Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki termin porodu pierwszego dziecka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    ...a ja urodziłam Johnnego dokładnie w 40 tyg. w terminie obliczonym wg miesiączki hehe
    mój syn jest po prostu baaardzo punktualny

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Ja dokladnie tak samo - w dniu wyznaczonym jako termin porodu wg miesiaczki Dolegliwosci odczuwalam prawie przez miesiac i czulam sie jakbym miala urodzic kazdego dnia.
      Tymoteusz - ur. 03.09.09

      Skomentuj


        #63
        Mój wylazł na świat w 36tyg. + 2 dni . Ale zdrowiutki, rozwrzeszczany! 10pkt Apgar

        Skomentuj


          #64
          Ja urodziłam 5 listopada 10 dni przed terminem. Ale to normalne przy cesarce.
          Pola - 5 listopada 2008

          Skomentuj


            #65
            ja urodziłam podobnie jak Carin 36 tydz i 3 dni, Miałam termin na 25 marca a Filipek wyskoczył 1 marca w niedzielę
            1.03.2009 9:55 FILIPEK

            Skomentuj


              #66
              1 dzień przed planowanym terminem!

              Skomentuj


                #67
                mialam wyznaczony termin na 24 czerwca ,ale tak sie zlozylo, ze lekarz prowadzacy ciaze mial dyzur 23 cxzerwca wiec nieco akcje przyspieszyl.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Witam,ja urodziłam miesiąc po terminie,ale lekarz źle mi wyliczył termin.
                  Córeczkę urodziłam zdrową dł.56 a ważyła 3640

                  Skomentuj


                    #69
                    Napisane przez paulina2032 Pokaż wiadomość
                    Dziewczyny chciała bym dowiedzieć się czy przy pierwszym porodzie rodziłyście wcześniej, o terminie czy ciąże były przenoszone? Nedługo mnie to czeka i pomimo tego że wiem że nie ma na to reguły proszę o Wasze wypowiedzi.
                    pierwsze dziecko urodziłam trzy dni przed terminem.

                    Skomentuj


                      #70
                      termin miałam wyznaczony na 8 listopada , skurcze zaczęły się 18 wieczorem a mój synek urodził się 19 listopada przez cc-nie dałam rady był za duży 4830g 63cm długi i obwód główki 37,5 był to 42tydz

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Napisane przez Hanias-81 Pokaż wiadomość
                        termin miałam wyznaczony na 8 listopada , skurcze zaczęły się 18 wieczorem a mój synek urodził się 19 listopada przez cc-nie dałam rady był za duży 4830g 63cm długi i obwód główki 37,5 był to 42tydz
                        oj jaki wielki smok- gratuluje
                        FROCH

                        Skomentuj


                          #72
                          Ja urodziłam 8 dni przed terminem...Był to poród spontaniczny (tak napisano w karcie), już będąc w 15 tc położna poinformowała mnie że dziecko może urodzić się wcześniej, bo było duże. I tak nasz synek urodził się na przełomie 38/39 tygodnia był dosyć spory wagowo 4.255kg ale niezbyt długi 56cm, obwód główki 36cm.

                          Olaf ur. 08.05.2007 o 14:31 4.255kg, 56cm

                          Różności do postów
                          GALERIA OLAFKA

                          Skomentuj


                            #73
                            Damianek 2 tygodnie po terminie ,Kacperek też

                            Skomentuj


                              #74
                              ja mialam termin na 10 września a urodziłam 28 sierpnia,naturalnie...Ale juz 8 sierpnia mialam 1cm rozwarcia i musiałam na siebie uważać

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Jaki termin porodu pierwszego dziecka?

                                Ja miałam termin na 31 stycznia a urodziłam 3 lutego w dzień urodzin teściowej



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X