Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Desery Monte- testujemy....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Desery Monte- testujemy....

    Desery Monte naprawdę bardzo mi smakują i nie trzeba nikogo namawiać na udział w testowaniu. Ciężko wybrać najlepszy wariant smakowy, dorosłym bardzo smakuje wiśnia, choco flakes, natomiast najmłodsi schrupaliby z radością wszystkie wersje ciasteczkowe. Dla wszystkich miłośników Monte pozycja obowiązkowa!

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Desery Monte- testujemy....

      Mam okazję również smakowania testowania deserków Monte z dodatkami.
      Rodzina jak i znajomi sa zachwyceni deserkami Monte z dodatkami. Dodatkowo jest tyle wariantów smakowych, że można wybierać w smakach i każdego dnia zajadać sie innym. Monte zadbało o to by, każdy mógł znaleźć TEN ideał dla siebie. Taki deserek sprawdzi się swietnie jako przekąska lub podwieczore nie tylk o dla tych najmłodszych. Polecam
      #momentzmonte

      Skomentuj


        #33
        Odp: Desery Monte- testujemy....

        nastepny dzień Monte cappuccino Balls nasz #momentzmonte kuleczki są dobre jesli ktoś lubi kuleczki cappuccino to Polecam
        Attached Files

        Skomentuj


          #34
          Odp: Desery Monte- testujemy....

          Monte z dodatkami są idealne na drugie śniadanie czy na przekąskę.Świetne połączenie deseru mleczno-czekoladowo-orzechowego i to w ośmiu smakach.Każdy znajdzie swój ulubiony wariant Cała rodzina uwielbia Monte z dodatkami

          Skomentuj


            #35
            Odp: Desery Monte- testujemy....

            kolejny rzut monte Crunchhy zaskoczenie wielkie lekkie płatki. Nie słodkie Polecam #momentzmonte pomocny dziś po badaniach przyjechałam głodna jak wilk a tu mniam i po glodzie
            Attached Files

            Skomentuj


              #36
              Odp: Desery Monte- testujemy....

              Desery Monte z dodatkami są bardzo smaczne chyba nikogo nie trzeba namawiać do testowania. Spróbowaliśmy z rodziną wszystkich smaków.Niestety wszystko co dobre kiedyś się kończy.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Desery Monte- testujemy....

                #momentzmonte
                HUURRAA!!!
                Dostałam się do projektu Monte z Dodatkami!
                Taka radość mnie ogarnęła na tę wieść....
                Kampania była baaaarrrdzo smaczna
                Monte z dodatkami to fajne połączenie. Jest aż 8 wariantów smakowych , więc na pewno znajdziesz coś dla siebie.
                Monte z dodatkami to duet pysznego kremu mleczno-orzechowego z pysznymi dodatkami
                O takimi:
                Monte Cherry
                Monte Cookies
                Monte Choco Balls
                Monte Cappucino Balls
                Monte Wafle Stics
                Monte Crunchy
                Monte Cookies
                Monte Choco Flakes
                Mój ulubiony smak to: ciężko się zdecydować,wszystkie są pyszne, aleee....mój zwycięzca to: MONTE COOKIES
                Uwielbiam to połączenie
                Ciasteczka rozpływają się w ustach, a monte dodaje im uroku.
                Monte z dodatkami to idealny deser, kiedy "chce się coś słodkiego", kiedy oglądamy ulubiony serial, kiedy po prostu jest nam smutno...
                Kochani próbujcie wszystkich smaków i wybierzcie swój ulubiony!

                Monte jest świetną przekąska dla dzieci i dorosłych, na podwieczorek, wieczór przy ulubionym serialu szczerze polecam!
                Zapraszam na mojego Bloga:
                http://testmiatestmia.blogspot.com/2...jekt-trnd.html

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Desery Monte- testujemy....

                  Dziś jedliśmy Choco Balls fajne połączenie czekoladowych kuleczek z mleczno-orzechowym musem.Można jeść Monte na dwa sposoby razem wszystko mieszając lub osobno,ja osobiście lubię osobno

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Desery Monte- testujemy....

                    Monte z dodatkami to strzał w dziesiątkę.
                    Jeżeli ktoś uwielbiał połączenie biało-brązowego deseru to teraz z pewnością ucieszy się z nowego produktu Monte z dodatkami.
                    Po pierwsze bardzo wygodny ,szeroki kubeczek z którego ani razu nic nam nie uciekło przy przesypywaniu.
                    Dodatki różne .Osiem różnych smaków od fajnych malutkich ciasteczek,poprzez płatki ,kuleczki aż po mój ulubiony Monte cherry czyli dodatek wiśniowy.
                    Polecam monte .
                    Attached Files

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Desery Monte- testujemy....

                      Wow, sporo tego. Aż zgłodniałam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Desery Monte- testujemy....

                        A jaki to w ogóle ma skład? Jest to przynajmniej w miarę zdrowe?

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Desery Monte- testujemy....

                          Dużo czytałam relacji z akcji testowania Monte z dodatkami i spotkałam się ze są Monte z herbatnikami z Kung Fu Panda Odrazu zapragnełam ich spróbować i już je mam Powiem tyle Pychota
                          Attached Files

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Desery Monte- testujemy....

                            taak następnym rzutem jest Monte monte cacao cookies. Jest mniamuśnie z kawa idealnie dla mnie na 2 miejscu a jakie sa wasze opinie ?? dobrze powiedziane że mozna powrócić do dzieciństwa POLECAM
                            Attached Files

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Desery Monte- testujemy....

                              kolejny rzut MONTE Choco Flakes-Lubisz płatki kukurydziane? Połączenie chrupiących płatków pokrytych czekoladą z pysznym czekoladowo-orzechowym mlecznym kremem zapewnia niepowtarzalne doznania smakowe. MNIAM JEST DOBRY
                              Attached Files

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Desery Monte- testujemy....

                                My również z synkiem , mężem i znajomymi mamy okazję testować monte z dodatkami. Mi najbardziej zasmakowało monte z wiśniami i capuccino, natomiast synkowi choco balls. Monte z dodatkami są naprawdę smaczne. każdy znajdzie coś dla siebie. U nas zniknęły z lodówki w mgnieniu oka i wybieramy się po następne

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X