod wrażeniem każdej kolekcji coccodrillo. Każda kolejna kolekcja jest jeszcze piękniejsza od poprzedniej. To ubrania o różnym charakterze: eleganckie, sportowe. Każdy znajdzie coś dla siebie. Ubrania są bardzo dobre gatunkowo, nawet po wielu praniach fason ubrań pozostaje bez zmian, a kolory ubrań są nadal soczyste i przyciągają oko wielu ludzi. Zawsze z niecierpliwością czekam na kolejny katalog i oglądam go nie dziesięć ale dziesięć tysięcy razy! Nie mogę się napatrzeć na kolekcję i wyobrażam sobie Michałka w każdym z tych ubranek! Najchętniej wykupiłabym cały sklep!
                    Katalog JESIEŃ/ZIMA 2011/2012r. jest rewelacyjny! Gdybym była teraz mamą kilkumiesięcznego smyka najchętniej ubrałabym go w kombinezon króliczka ( BUNNY ). Każdy maluszek będzie wyglądał w nim przesłodko. Kombinezon ten jest bardzo cieplutki i jest tak uszyty,że nie krępuje ruchów bobasa. Bardzo podobają mi się, ubranka dla maluszków z kolekcji JUNIOR BUILDER . Przepiękny sweterek połączony np. z białą bluzeczką z kołnierzykiem , spodniami z tej samej kolekcji ( do tego zestawu są nawet skarpetki pod kolor )- to wszystko tworzy świetną, kolorową całość dla maluszka. Smyk ubrany właśnie w ten zestaw nawet w najbardziej szary i okropny dzień wygląda ciepło i bajkowo Nie wspomnę już o kombinezonach dla bobasów, które są jak z Krainy snów. Cieplutkie, pięknie wykonane, a do tego odjazdowe dodatki: niespotykane czapeczki, kolorowe szaliki i rękawiczki.
                    Zupełnie oszalałam na punkcie HEART ANGEL. Gdybym miała teraz małą córeczkę, to marzyłabym aby właśnie tej jesieni i zimy, ubrana była w ten właśnie zestaw. Cudowne połączenie delikatnego różu z szarością! Dla mnie bomba! Przepiękna kurteczka, od której nie mogę oderwać oczu! Szalik, sukienka ... i te słodziutkie różowe leginsy, do tego buciki zimowe w kolorze zbliżonym do całości - sprawiają,że mała dama wyglada jak księżniczka z bajki i złamie niejedno serce małego królewicza
                    Płaszczyk FLOWERS jest niezwykły. Nie mogę napatrzeć się na dziewczynkę z katalogu. Każda dziewczynka pięknie wyglądałaby tej jesieni w takim płaszczyku. Jest super odszyty, ma modny fason. Do niego idealnie pasują leginsy, w kolorze jasnego różu, ciemnego różu, a także szarości i czerń.
                    Gdybym była mamą nastolatki, otworzyłabym córce katalog na stronie 70 i zaproponowała jej na jesienne chłody cudowną tunikę, która z białą bluzeczką, leginsami wygląda fantastycznie. Tak się składa,że jest to właśnie mój styl i gdyby były większe rozmiary do 175 cm to marzyłabym o takiej tunice dla siebie np. na święta , bo jest elegancka i uniwersalna!
                    Dla chłopców pomysłowych ubrań ( Teen) na jesienne chłody nie brakuje. Marzy mi się, aby mój synek kiedyś wyglądał jak ten chłopczyk z katalogu ( strona 68 ) WAY TO COLLEGE. Przepiękny szary płaszczyk, eleganckie spodnie, sweterek z białą bluzeczką, tworzą zestaw na każdą okazję np. do szkoły, na ważną uroczystość itp. Mamy już w domu kaszkiet i szalik - kolekcja jesień/zima 2010/2011r. ROYAL STREET. Wyobrażam sobie jak Michałek super wygładałby w takim zestawie. Ze względu na cenę płaszczyka to tylko marzenia.
                    Mój synek nosi ubrania w rozmiarze 104/110. Kupując ubrania na jesień kierowałam się przede wszystkim wygodą i kolorystyką. Jesień w tym roku była wyjątkowo ciepła i prawdziwie złota.Na jesień kupiłam synkowi sztruksowy płaszczyk z podpinką ( zdjęcie 1)( zeszłoroczna kolekcja) Michałkowi bardzo przypadł do gustu ten płaszczyk Do płaszczyka ( postawiłam na dodatki ) - czerwona czapeczka i szalik z wełny- zrobione na drutach - ożywiły buźkę Michałka i podkreśliły charakter tego płaszczyka. W końcu jesień musi być kolorowa, a czerwień to także jeden z palety kolorów kolekcji jesień/ zima 2011/2012r. CDRL. Do płaszczyka kupiłam zwykłe ocieplane spodnie sztruksowe ( zdjęcie 2 ). Michałek wg. mnie wygląda pięknie i kolorowo. Zrobiłam mu wiele pięknych zdjęć tej jesieni.

                    Zimowe kurtki i spodnie na szelkach CDRL są bajkowe, ale nie mogłam sobie pozwolić na ich zakup w tym roku. Na zimę 2011/2012 kupiłam synkowi zwykłą kurtkę i spodnie na szelkach ( kolor brąz ). A do tego zestawu dokupiłam w coccodrillo czapeczkę i szalik JUNIOR BUILDER. Odcienie brązu, szarości i ten... soczysty pomarańcz doskonale ożywiają strój zimowy Michałka i wprawią go na pewno w dobry nastrój. ( zdjęcie 3 ) Jestem zachwycona!

                    Myślę,że każda mama marzy o tym, aby mieć " modnego malucha " i pragnie ubierać swoje dziecko w ubranka marki coccodrillo. To CDRL jest prawdziwą inspiracją dla rodziców. Ja już dzisiaj nie mogę doczekać się kolejnego katalogu z kolekcją wiosna / lato 2012 r. Myślę,że będzie to prawdziwa bomba!!!!! Dzięki CDRL świat dziecka może być " tylko kolorowy ", bo " kiedy śmieje się modne dziecko, śmieje się cały świat ". Dziękuję CDRL ,że jesteś i sprawiasz,że moje życie ( życie młodej mamy , mimo wielu trosk i zmartwień jest bardzo kolorowe ) Pozdrawiam !!!!!!!

                    Zdjęcie 4 - Kolekcja Wiosna / Lato 2011r.
                    Attached Files
                    Last edited by 27asia27; 07-12-2011, 22:32.

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Konkurs "Modny maluch"

                      Najnowsza kolekcja ubranek coccodrillo dzięki oryginalnym i wygodnym fasonom, przyjemnym tkaninom, oraz miłym dla oka kolorom na pewno umili zabawy zimą na świeżym powietrzu mojej córeczce, jak również pomoże jej wystroić się (słowa córeczki) do przedszkola.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Konkurs "Modny maluch"

                        Kiedy dziecko ubrać chcesz,
                        Coccodrillo markę bierz!!!
                        Kolorowe, przebojowe,
                        I zimowe i sportowe.
                        Coś na jesień, no i zimę
                        Ubierz szybko swą dziecinę.
                        I gdy święta przywędrują
                        Dzieci pięknie paradują.
                        Oryginalnie i swobodnie
                        Z Coccodrillo zawsze modnie!!!

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Konkurs "Modny maluch"

                          Ubranka Coccodrillo są bardzo dobrej jakości, w ładnych kolorach i w ciekawym wzornictwie. Z kolekcji Baby najbardziej spodobał mi się Bunny cieplutki kombinezon dla małych szkrabów, dla dziewczynek linia Heart Angel moje ulubione kolory - delikatne, bardzo dziewczęce. W takiej samej tonacji jest również linia dla starszych dzieci - Junior Hight Hils - dziewczynki wprost uwielbiają takie zestawienia. Czują się wtedy jak małe damy. Landrynkowemu różu mówimy dość!. Dla bardziej łobuzerkiej dziewczynki polecam serię Black Cat. To ubranka w których czerń przełamują drobne białe i różowe kocie detale. Jak dla mnie to prawdziwy hit.
                          Dla prawie już dorosłych Teen wybieram wszechstronną praktyczną linię Jeans - każdy w niej znajdzie coś dla swojego smyka.

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Konkurs "Modny maluch"

                            Mam absolutny sentyment do firmy Coccodrillo.. dlaczego ?! Robiąc ostatnie zakupy dla maluszka przed porodem, weszłam także do jednego ze sklepów stacjonarnych tej marki iii... tam właśnie odeszły mi wody, i prosto z tamtego miejsca pojechałam do szpitala urodzić W tej chwili moja córcia ma 11 miesięcy i praktycznie pół jej garderoby zajmują ciuszki Coccodrillo.. absolutnie z różnorodnych kolekcji.Dla wyjaśnienia.. dzieje się tak nie dlatego, że właśnie tam zaczęła się moja najważniejsza chwila w życiu ( co też z pewnością miało wpływ na moją sympatię do tej marki ), ale po pierwsze JAKOŚĆ (!), po drugie FUNKCJONALNOŚĆ, po trzecie WYGLĄD!!! To właśnie te 3 cechy, sprawiły, że obie kochamy te ubranka. Natomiast jeśli chodzi o moją ulubioną kolekcję jesień - zima 2011-2012, jest to bezapelacyjnie BABY GIRL ! Uwielbiam ją za to, że jest taka sweet, że posiada polączenie kolorków idealne dla mojej córci, za to że tkaniny, które zostały użyte do tych ciuszków są takie dobre, miłe, przyjemnie delikatne.. Osobiście zakupiłam już sukieneczkę, kozaczki te z futerkiem i czapeczkę z uszkami z tej właśnie kolekcji, i Julia wygląda w nich rewelacyjnie !! Strasznie podoba mi się także kolekcja FLOWERS, i właśnie sukienkę , którą ostatnio kupiłam Julii była z tej kolekcji..- piękna, granatowa sztruksowa bombka.. Oczywiście standardowo przeszła pozytywnie testy typu pranie, wirowanie, funkcjonalność i wygodę, a dzięki temu,że jest w pewien sposób elegancka bardzo dobrze wygląda w Niej moja córka podczas rodzinnych spotkań i podobnych uroczystości. Dlatego,też myślę, że będzie pięknie prezentować się na mojej Julce, podczas kolacji wigilijnej ! Jest tego absolutnie godna..Niestety los tak chciał, że sama wychowuję Julię, sama Nas utrzymuję, więc nie ukrywam, że mam ogromne ograniczenie finansowe w kwestii jej garderoby, aczkolwiek wolę kupić jej mniej ubranek, a porządnych, a Wasze produkty zdecydowanie takie są ! Dlatego z uwagi, że jest jeszcze conajmniej kilka ubranek z Coccodrillo, które bardzo chciałabym zakupić córce, na które mnie już niestety aktualnie nie stać, byłabym baardzo zadowolona, gdybym dzięki takiemu bonowi, mogła je zakupić i cieszyć się myślą, że niemalże każdego dnia, moja córka ma na sobie ciuszki, które są delikatne dla jej skóry, przede wszystkim wygodne dla Niej, jakościowo rewelacyjne oraz piękne w oczach ludzi
                            Pozdrawiam serdecznie.. Ewelina, mama Julki

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Konkurs "Modny maluch"

                              Jestem jak zwykle zachwycona kolekcją Coccodrille . Bardzo lubimy te ubranka, bo są porządnie uszyte, nic się nie pruje, a po praniu wciąż wyglądają tak jak powinny, nie tracą kolorów ani nie zmieniają kształtu. W kolekcji jesień-zima 2011/2012 (baby, junior) urzekły mnie szaro różowe zestawienia dla dziewczynek. Są takie delikatne zupełnie odmienne od tego co widzimy wokół. Każda mała kobietka na pewno znajdzie tam coś dla siebie. Zestawienia są dopracowane w najmniejszych szczegółach, wszytko razem świetnie pasuje Bardzo lubię jeans i właśnie ta seria przykuła moją uwagę w linii dla starszych dzieci (teen). Dzieci wyglądają naprawdę super i to nie jest tylko zasługa modeli.
                              Kolekcji jesień-zima 2011/2012 mówię brawo! teraz mam w czym wybierać by moje maluchy wyglądały nietuzinkowo .

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Konkurs "Modny maluch"

                                Nie lubię cukrowania wiadomo, że ubranka są śliczne i cieszą oko jednak dla mnie najważniejsze jest to że dziecko czuje się w nich dobrze, że nic nie uwiera i nie drapie, że ubranko jest miłe i zapewnia odpowiednią temperaturę.
                                Last edited by magdafry; 08-12-2011, 12:55.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X